Skrzynka intencji

Tutaj możesz umieścić własną intencję

Dodał Zyta dnia
Proszę o modlitwę o jedność
Dodał Ewa dnia
Drogie Siostry, bardzo prosze o modlitewne wsparcie mojej rodziny, ktora blaga Jezusa Milosiernego, by uwolnil z mocy zla i uleczyl psychike mojego chrzesniaka, Krzysztofa. Jestesmy rodzina katolicka, w ktorej wychowywal sie Krzysztof, ale w wieku 23 lat odstapil od wiary w Boga i zagubil sie w swoim zyciu. Na domiar tego jest bardzo agresywny, wulgarny i wysmiewa sie z ludzi wierzacych.Czesto myslimy, ze zly duch kieruje jego zyciem .Pochlonela go silowna, sterydy i lekomania. To wszystko sprawilo, ze nasza rodzina legla w gruzach. Goraco sie wszyscy modlimy za niego, ale z kazdym miesiacem sytuacja sie pogarsza, a nam braknie juz sil, by dzwigac ciezar krzyza. Sa dni, ze tracimy nadzieje na poprawe i znow po upadku podnosimy sie z wiara i nadzieja w sercu, ze Bog nas wyslucha i pokieruje jego zyciem.Boimy sie kazdego nowego dnia, a nasze zycie stracilo dawny blask.Blagamy wiec Siostry o pomoc w modlitwie ufajac w cud uzdrowienia i nawrocenia Krzysztofa. Za modlitwe skladamy serdeczne BOG ZAPLAC i bedziemy rowniez pamietac w naszych modlitwach o Siostrach.

Ewa matka chrzestna
Dodał Alicja dnia
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego znalezienia pracy. Bóg zapłać.
Dodał basia dnia
prosze o modlitwe za Marcina o uzdrowienie z bolow kregoslupa i pomoc w trudnych sprawach i ewangelizowaniu--o ratowanie malzenstwa Magdy i Grzegorza,jednosc,milosc,zgode,ochrone nierozerwalnosci malzenskiej,laske wiary,by odnalezli droge do Boga--o prace dla Marcina,Magdy ,Grzegorza--za Magde o uzdrowienie duchowe i psychiczne,wyzwolenie z mocy zla,klamstwa,od kochanka--za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne,uleczenie z nalogow i pokus,klamstwa i nawrocenie--za Mateusza o opamietanie,by odszedl od mezatki--o Swiatlo Ducha Sw. dla Joanny,Marcina,Magdy,Aliny,Tadeusza,Grzegorza,Damiana,Rafala,Agnieszki,Malgosi,by spotykali dobrych,bozych ludzi,dokonywali wlasciwych wyborow.
Dodał Jan dnia
Boże za wszystkie łaski dziękujemy. W imię Pana Jezusa i przez Jego Najdroższą Krew prosimy o błogosławieństwo, o przebaczenie grzechów i obfitość łask Ducha Świętego we ważnych sprawach dla Nataszy, Michała i Jana.
Dodał Marzena dnia
Uprzejmie proszę o duchowe wsparcie i modlitwę w intencji uleczenia mnie z choroby nowotworowej. Bóg zapłać!
Dodał Barbara dnia
Chciałabym poprosić o modlitwę w intencji mojego bratanka, który jest w śpiączce. Proszę go wesprzeć w tej ciężkiej drodze do wybudzenia i powrotu do zdrowia. Chciałabym tez prosić o modlitwę w intencji jego rodziców, w tych ciężkich chwilach zwątpienia.
Dodał Adam dnia
Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia i za znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za Darkan i Zdzicha.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Dodał Piotr dnia
Jezu proszę najpokorniej w intencji tobie wiadomej, bądź Twoja wola
Bóg zapłać za wsparcie modlitewne
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza o łaskę znalezienia dobrej pracy - Bóg zapłać
Dodał Jan dnia
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa zapraszamy Ciebie do udziału we wszystkich codziennych zmaganiach naszej rodziny. Prosimy szczególnie abyśmy mogli doświadczyć Twojej wszechmocy i nadprzyrodzonej mądrości Ducha Świętego w znanej Tobie, Panie sprawie. Boże odpuść nam grzechy, strzeż w czasie podróży i chroń od zła. Prosimy o zdrowie dla Huberta i Mamy znajomej. Maryjo, módl się za nami. Amen
Dodał Natalia dnia
Serdecznie proszę o modlitwę za mnie o pomoc i miłosierdzie Boże w odnalezieniu sensu życia, w powrocie do pełni wiary w Pana. Miłosierny Jezu uwolnij moją duszę od wszystkiego, co złe, co utrudnia mi życie w prawdziwej wierze, co nie pozwala pogodzić się ze sobą. Amen
Dziękuję za wszystkie modlitwy... Bóg zapłać.
Dodał Jadwiga dnia
Pokornie prosze o modlitwy za mnie o Milosierdzie Boze.
Dodał Kasia dnia
Dobry Boże, otworz moje serce na milość, daj mi milość mezczyzny, którego będę kochala z wzajemnością i z którym przejdę przez życie w milosci, wyprostuj moje drogi życiowe, daj mi prace, w której sie spelnie i zostane w niej na długo. Prosze o zdrowie i szczęście dla mnie, mojego synka Macka i mojej mamy. W Bogu moja nadzieja. Amen.
Dodał joanna dnia
proszę o modlitwę za poczęte dziecko łaskę zdrowia prawidłowego rozwoju szczęśliwego przyjścia na świat oraz o pomoc w szczęśliwym rozwiązaniu wszystkich spraw zawodowych i rodzinnych
Dodał EWA dnia
Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania moich życiowych spraw.
Dodał Radek dnia
Dobry Boże. Dziękuję Ci za to co do tej pory dla mnie zrobiłeś, dziękuję Ci za cierpienie którego teraz doświadczam, gdyż w moim sercu - pomimo całego tego bólu wyczuwam wzrost.
Boże - Ty znasz moją samotność, i wiesz jaki mi ona sprawia ból zarówno duchowy jak i psychiczny. Ocal mnie od niego.
W swej mądrości Boże uczyniłeś mnie innym niż te czasy - w moim sercu zasiałeś ideały, które w dzisiejszych czasach są rzadko respektowane. Wykształciłeś we mnie lojalność, wierność, prawomyślność. Sprawiłeś że kwitnie w nim ideał miłości damsko-męskiej, oparty o ideę przyjaźni, wzajemnego zaufania i szacunku, oraz partnerstwa. Jednak w dzisiejszych czasach, które oparte są na pożądaniu, wierze w to co widoczne, oraz szybkości budowania relacji - czasem wydaje mi się że odwzajemnienie moich uczuć jest niemożliwe.
Jeżeli Boże, Twoim zamiarem jest aby mnie i Anią połączyła w przyszłości miłość oblubieńcza, to pomimo rozłąki, i innych niesprzyjających - a znanych Tobie - okoliczności; nie pozwól mi się poddać. Chociaż wiem że nie jesteśmy parą - nie pozwól mi się poddać pożądaniu, iluzjom. Pozwól temu uczuciu w moim sercu trwać. Obdarz mnie siłom i odwagom, i cierpliwością - abym w tym czasie próby umiał wytrwać.
Jeżeli zaś Twoja wola jest inna - to ześlij na mnie mądrość, i wiarę abym umiał ją rozpoznać w moim życiu, i daj mi siłę abym umiał za nią podążyć.
Proszę Cię również, błogosław Ani i opiekuj się nią. Nie daj jej cierpieć. Ześlij na nią mądrość, i otwórz jej oczy na szczerość moich uczuć i intencji.
Opiekuj się wszystkimi samotnymi i nieszczęśliwie zakochanymi, Ty Boże znasz ich cierpienie. Pokornie proszę Cię Boże, pozwól im odnaleźć ziemskie szczęście w ramionach prawdziwej miłości.
Niech się Boże dzieje wola Twoja. Ufam Ci Boże.
Dodał Joanna dnia
Proszę o modlitwę za osobą, Bogu wiadomą, by wszystkie moje modlitwy i intencje za nią zostały spełnione. Bóg zapłać.
Dodał Małgorzata dnia
Panie potrzebuję Cię proszę zbuduj moje życie, bo ja sama nie potrafię, czuję się taka bezsilna i nieudolna. Proszę przyjdź i poprowadź mnie za rękę. Trapi mnie samotność, męczy mnie trwanie i niepewność czy ja potrafię Cię słuchać i wypełniać Twoją wolę w moim życiu. Boże proszę Cię o Twoje łaski, pomóż Panie, czy masz dla mnie jakiś plan?
Dodał B dnia
W intencji Jana, który po latach dzięki Łasce Bożej mógł stanąć w prawdzie i przyznając się przed samym sobą do uzależniania. O siłę i moc potrzebną w czasie terapii. Oraz w intencji zony, by Pan dał siłę do bycia wsparciem na tej drodze . By Wola Boża realizowała się w ich życiu a oni umieli tą wole przyjąć i współpracować z Łaską
Dodał aga dnia
O powrot mojego chlopaka i uzdrowienie naszej relacji abysmy stworzyli razem szczesliwa rodzine
Dodał Damian dnia
Pokój i dobro!

