Świadectwa

Zapraszamy Was do dzielenia  się świadectwem tego, co przeżyliście na naszych wspólnych spotkaniach. Napisz o tym, jak odkrywasz działanie Pana Boga w swoim życiu. Pamiętaj, że nie chodzi o wielkie, wyszukane przemyślenia, ale o autentyczność. Często największą wartość mają świadectwa krótkie i proste, ale spontaniczne i napisane Twoimi własnymi słowami. Wszystkim, którzy dla chwały Bożej zechcą się podzielić tym, co im w duszy gra, z góry serdecznie dziękujemy.

Uwaga! Twój email nie będzie publicznie wyświetlany i nie zostanie wprowadzony do żadnej bazy danych. Wpisywanie go w tym miejscu służy zabezpieczeniu przed robotami internetowymi. Adres e-mail możesz nam przesłać jedynie przez formularz newslettera.

Dodał Magda dnia
W tym roku po raz pierwszy w życiu Sylwester spędziłam w Klasztorze. Nie spodziewałam się że spędzony tu czas będzie dla mnie taki niezwykły. Jadąc do Domu Sióstr Albertynek wiedziałam ze decyduję sie na coś innego niż zawsze ale nie spodziewałam się, że to będzie dla mnie aż takie ważne.
Doświadczyłam tu pięknych chwil. Dziękuję Bogu że mogłam choć troszkę poznać jak wygląda życie sióstr- troszkę bo wiem że moje 3 dni to tylko malutka cząsteczka życia sióstr ale dla mnie było to bardzo cenne doświadczenie, które wiele mi uświadomiło i pozwoliło zweryfikować moje wcześniejsze wyobrażenia o życiu w zakonie.
Cieszę się że mogłam uczestniczyć we wspólnych modlitwach, rozmowach z siostrami, pracy i co było dla mnie bardzo ważne w codziennej Adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie, podczas której mogłam się z Nim podzielić wszystkimi radościami, jakie mnie w ciągu dnia spotkały ale i trudnościami, które się w między czasie też pojawiły.
Dziękuję Bogu też za to, że zaprosił mnie do posługi wśród potrzebujących. Dla mnie było to spotkanie z żywym Jezusem, który mieszka w sercach tych ludzi. Nigdy nie zapomnę 2 osób, które Bóg dał mi spotkać podczas tych dni: Kochanej Starszej Pani z Domu Opieki, z którą spędziłam czas obiadu a następnie z którą razem z innymi podopiecznymi domu świętowałam zakończenie 2013 i rozpoczęcie 2014 Roku oraz Bezdomnego Pana, który przyszedł do Sióstr na zupę.
Ich oczy -tak pełne wdzięczności, piękna, uwielbienia, miłości... -ja zobaczyłam w tych oczach samego Jezusa...

