Jak dojechać?

KRAKÓW – Sanktuarium Ecce Homo (Dom Generalny), ul. Woronicza 10
Z Dworca Głównego PKP i PKS należy przejść na ul. Pawią (przystanek: Dworzec Główny Zachód), a stamtąd dojechać autobusem linii 105 lub 405. Wysiąść na przystanku Opolska Estakada (obok muru naszego klasztoru).

RZĄSKA K. KRAKOWA

  • Busem – z dworca PKP lub PKS kierować się w ul. Zygmunta Augusta (przecznica  ul. Topolowej), gdzie znajduje się parking dla busów. Wysiąść w Rząsce przy naszym klasztorze.
  • Tramwaj - autobus strefowy – z Dworca PKP tramwajem 4, 24 do Bronowic Małych (pętla tramwajowa), a stamtąd autobusem linii 238 lub 258 – wysiąść w Rząsce przy naszym klasztorze (przystanek Rząska UR na żądanie – następny za jednostką wojskową).
    Uwaga: w autobusie obowiązują bilety strefowe!
  • Jadąc autobusem PKS przez Kraków można wysiąść na Alejach (przystanek Plac Inwalidów) i przesiąść się w tramwaje jadące w stronę Bronowic Małych, a dalej – jak wyżej.
  • Pociągiem osobowym relacji Kraków - Katowice. Wysiąść na trzeciej stacji (Kraków Mydlniki - Wapiennik). Od stacji do naszego klasztoru należy przejść pieszo (około 7 minut).

POZNAŃ 
Z Dworca Głównego PKP lub PKS tramwajem linii 6 w kierunku Junikowa (wysiąść na przystanku przy ul. Kasztelanów).

WARSZAWA
Dojście z Dworca Wschodniego PKP w stronę ul. Kijowskiej, następnie w ul. Korsaka do końca i w prawo w ul. Kawęczyńską lub: od Dworca PKS „Stadion” tramwajem linii 7.

ZAKOPANE
Z Dworca Głównego PKP i PKS busem lub autobusem do Kuźnic (pod kolejkę na Kasprowy Wierch), dalej pieszo ok. 15 min. szlakiem na Giewont.

INNE MIEJSCA
Informacja przy zgłoszeniu na spotkanie.

chleb.JPG
© Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim (ZSAPU)
wykonanie:strony www Słupskstrony internetowe słupsk