Proszę o modlitwę o bardzo dobre napisanie matury z chemii i biologii, abym dostał się na studia medyczne, by pomagać sercom własnym sercem. Proszę o dary Ducha Świętego i wstawiennictwo Maryi wraz ze św Kosmą i Damianem.

Bóg zapłać

Szczęść Boże
Dodał ASIA dnia
proszę o modlitwe w intencji Mojej siostry o uleczenie jej z lęku depresji.Pragnę rowniez prosic o dar mowy dla siostrzenca Kuby i siostrzenca Filipa oraz prawidłowy rozwój dla Nich.
Dodał MARIUSZ dnia
BOŻE UZDRÓW MNIE I MOICH RODZICÓW.
WWW.MARIUSZ-SIEKIERKA.PL.TL
Dodał Władysław dnia
Proszę o modlitwę uwolnienia i uzdrowienia z nałogu masturbacji i pornografii dla mnie Władka.
Dodał Marcin dnia
O całkowite uzdrowienie Machałka i laskę powołania do kapłaństwa
Dodał MARIUSZ dnia
BOŻE UZDRÓW MNIE I MOICH RODZICÓW.
WWW.MARIUSZ-SIEKIERKA.PL.TL
Dodał Magdalena dnia
Boże oddaję siebie i swoje serce Tobie. Obmyj mnie z grzechów.
Dodał Jan dnia
Boga Ojca i Ducha Świętego prosimy w imię Pana Naszego Jezusa Chrystusa o: błogosławieństwo, zdrowie, ochronę od zła, szczęśliwą podróż i potrzebne łaski dla Nataszy, Michała i Jana. Maryjo, módl się w naszych wszystkich intencjach. Amen.
Dodał Nika dnia
Kochana Matko proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyć. Prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne i zebym byla zdrowa,żebym nie musiała mieć operacji,i żebym miała zdrowe i proste nogi a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ,którzy się modlą w moich intencjach.
Dodał Tomasz dnia
Pragnę jak najlepej spełniać swoje powołanie, proszę i dziękuję za wszystkie łaski które odnoszą skutek.
Dodał Dorota dnia
Przez wstawiennictwo Jana Pawła II i Jana XXIII, proszę o modlitwę do naszego Pana o łaskę zdrowia, pragnę słyszeć i być odważna. Dziękuję.
Dodał Lenka dnia
Drogie Siostry, bardzo i serdecnie proszę o modlitwę za znalezienie dobrej, stałej pracy, której tak długo szukam. Proszę o modlitwę o dobrego przyjaciela a jeśli jest taka wola Boża przyszłego męża. Dziękuję

O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami którzy się do Ciebie uciekamy i za tymi którzy się do Ciebie nie uciekają
Dodał barbara dnia
bardzo pokornie i serdecznie proszę o modlitwę w intencji Barbary która ma bardzo w życiu ciężko mimo iż jest bardzo dobrym i pobożnym człowiekiem o dary od Boga i łaski potrzebne jej w dalszym zyciu bóg zapłać
Dodał barbara dnia
bardzo pokornie i serdecznie proszę o modlitwę w intencji Barbary która ma bardzo w życiu ciężko mimo iż jest bardzo dobrym i pobożnym człowiekiem o dary od Boga i łaski potrzebne jej w dalszym zyciu bóg zapłać
Dodał Paweł dnia
Proszę o modlitwę w mojej intencji by pewna dziewczyna zaczęła mnie zauważać o pozytywne rozwiązanie pewnej sprawy którego bardzo pragnę uwolnienie z lęków i depresji zobaczenie własnej wartości cieszenie się życiem odnalezienie swojego miejsca w świecie.
Dodał eliza dnia
O dobrą i godną pracę .
Bóg zapłać z całego serca
Dodał Jadwiga dnia
Pokornie prosze o modlitwy za mnie o Milosierdzie Boze,
Dodał Katarzyna dnia
Pragnę podziękować za to że jest taka potężna Boska siła, która mnie prowadzi i proszę aby Ona była przy mnie i chroniła mnie.
Proszę o modlitwę w intencji stworzenia związku, w którym będę mogła zaznać miłości.
Dodał Michał dnia
Matko Boża i Ojcze Święty Janie Pawle II, proszę o pomoc, by moje małżeństwo przetrwało. By Duch Święty oświecił umysł, a szczególnie serce mojej żony Agnieszki. Proszę byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie, by nie doszło do naszego rozwodu mimo trwającego procesu w sądzie. Proszę o modlitwę o to, by nasi synowie usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata.
Dodał Emilia dnia
Proszę o modlitwę o uzdrowienie Tomasza z lęków, uczulenia na 22 alergeny i astmy.
Proszę o modlitwę w intencji nękających go w szkole kolegów.
Panie Boże zapłać!
Dodał Krzyś dnia
W intencji Marty i Krzysztofa o dobre rozeznanie i wypełnienie Woli Bożej w ich życiu.
Dodał Damian dnia
Pokój i dobro!