Dziękuję Bogu za ten czas.
To był najlepszy Sylwester w moim życiu, którego owoc doświadczam każdego dnia w moim sercu i działaniu:)
Magda
Dodał Madzia dnia
Warsztaty wolontariackie- dla mnie bomba! Jeśli ktoś szuka czegoś dla siebie, ale nie tylko, bo w końcu są one po to, aby nauczyć się czegoś dla innych. W miłej atmosferze, pełnej humoru,radości i zabawy można poznać "coś" co w przyszłości(w pracy) czy w codziennym życiu będzie przydatne.Gdyby była taka możliwość to na pewno ponownie chciałabym spotkać się z tak zgraną paczką jak tego roku. Ponadto Siostry Albertynki przeszły same siebie-takie bliskie relacje z nimi-po prostu tak jak z rówieśniczkami. W tym całym "zabieganym" czasie mogliśmy oprócz zwiedzania i dobrej zabawy na chwilę zatrzymać się w Sanktuarium.. i tu obraz Ecce Homo- dla mnie obłędny!!!! Można patrzeć i patrzeć i podziwiać wielkość Boga, który jest miłosierny, a także zaczerpnąć siły i woli do działania. Również można porozmawiać z Nim i zapytać się- czy nasze życie jest takie jak powinno być? Czy mam żyć tylko dla siebie czy dawać coś z siebie innym. Aż chce mi się tu zacytować to co powiedział Yves Boulvin:"Bóg w tobie jest bardzo łagodny, lecz także bardzo potężny. Jego tchnienie oczyszcza wszystko, co powinno zostać z ciebie , co trzeba uprzątnąć. Daje ci siłę, nowy dynamizm, daje ci życie"- a więc Bóg dał mi(jako wolontariuszce)takiego "kopa", taką motywację do działania i pomagania innym na Jego chwałę!!
Dziękuję wszystkim za ten wspaniały czas!
Dobrze, że jesteście!!! ;) [to tak po oazowemu]
Dodał Kamila dnia
Dobrze że jesteście!
Wszystkim Siostrom Albertynkom i uczestniczkom rekolekcjo-sylwestra z całego serca dziękuję. Szczególnie G. M. za to, że powiedziała to, co powiedziała, bo bez tego co powiedziała, nie mogłoby się dokonać to, co się dokonało podczas sylwestrowej Mszy Świętej, a co stało się dla mnie bardzo ważnym, oczyszczającym doświadczeniem. Dziękuję G. M. także za to, że stała się moją współśmiaczką. A owoce tego zbieram do dziś i ciągle wyzbierać nie mogę. Tego jest tak obłędnie dużo, że normalnie nie ogarniam...!!!
Dziękuję w sposób szczególny Siostrze z "okienka dla bezdomnych" za to, że swoimi słowami dała mi kopniaka w nowe życie, nową rzeczywistość... Dzięki niej zrozumiałam, że chociaż jako jednostka nie jestem w stanie zmienić całego narodu polskiego, to jako osoba ludzka i jako człowiek stworzony na obraz i podobieństwo samego Boga, jestem ODPOWIEDZIALNA za losy całego kraju, bo to od moich wyborów, od moich decyzji, wypływa kształt polskiej rzeczywistości.
Dziękuję w końcu Najważniejszemu!
Bo bez Niego to wszystko by się nie dokonywało. I chociaż trudne są Jego Drogi i najciszej mówi w powołaniu... - tak cicho, że prawie wcale Go nie słyszę - ... to jednak mówi, i pokłada swoją Ufność, Obecność i Miłość... w sercu moim - kruchym i marnym. Swoją Doskonałość, w mojej niedoskonałości.

Od tego Sylwestra moje życie jest przemieniane. Chociaż na co dzień tego nie widzę, z perspektywy czasu zaczynam widzieć, mimo że moje serce samo z siebie jest ślepe niczym kret ryjący pod ziemią.
Poprzez to doświadczenie Jezus pokazał mi moja wewnętrzną rzeczywistość, której - wg mojej teorii - nie miałam. Pokazał mi czym są emocje i że to one czynią człowieka człowiekiem - żywym lub martwym. Wyciąga do mnie swoje dłonie, kiedy ludzkie oczy już dawno się ode mnie odwróciły. ... no coments

Ad maiorem Dei gloriam!
Dodał Wilhelmina dnia
Another Willie and the train goleeWil:is, in a rage insane,Threw his head beneath the train.All were quite surprised to findHow it broadened Willie's mind.And good advice for all:Dr. Joners fell in the wellAnd dies without a moan.He should have tended to the sick\\And left the well alone.
Dodał Keisha dnia
Thank you, I have recently been looking for info apmpoxirately this subject for ages and yours is the best I’ve came upon till now. However, what in regards to the conclusion? Are you certain concerning the supply? http://zkmboswcphr.com [url=http://mryqjomjluq.com]mryqjomjluq[/url] [link=http://skpgdeow.com]skpgdeow[/link]
Dodał Aggy dnia
Ppl like you get all the brnias. I just get to say thanks for he answer.
Dodał JennHeld dnia
Zac Brown Band is a famous country singer, so don't miss the possibility to visit http://zacbrownbandtourconcerts.com/ - Zac Brown Band tickets
Dodał BrosHeld dnia
Green Day is a famous country singer, so don't miss the possibility to visit http://greendaytourdates.com/ - Green Day concert wichita
Dodał BrosHeld dnia
Tim McGraw is a famous country singer, so don't miss the possibility to visit http://timmcgrawtourtickets.com/ - Tim McGraw concert tickets 2017
Napisz odpowiedź(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)

Proszę wpisać litery i cyfry widoczne na obrazku.Kod CAPTCHAKliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


Boliwia_luby_1.JPG
© Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim (ZSAPU)
wykonanie:strony www Słupskstrony internetowe słupsk