Proszę o modlitwę, szczególnie 12, 16maja (9.00) o bardzo dobre napisanie matury z chemii i biologii, abym dostał się na studia medyczne, by pomagać tym, którzy są w trudnym okresie życia jako onkolog. Proszę o dary Ducha Świętego i wstawiennictwo Maryi wraz ze św Kosmą, Damianem oraz św Janem Pawłem II i Janem XXIII.

Bóg zapłać

Szczęść Boże
Dodał czcicielka dnia
prosze o dobrego meza,pracezdanei sesji letniej
Dodał Bożena dnia
Proszę o modlitwę w intencji przebłagania Boga za grzechy i złamanie przekleństwa dla Marcina.
Dodał monika dnia
Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla Michała i szansę na nowe lepsze życie..błagam Boże pomóż MU i dodaj sił...
Dodał Agata dnia
Proszę o modlitwę w intencji mego taty Henryka, o potrzebne Mu łaski boże, błogosławieństwo i światło Ducha Świętego. Bóg zaplać za modlitwę.
Dodał maria dnia
o Boże miłosierdzie nade mną
Dodał Elżbieta dnia
O ubłaganie Miłosierdzia Bożego, uproszenie szczęśliwego zakończenia leczenia choroby nowotworowej i łaski trwałego powrotu do zdrowia dla Andrzeja.
Dodał Tomasz Kutek dnia
Szczęść Boże,
Proszę serdecznie o modlitwę w intencji uzdrowienia z depresji, o silną wiarę, uwolnienie od myśli samobójczych, odnalezienie drogi życiowej, o silną wiarę, dary ducha świętego, o to by sprawy życiowe potoczyły się ku dobremu, aby zniknęły problemy które mnie niszczą, by powróciła chęć do życia i pasja, by moje życie się ułożyło bym się usamodzielnił, znalazł pracę, abym uwolnił się z toksycznego środowiska, aby w mojej rodzinie poprawił się relacje między jej członkami, zniknęła nienawiść i alkoholizm, aby pojawiły się w moim życiu osoby, które mi pomogą, o potrzebne łaski i błogosławieństwo boże dla mnie i mojej rodziny oraz dla wszystkich kapłanów, zakonników i sióstr zakonnych. Bóg zapłać! Chwała Panu!

Panie zanurz mnie w oceanie Twego Miłosierdzia.
Maryjo otocz mnie swoją opieką.
Dodał Małgorzata dnia
Proszę o uzdrowienie naszego małżeństwa i narodzenie w nas prawdziwej miłości, szacunku, wierności i uczciwości małżeńskiej. Matko Boża pomóż nam wraz ze Św. Józefem zbudować nasze małżeństwo na skale, czyli Bogu by nikt i nic nas nie rozbiło.
Dodał Nika dnia
Kochana Matko proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyć. Prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne i zebym byla zdrowa,żebym nie musiała mieć operacji,i żebym miała zdrowe i proste nogi a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj. Serdeczne Bóg zapłać

Niech kochana Matka czuwa nad Wami
Dodał Kinga dnia
Proszę o modlitwę za mnie o dar odwzajemnionej miłości, o założenie szczęśliwej, kochającej rodziny, której fundamentem będzie Chrystus.
Kinga
Dodał Tomasz dnia
Szczęść Boże
Dziękuje za dotychczasową modlitwę. Bóg działa coraz więcej w moim życiu.
Poprawiły się relacje w rodzinie i powróciła chęć życia i walki.
Proszę serdecznie o dalszą modlitwę w intencji uzdrowienia z depresji, o silną wiarę, odnalezienie drogi życiowej, o silną wiarę, dary ducha świętego, o to by sprawy życiowe potoczyły się ku dobremu, aby zniknęły problemy które mnie niszczą, by powróciła chęć do życia i pasja, aby Bóg uleczył mnie z chorób skóry, by moje życie się ułożyło bym się usamodzielnił, znalazł pracę, abym uwolnił się z toksycznego środowiska, aby w mojej rodzinie poprawił się relacje między jej członkami, zniknęła nienawiść i alkoholizm, aby pojawiły się w moim życiu osoby, które mi pomogą, o potrzebne łaski i błogosławieństwo boże dla mnie i mojej rodziny oraz dla wszystkich kapłanów, zakonników i sióstr zakonnych. Bóg zapłać! Chwała Panu!

Panie zanurz mnie w oceanie Twego Miłosierdzia.
Maryjo otocz mnie swoją opieką.
Dodał Jan dnia
Boże w imię Pana Jezusa proszę o potrzebne łaski, o zdrowie, o kierownictwo Ducha Świętego, ochronę od nieszczęśliwych wypadków, kradzieży i zła w każdej postaci. Boże błogosław naszej rodzinie we wszystkim.
Dodał Paulina dnia
Proszę o modlitwę w intencji naprawienia relacji między mną a Marcinem, abym mogła odzyskać jego utraconą miłość i zostać tą osobą która poprowadzi go do domu naszego Ojca. Proszę o wyrwanie Marcina z tej chorej relacji w którą jest teraz uwikłany. Dziękuję Ojcze za wszystkie dotychczasowe łaski.
Dodał kasia dnia
Proszę o modlitwę abym pozytywnie zaliczyła kolokwium ze statystyki, makroekonomi, niemieckiego, matematyki.Bóg zapłać za modlitwę
Dodał Adam dnia
Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia i za znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za Darka i Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiace w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Dodał Katarzyna dnia
Proszę o modlitwę abym zdała kolokwium ze statystyki. Bóg zapłać za modlitwę
Dodał Małgorzata dnia
Proszę o uzdrowienie naszego małżeństwa i odrodzenie w nas miłości prawdziwej, szacunku, wierności i uczciwości małżeńskiej. Maryjo wraz ze Św. Józefem pomóż nam zbudować nasze małżeństwo na skale by nikt i nic go nie rozbiło. Bóg niech zawsze będzie w naszym życiu na pierwszym miejscu.Amen
Dodał Nika dnia
Za pośrednictwem Ukochanego Ojca Świętego Jana Pawła II i MBNP i Sw. Rity Panie Jezu dziękuje Tobie że nie zostawiłeś nas w ciężkich chwilach i dziękuje za okazane łaski. Nadal proszę Ciebie o rozwiązanie trudnej sytuacji, żeby mama miała dobrą pracę, żebyśmy mieli normalną kochającą rodzinę. Postaw na naszej drodze ludzi, którzy będą nam pomagać i dobrze życzyć. Prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia.Proszę aby mi zniknęły guzy-wyrośla kostne i zebym byla zdrowa,żebym nie musiała mieć operacji, i żebym miała zdrowe,proste nogi a także o zdrowie mojej mamy i babci. Otocz nas swą opieką i nas nie opuszczaj.

NiechPan Bóg czuwa nad Wami i Matka Najswiętsza Wam błogosławi.
Dodał Inka dnia
Proszę o modlitwę w intencji rychłego znalezienia pracy przez Monikę, która znajduje się w ciężkiej sytuacji życiowej. O pokój serca, znalezienie sensu życia i gorącą wiarę w obecność Pana Jezusa.

Ogromnie dziękuję za wsparcie duchowe i modlitwę w tej intencji.
Dodał Łukasz dnia
Panie Boże proszę Cię o mądrość i przemianę serca dla Karoliny abyś na nowo złączył nasze serca i obdażył nas Bożą miłością. Bóg zapłać Łukasz
Dodał Janina dnia
Panie Jezu polecam Twojej opiece wszystko co przeżywam,każdy mój lęk,ból,szczególnie uczucie odrzucenia,że jestem niepotrzebna,odsunięta,błaga jednocześnie o to aby siostra Kinga mnie nie odsuwała,aby dostrzegła mnie,aby mnie nie pozostawiła samej w tej sytuacji kiedy jestem przez innych pomijana,odsuwana.Tak bardzo potrzebuję jej obecności i oparcia,i modlitwy.
Dodał Tomasz dnia
Szczęść Boże
Dziękuje za dotychczasową modlitwę. Bóg działa coraz więcej w moim życiu.
Poprawiły się relacje w rodzinie i powróciła chęć życia i walki.
Proszę serdecznie o dalszą modlitwę w intencji uzdrowienia z depresji, o silną wiarę, odnalezienie drogi życiowej, o silną wiarę, dary ducha świętego, o to by sprawy życiowe potoczyły się ku dobremu, aby zniknęły problemy które mnie niszczą, by powróciła chęć do życia i pasja, aby Bóg uleczył mnie z chorób ciała, skóry, by moje życie się ułożyło bym się usamodzielnił, znalazł pracę, abym uwolnił się z toksycznego środowiska, aby w mojej rodzinie poprawił się relacje między jej członkami, zniknęła nienawiść i alkoholizm, aby pojawiły się w moim życiu osoby, które mi pomogą, o potrzebne łaski i błogosławieństwo boże dla mnie i mojej rodziny oraz dla wszystkich kapłanów, zakonników i sióstr zakonnych. Bóg zapłać! Chwała Panu!

Panie zanurz mnie w oceanie Twego Miłosierdzia.
Maryjo otocz mnie swoją opieką.
Dodał ufająca dnia
Proszę o modlitwę o znalezienie odpowiedniej dla mnie stałej pracy z uczciwym pracodawcą. Dziękuję
Dodał Karolina dnia
Proszę o modlitwę w intencji rozeznania powołania i zachowania czystości.
Dodał Karolina dnia
Proszę o modlitwę w intencji rozeznania powołania i zachowania czystości.
Dodał Agnieszka dnia
Boże Tobie oddaję sprawy mojego serca - Tomka i Gosię, którzy niedawno dowiedzieli się, że oczekują na narodziny poważnie chorego synka, o wiarę i siłę dla nich w tym trudnym czasie próby; za mnie i Maćka byśmy mieli odwagę dojrzewać w ogniu Twojej Miłości; za naszych rodziców, rodziny - o potrzebne łaski, szczególnie za tych, którzy się pogubili i stracili wiarę; za tych, których tak trudno mi kochać, którzy zranili moje serce - Ty wiesz czego im najbardziej potrzeba; o odwagę i zaufanie Tobie, bym podjęła Drogę jaką dla mnie przygotowałeś, o wytrwałość, pogodę i spokój ducha, szczególnie teraz w czasie nauki do egzaminów dyplomowych, dobre decyzje podczas szukania pracy w najbliższym czasie.
Dodał Michał dnia
Proszę o światło potrzebne dla przyjaciela.
Dodał Regina dnia
Prosze o modlitwe za Czesławe K. K.Bednarek W.Bednarka, Aline K ,aby dali mi spokój i odeszli odemnie na zawsze oni i ich współpracownicy, aby dostali kare doczesną od P.Boga za grzechy ciężkie, które wobec mnie czynią Abym miała córke Bronie ,jak najszybciej,abym mogła sprzedać moje mieszkania jak najszybciej i wyjechać spokojnie w bezpieczne miejsce .
O dobrą prace dla mnie .O szybką radość nieba dla Broni, Bronka Bóg zapłać za modlitwe stokrotnie
Dodał Ula dnia
Szczęść Boże
Proszę o modlitwę za moją siostrę Monikę - o uwolnienie od narkotyków, uzdrowienie jej duszy i ciała i nawrócenie. Ufam w moc modlitwy. Za wsparcie Bóg zapłać.
Dodał kolega dnia
Bardzo prosze o modlitwe i post w intencji ks. Pawla o ktorym sie dowiedzialem ze chce zostawic kaplanstwo. wyprosmy mu wytrwanie w powolaniu a dla osoby ktora chce go wyciagnac z kaplanstwa o dary Ducha Swietego. bardzo prosze o modlitwe i post za niego. proscie tez swoich znajomych. nie dajmy zniszczyc powolania.
Dodał siostra dnia
Drogie Siostry proszę o wsparcie modlitewna dla mojej współsiostry Kingi,o siły fizyczne i duchowe, o pomoc Bożą w każdej szczególnie trudnej chwili.
Dodał Kasia dnia
Bardzo Kochane siostry proszę o modlitwę za mnie.
Ponieważ dostałam przegłos swoich myśli tak jak bym próbowała mówić do kogoś.
I nie mam ciszy w umyśle i w mózgu i mi to przeszkadza.
Był czas ponad tydzień że nie wychodziłam na świeże powietrze.Niedawno zaczęłam chodzić na nowo chodzić na mszę świętą i spacer.
A mam trochę niedotlenienie mózgowe.
Proszę bardzo o modlitwę o dobre zdrowie dla mnie Kasi na duszy i ciele
i dary Ducha Świętego i błogosławieństwo boże!
Dodał Kasia dnia
Przepraszam tu nie chodzi o przegłos,użyłam złego wyrazu.
Tu chodzi o przegłośnienia,ale chyba nie ma takiego wyrazu.
inaczej nagłośnienia swoich myśli w mózgu.
Proszę o modlitwę i odpis na mojego mejla.
Znam Was bo byłam na rekolekcjach w drodze z Wami.
Było super!
Już kiedyś to pisałam że będę się za Was Kochane Siostrzyczki Albertynki modlić.Ale zapominałam.Postaram się od dziś o Was pamiętać w moich modlitwach.Pozdrawiam.
Dodał anna dnia
proszę o nawrócenie dla syna Jakuba i o bożych męskich przyjaciół dla niego
Dodał anna dnia
proszę o nawrócenie dla syna Jakuba i o bożych męskich przyjaciół dla niego
Dodał Jadwiga dnia
Pokornie prosze o modliywy za mnie o Milosierdzie Boze
Dodał Maria dnia
Drogie Siostry, wspomóżcie mnie w modlitwie o uzdrowienie z padaczki mojego syna Filipa.
Dodał Elżbieta dnia
Blagam o cudowna duchowa przemiane, uzdrowienie i uswiecenie mojego meza Artura Lis, o Dotyk Jezusa i film życia. Niech odejdą od meza wszystkie złe duchy, to wszystko co złe, chore na duszy i ciele, patologiczne, zniewolenie.Niech maz poczuje ogromną milosc do Pana Boga, pokocha Boze Przykazania, Pismo Sw., modlitwy, rozaniec. Przemień go o Jezu, Ty wiesz co sie dzieje z moim mezem , błagam Cię, oddaj mi dobrego męża ! Błaga ze łzami w oczach żona Elżbieta
Dodał Magdalena dnia
Proszę o ratunek i pomoc Ducha Świętego w pomyślnym rozwiązaniu trudnej sytuacji rodzinnej.
Dodał Adrian dnia
MATKO BOŻA UFAM TOBIE
ŚWIĘTY FRANCISZKU UFAM TOBIE
O ŁASKĘ NAWRÓCENIA DLA ADRIANA SURZYNA
O ŁASKĘ NAWRÓCENIA MAKSYMALNEGO DLA RODZINY SURZYN
JEZU UFAM TOBIE
JEZU UFAM TOBIE
JEZU UFAM TOBIE
JEZU UFAM TOBIE
JEZU UFAM TOBIE
JEZU UFAM TOBIE
JEZU UFAM TOBIE
O ŁASKĘ PRACOWITOŚCI MAKSYMALNEJ DLA ADRIANA SURZYNA
O ŁASKĘ WYLANIA DUCHA ŚWIĘTEGO MAKSYMALNEGO DLA ADRIANA SURZYNA
O ŁASKĘ WYLANIA DUCHA ŚWIĘTEGO MAKSYMALNEGO
O ŁASKĘ PRACY NAJLEPSZEJ DLA ADRIANA SURZYNA
Dodał Maria dnia
O załatwienie sprawy w sądzie.
Dodał Maria dnia
O załatwienie sprawy w sądzie.O świadectwo Kępów na moją korzyść i innych sąsiadów,o pomoc urzędów w tej sprawie.O ukaranie podstępnego sąsiada i żonę jego.
Dodał Krzysztof dnia
O pozytywne rozwiązanie mojej sprawy w sądzie. Ukochany Boże pomóż mi. Bóg zapłać.
Dodał Grażyna dnia
Proszę o uratowanie mojego małżeństwa, nawrócenie męża i jego powrót do domu.
Dodał Ania dnia
Prosze o modlitwę o uleczenie mojej córeczki Natali z bulimi i myśli samobojczych.o uleczenie naszych relacji.by Jezus przemienił i uzdrowił nasze wnętrza.oraz oddalił wszelkie zło.Ania
Dodał Małgorzata dnia
Proszę o uwolnienie mojego męża Daniela od wszelkiego złego i uzdrowienie jego duszy i ciała. Niech Duch Św. napełni jego uwolnione obszary swoimi darami i nauczy go życia w wolności i prawdzie z CHRYSTUSEM. Św. Józefie naucz go bycia dobrym mężem dla mnie i ojcem dla naszych dzieci.
Dodał Katarzyna dnia
Proszę o modlitwę o uzdrowienie skóry na mojej głowie i by włosy które wypadły odrosły. By hormony wyregulowały się w naturalny sposób. Bym została żoną i matką. Proszę o większą wiarę.
Dodał Jowita dnia
Proszę calym sercem o modlitwę za mnie i o
mojego ukochanego Michała. Aby nasze serca
na nowo się złączyły. Aby on nie bał się bycia
w związku i czuł się w nim wolny i spełniony.
Spraw abyśmy darzyli się wzajemną miłością i
zaufaniem tworząc dzięki temu związek pełen
dobroci i szczęśliwości.
By dać nam ostatnią szansę na to, by
wszystko
naprawić. Błagam o uzdrowienie związku.
Dodał Artur Ciekot dnia
Kochane siostry proszę o modlitwę w mojej intencji o łaskę czystości serca i wierności Woli Bożej oraz o sakrament małżeństwa dla mojej siostry Marioli
Dodał Dorota dnia
Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry, o pomoc w pracy.Matko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana o życie wieczne.
Dodał Marta dnia
Proszę o modlitwę w intencji Waldemara - dla niego w życiu liczą się tylko pieniądze - a ludzie są środkiem do ich zdobywania. Jego rodzina się rozpadła - a on obwinia wszystkich prócz siebie i niszczy tych którym na nim zależy. Próbowałam go wspierać w różnych trudnych sytuacjach - jest moim wujem - ale teraz sama doświadczam jego złośliwości i poniżania. Marta.
Dodał Karolina dnia
Niech Bóg Miłosierny wleje w serce Adama miłość do mnie i sprawi, żeby do mnie wrócił. Kocham tego człowieka i wiem, że chcę spędzić z nim resztę życia
Dodał Aneta dnia
Miłosierny Boże, proszę Cię o łaskę miłości, tak silnej i wiernej, jaką Ty sam nas umiłowałeś, proszę Cię postaw na mojej drodze odpowiedniego człowieka, który będzie mnie szczerze kochał i szanował, któremu będę mogła wszystko powiedzieć, który mnie zrozumie i tak wiele zaakceptuje, który będzie szukał mojego serca, a nie tylko ciała, który nie zostawi mnie zrujnowanej i zubożałej, pomóż mi Panie ubogacić życie tego drugiego człowieka, dodać mu wiele radości, blasku. Pomóż mi Panie kochać i być kochaną. Proszę Cię również o pomoc w odnalezieniu dobrej i spokojnej pracy, której tak bardzo potrzebuję. Dodaj mi siły i odwagi do przyjęcia Twoich pociech. W Tobie pokładam swoją ufność. Amen.
Dodał Jadwiga dnia
POKORNIEV PROSZE O MODLITWY ZA MNIE O MILOSIERDZIE BOZE,
Dodał Teresa dnia
Ty widzisz Boże, że syn mój nie ma już siły ani chęci do życia. Proszę miej go pod swoją opieką, wyzwól z natrętnych szatańskich podszeptów, uwolnij od myśli samobójczych, a jego żonę z niewoli grzechu. Proszę o ochronę naszej rodziny przed złymi ludźmi, którzy nam źle życzą i uprawiają czarną magię - prosi Teresa (matka)
Dodał Michał dnia
Ojcze Święty Janie Pawle II uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała. Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela. Proszę Cię, by nie doszło między mną i Żoną do rozwodu, choć proces rozwodowy trwa. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie. Proszę, by moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła z dziećmi na stałe do domu.
Dodał Gosia dnia
Dziękuję Bogu i Matce Najświętszej za wszystkie łaski. Proszę o uzdrowienie moich zranień, łaskę przebaczenia oraz o dobrego i mądrego męża, założenie rodziny, zdrowie dla mnie i mojej mamy i brata z rodziną
Dodał Magda i Dawid z dziecmi dnia
Dziękując Panu Bogu za otrzymane dotąd łaski oraz modlitwy łączac sie razem we wspólnych intencjach, prosimy dobrego Boga o Jego pomoc I potrzebne dary oraz błogosławieństwo każdego dnia oraz uwolnienie od mocy szatańskiej całej Naszej rodziny; prosząc jednoczesnie o ochronę Swiętych, Archaniołów , Aniołów, Maryji Panny oraz odnalezienie woli Pana Boga w naszym życiu.
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę w intencji o cud uzdrowienia z nerwicy lękowej i depresji (bym nie musiała brać już tabletek), o pogodzenie się z przeszłością, o pokochanie i zaakceptowanie siebie oraz wskazanie drogi życiowej gdyż kompletnie nie wiem co robić w swoim życiu.
Dodał das dnia
dasdsadasda
Dodał Dorota dnia
Matko Boża Anielska przez wstawiennictwo Aniołów, Archaniołów, Świętych od spraw trudnych beznadziejnych i Świętych, z Którymi modlimy się każdego dnia błagam wyproś cud u Boga w intencji, w której są odprawiane Msze Święte od 4.08-6.08.
Dodał Jan dnia
Przez Święte Rany Pana Jezusa proszę Boga Ojca wszechmogącego o błogosławieństwo, zdrowie i szczęśliwą podróż dla Nataszy, Michała i Jana.
Dodał Malgosia dnia
Dziękuję Bogu za wszelkie łaski, proszę o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie oraz o dobrego, mądrego i wiernego męża, założenie rodziny
Dodał siostra dnia
Proszę o modlitwę w intencji:O umiejętność zachowania pokoju serca, w trudnej sytuacji związanej z moim zatrudnieniem w muzeum diecezjalnym w Toruniu, a sprawa zatrudnienia przysparza i niesie na chwilę obecną wiele niewiadomych, niedomówień, obaw.szczególnie o światło Ducha św. o radę, światło i męstwo na to wszystko co Pan mi przygotował.
Dodał Olga dnia
Proszę o uzdrowienie mojego ukochanego wujka, ojca 2 kochających go dziewczynek (12 i 9lat) z choroby alkoholowej. Wszyscy bardzo się o niego martwimy, jednak bez jego zaangażowania nie jesteśmy w stanie mu pomóc. To jest dobry człowiek.
Dodał Magdalena dnia
O zdrowie i prawidłowe wyniki badań dla mamy.
Dodał Jan dnia
W imię Pana Jezusa proszę o błogosławieństwo, zdrowie i ochronę od zła dla całej rodziny.
Dodał matka dnia
Za wstawiennictwem św. Faustyny i św. Jana Pawła II błagam Cie Panie
Jezu usłysz mój głos i moje wołanie - ulituj się nad moim synem i
uwolnij go od nałogu, braku nadziei, zniechęcenia, lenistwa i duchowej
oziębłości i złego towarzystwa. Niech te utrapienia, łzy i beznadzieja
się już skończą. Panie Jezu daj mu siłę by powrócił do Kościoła,
sakramentów by zmienił swoje życie. Na jego twarzy powrócił uśmiech,
radość i pokój. Ożyw o Dobry Boże to wszystko bo martwe, daj mu nowe
szanse i możliwości, wiarę że wszystko przed nim. Pomóż mu
dokończyć rozpoczęte sprawy i chęć do nauki.Przetnij wszystkie złe
relacje, które dostarczają mu używki. Postaw prawych i wartościowych
rówieśników i ludzi którzy pomogą mu wyjść z tych ciemności. W
Twoim sercu go skrywam i zawierzam na wieki. Ufam Tobie
Dodał Iryna dnia
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Bardzo potrzebuje Waszej modlitwy wstawienniczej jestem w trudnej sytuacji zyciowej, zostałam sama, w ciąży. Jestem załamana psychicznie popadłam w depresje , prosze o modlitwe za mnie i za moje dziecko nienarodzone, aby Pan Bog dodal mi sily i wiary, a takze o znalezienie dobrej pracy dla mnie. Dziekuje wszystkim Niech Pan Bog stokrotnie wynagrodzi kazdemu!
Dodał Iryna dnia
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus! Bardzo potrzebuje Waszej modlitwy wstawienniczej jestem w trudnej sytuacji zyciowej, zostałam sama, w ciąży. Jestem załamana psychicznie popadłam w depresje , prosze o modlitwe za mnie i za moje dziecko nienarodzone, aby Pan Bog dodal mi sily i wiary, a takze o znalezienie dobrej pracy dla mnie. Dziekuje wszystkim Niech Pan Bog stokrotnie wynagrodzi kazdemu
Dodał Lech Andrzej dnia
Proszę o modlitwę w intencji szybkiej sprzedaży do domu co mojej żonie i mnie, dwojgu schorowanym emerytom, pozwoli na kupno mieszka i dalsze w miarę spokojne życie bez problemów finansowych
Dodał Izabela dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia, ułożenia sobie życia, aby zakończyła się moja samotność oraz
o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziców i w pracy oraz o pomoc finansową i znalezienie własnego mieszkania.
Bóg zapłać za modlitwę! Izabela
Dodał Monika dnia
Bardzo proszę o modlitwę o szybkie znalezienie pracy dla mnie, którą pokocham i która pozwoli mi godnie żyć.
Dziękuję!
Monika
Dodał Ireneusz dnia
Bozej Wszechmogacy rozpoczynam Nowenne Pompejanska za Anie Milewska, ale tez za moja relacje do nie i prosze Cie o laski i ochrone w czasie tych 54 dni. Udziel Ani Mocy Ducha Sw., Swiatla, Madrosci i Roztropnosci i lask wszelkich. A takze mi wielu lask abym wytrwal w tej modlitwie, bym mial we wszystkim pokoj serca i madrosc. Maryjo prosze Cie prowadz Anie w jej zyciu, opiekuj sie nia i wypraszaj laski, a takze i dla mnie badz oparciem i chron mnie w Swoim Sercu. Sw.Michale Archaniele bron Anie Milewska jak i mnie przed atakami zlego. Sw. Jozefie, Sw.Janie Pawle II i wszyscy Swieci modlcie sie za nami.
Dodał Dorota dnia
Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Matko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.Proszę też o modlitwę za śp.Jana.
Dodał Tomasz dnia
O uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Tomasza.
O nawrócenie Laury i Dariusza. O miłość w rodzinie.
Dodał Paweł dnia
O wszelkie łaski dla Reginy,Jacka oraz dla rodziny,znajomych i przyjaciół.Wielkie Bóg zapłać za modlitwę!
Dodał Aleksandra dnia
Proszę o modlitwę, aby Pan Bóg pomógł mojemu chłopakowi pokonać gniew i złość jaki w sobie posiada co do mnie, a wypełnił jego serce miłością, tęsknotą do mnie, aby pomógł mu znów mnie kochać, czuć do mnie miłość. Wierzę, że miłość może wygrać, bo pochodzi od Boga, a nie gniew i złość które szatan wznieca w moim chłopaku. Proszę Cię Boże pomóż tej miłości, daj nam jeszcze jedną szansę, szansę tej miłości, nie pozwól nam się rozstać, uratuj ten związek, pogódź nas.
Dodał Milena dnia
Proszę o modlitwę w intencji oświecenia serca mężczyzny, którego kocham całym sercem i który kochał mnie, żeby wyzbył się egoizmu, wątpliwości, żeby wystrzegał się zła, o łaskę nawrócenia dla Niego. W intencji naprawienia naszej relacji, odzyskania uczuć i szansy na ponowne spotkanie... Żeby Arkadiusz ponownie odwzajemnił uczucie, które do Niego żywię. Duchu Święty, Boże, błagam o rozpalenie w Nas ognia szczerej miłości, raz jeszcze... Wierzę w tę miłość, że tli się na dnie Naszych serc, Boże nie pozwól jej zginąć. Jeśli jest we mnie jakaś przeszkoda, w otrzymaniu łaski, o którą proszę, błagam pomóż mi Boże usunąć tę przeszkodę, chcę być dobrym człowiekiem, godnym i wartym miłości. Milena.
Dodał monika dnia
Proszę o modlitwę za Michała i Bartoszka, o uzdrowienie z choroby...o nawrócenie z alkoholizmu w naszej rodzinie...przemianę naszych serc i naprawę życia...oraz zbawienie dla duszy Stanisława i Jakuba...
Dodał Lech Andrzej dnia
Proszę o modlitwę w intencji szybkiej sprzedaży domu, co mojej żonie i mnie , dwojgu schorowanym emerytom pozwoli na kupno mieszkania i dalsze w miarę spokojne życie bez kłopotów finansowych. Bóg zapłać
Dodał Dorota dnia
Matko Boża proszę o modlitwę za moją rodzinę, o zdrowie dla mamy i wszelkie łaski dla niej oraz pomoc dla mnie i mojej siostry w pracy.Miej nas pod swoją opieką.
Dodał Matka dnia
Proszę o przyjaciół dla mnie.
Dodał Matka dnia
Proszę o przyjaciół dla mnie.O powrót dzieci moich w strony rodzinne.
Dodał Mateusz dnia
o miłość Natalii i odnowę znajomości z nią
Dodał Jan dnia
Proszę Boga o odpuszczenie win, zdrowie, błogosławieństwo w pracy i potrzebne łaski Ducha Świętego dla Nataszy, Michała i Jana.
Dodał kasia dnia
Prosze o modlitwe za mnie, o wyzwolenie z nalogow, z grzesznego zycia...
Dodał justyna dnia
Proszę o modlitwę bo już nie wiem co robić.Kocham Marcina i nie wiem jak mam nieść dalej ten ból błędów i tego że związał się z Elżbietą.
Proszę o modlitwę żeby Bóg poukładał moje życie, pokazał nową drogę i postawił na mojej drodze dobrego męża.
Dodał Joanna dnia
Proszę o modlitwę, by zapadł korzystny dla mojego narzeczonego wyrok w sądzie To bardzo ważna sprawa, a mój narzeczony to taki dobry człowiek Proszę Boga, by mu pomógł i ocalił,ochronił, dał zdrowie i siłę.
Bóg zapłać
Dodał Agnieszka dnia
Bardzo proszę o modlitwę za ś.p. Mariannę Zajączkowską
Dodał urszula dnia
Panie Boze prosze o pomyslnosc w nauce i jasnosc umyslu dla mojej corki Anity .O przemiane duchowa ipozbycie sie lenistwa .Zeby wiecej czasu sie uczyla i zdawala egzaminy . Prosze dodaj jej wiary we wlasne mozliwosc .Tak mi dopomoz Panie Boze Wszechmogacy
Dodał Dorota dnia
Proszę o modlitwę za moją mamę i za mnie o zdrowie dla nas abyśmy mogły bez bólu chodzić, o pomoc mi w pracy i Boże błogosławieństwo na każdy dzień.
Dodał Magda dnia
Proszę o modlitwę za mnie w intencji wybrania dobrej drogi życiowej, znalezienia pracy i męża.


Magda
Dodał Grzegorz dnia
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Bardzo proszę o modlitwę w następującej intencji:
O łaskę wiary dla mnie i o wyzwolenie mnie od wszelkiego złego.

Grzegorz Wujec
Dodał Gabrysia dnia
Szczęść Boże

Bardzo proszę o modlitwę do Boga Wszechmocnego o łaskę uzdrowienia mojego słuchu. Jeszcze proszę o modlitwę w znalezieniu dobrego męża dla mnie i proszę aby moja rodzina była szczęśliwa. Chwała Ci Panie. Gabrysia
Dodał Barbara dnia
Witam!
Uprzejmie proszę Siostry o modlitwę do MATKI BOŻEJ I PRZENAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY o łaskę zdrowia i wiary dla ukochanej mamy Krystyny, siostry Asi i jej dzieci ( Arka i Basi), siostry Moniki oraz dla siebie i moich synów ( Jarka o wyjście z nałogu picia i łaskę nawrócenia oraz dla Przemka).
Bardzo proszę o modlitwę do Pani Naszej o spokój i szczęście w rodzinie i pracy, aby sprawy osobiste i zawodowe poukładały się jak najlepiej,opiekę OPATRZNOŚCI Bożej przed wszelkim złem, mądre i roztropne decyzje życiowe, głęboką i silną wiarę.
Proszę także o modlitwę za zmarłych z rodziny:
ojca Józefa w 34 rocznicę śmierci, dziadków Pawła i Halinę oraz Marię i Hanię.
SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA WSPÓLNĄ MODLITWĘ, AMEN
POZDRAWIAM BARBARA
Dodał Hubert dnia
Szczesc Boze,
prosze o modlitwe za Asie, ktora od lat spotykaja niepowodzenia. Ma trudna sytuacje zwiazana z duchowoscia, psychika i sfera materialna.
Dodał Ewa dnia
Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę w intencji daru potomstwa dla małżeństwa Ewy i Andrzeja. Na dziecko czekamy już 8 lat. Wiemy, że tylko Bóg może nam je darować. Sami nie wymodlimy tego cudu, stąd prośba o wsparcie.
Bóg zapłać, Ewa
Dodał klaudia dnia
Proszę o modlitwę w intencji ratowanie mojego małżeństwa Klaudii i Krzysztofa i nawrócenie i skruszenie serca mojego męża Krzysztofa oraz uwolnienia od działania złego ducha żeby przestał być taki zawzięty i dumny, egoista i samolubnym i jego ciche dni żeby jego serce zmiękło kochał mnie bardzo mocno aby wrócił szybko do mnie do domu ,niech się do mnie odezwie z czułością i tęsknotą za mną(żona Klaudia) i przeprosił mnie i moich rodziców za jego zachowanie, odnaleźli się w tym wszystkim na nowo, zapominając o starych nieporozumieniach ,proszę odmień męża Krzyska charakter wzbudź w nim wyrzuty sumienia żeby zrozumiał co robi źle i jak to zmienić i jego płacz by zechciał sie ze mną spotkać, pogodził, przytulił by mi wyznał że mnie bardzo kocha i żeby starał się być dobrym kochającym mężem dla mnie Klaudii i zięciem dla moich (rodziców Barbary i Andrzeja) człowiekiem a nie wyniosłym egoistą by kochał Boga, mnie, dotrzymywał mi wierności do końca dni oraz aby Pan Bóg,Jezus i Maryja aby w naszym sakramencie małżeństwa odnowiła i odrodziła w nas na nowo ( wielka miłość )i zwyciężyła wszelkie trudności i przeszkody Proszę o to by z moim mężem Krzyskiem przeżyli najpiękniejsze chwile życia oraz abyśmy jeszcze doczekali się zdrowego potomstwa.
Dodał Natalia dnia
niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica
proszę o modlitwę o właściwe rozeznanie mojego powołania, nawet jeśli będzie to życie zakonne, abym nie lękała się odpowiedzieć za Maryją "oto ja służebnica Pańska...", i poświęcić mojemu Ukochanemu całe swoje życie. ostatnio bowiem coś w szybkim tempie się zmienia, i wydaje mi się, ze On chce mnie mieć dla siebie, coraz bardziej nie mogę bez Niego żyć, tęsknię za Nim coraz bardziej każdego dnia, modlę się o to co dzień w osobistych modlitwach, i wpatruję się w krzyż, rozmyślam... i chyba już się tak nie boję myśleć o życiu zakonnym, przeglądam strony różnych zgromadzeń, czytam, jak wygląda życie sióstr... proszę więc siostry o wsparcie duchowe
Bóg zapłać, pozdrawiam w Panu.
Dodał Aneta dnia
bardzo proszę o modlitwę w intencji poczęcia dzieciątka i urodzenia go zdrowego dla Anety i Grzegorza oraz Bozą opiekę nad nami
Dodał Agnieszka dnia
za 1. ś.p. Mariannę, Mieczysława, Józefę, Stanisława Zajączkowskich
2. Ś.p. Antoninę, Jana Wawrzonkowskich
3. Ś.p. Jolantę, Lucynę Dolatowskie
4. Ś.p. Sabinę Koralewską
5. Ś.p. Mieczysława Kałużnego
6. Ś.p. Czesława Kaspra
Dodał Dorota dnia
Matko Boża przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i Świętych bliskich memu sercu i sercu Dawida, błagam wyproś u Boga cud w intencji, w której odprawiam nowennę.
Dodał Natalia dnia
niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica
proszę o modlitwę o właściwe rozeznanie mojego powołania, nawet jeśli będzie to życie zakonne, abym nie lękała się odpowiedzieć za Maryją "oto ja służebnica Pańska...", i poświęcić mojemu Ukochanemu całe swoje życie. ostatnio bowiem coś w szybkim tempie się zmienia, i wydaje mi się, ze On chce mnie mieć dla siebie, coraz bardziej nie mogę bez Niego żyć, tęsknię za Nim coraz bardziej każdego dnia, modlę się o to co dzień w osobistych modlitwach, i wpatruję się w krzyż, rozmyślam...
Dodał Maria dnia
Proszę o modlitwę o powrót dzieci z miast do domu rodzinnego i zabranie się do odbudowy domu iuporządkowanie ziemi z odłogów.
Dodał Danuta dnia
Proszę o wstawiennictwo o us=zdrowienie finasów naszej rodziny. Aby mąż i syn dostali zaległe wynagrodzenia za pracę. Syn czeka już pół roku, mąż dwa miesiące. czujemy się oszukani i bezradni.
Dodał Kamila Laskowska dnia
Matko Boża, Święty Józefie bardzo Was proszę o wstawiennictwo u Waszego syna za Konrada. O pokój serca dla niego, o rozeznanie oraz o napełnienie jego serca Bożą miłością. Niech Duch Święty go wspiera i prowadzi, oraz rozpala jego serce swoją miłością.
Dodał Monika dnia
Prosze o modlitwe w intencji o powrot mojej milosci, naprawienie naszych relacji z moim bylym chlopakiem. Jego wybaczenie moich bledow.O zycie z wiara nadzieja I miloscia. Blogoslaw mi I nie pozwol przestac wierzyc ,o pojednanie I zycie w zgodzie.Bog zaplac.
Dodał Aneta dnia
Proszę o modlitwę w intencji poukładania mojego życia, by Miłosierny Pan pokierował moje kroki we właściwym kierunku, pomógł w odnalezieniu dobrej, spokojnej i pewnej pracy oraz odnalezieniu dobrego męża, który otoczy mnie prawdziwą, szczerą, cierpliwą i łaskawą miłością.
Dodał Matka dnia
Proszę o modlitwę za moje córki żeby mnie słuchały i posłuszny był syn , a mąż nmie miłował.
Dodał Rafał dnia
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Asi o uzdrowienie z depresji i ufność w Bogu
Dodał Agnieszka dnia
Chciałam prosić o siłę dla mnie i pokój Boży w sercu. Mam nawrót choroby przewlekłej której dodatkowo towarzyszy depresja. I o łaskę zdrowia i dobrej pracy. Oraz o łaskę dobrego męża i szczęśliwego macierzyństwa.
Dodał Agnieszka dnia
Chciałam prosić o siłę dla mnie i pokój Boży w sercu. Mam nawrót choroby przewlekłej której dodatkowo towarzyszy depresja. I o łaskę zdrowia i dobrej pracy. Oraz o łaskę dobrego męża i szczęśliwego macierzyństwa.
Dodał Monika dnia
Proszę o modlitwę w intencji Teresy, Mariana, Kamila oraz Katarzyny o łaskę nawrócenia, przemianę serc i życia, a także w intencji Anny, Tomasza, Moniki, Hani i Michałka o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i mocnej wiary oraz opiekę Matki Bożej Różańcowej dla nich i ich bliskich.
Dodał Dorota dnia
Proszę o modlitwę o uratowanie i uzdrowienie małżeństwa Doroty i Darka oraz o uwolnienie duszy i ciała od działania złego ducha na męża Darka,o czyste serce i myśli dla męża i jego nawrócenie.
Dodał Jan dnia
Proszę o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła i obfitość Bożego błogosławieństwa dla Nataszy, Michała, Amelii, Ireny, Jana i całej rodziny. Św. Faustyno, proś Boga za nami.
Dodał Jan dnia
Proszę o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła i obfitość Bożego błogosławieństwa dla Nataszy, Michała, Amelii, Ireny, Jana i całej rodziny. Św. Faustyno, proś Boga za nami.
Dodał Joanna dnia
Szczęść Boże!Od kilku lat organizujemy z przyjaciółmi rekolekcje weekendowe. Najbliższe będą 12-14 grudnia. W tym czasie będziemy zastanawiać się czym jest oczekiwanie, jakie są nasze pragnienia, dlaczego wątpimy, czyli ogólnie będziemy wchodzić głębiej w adwent. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji tych rekolekcji, całej diakonii i uczestników.Pozdrawiam serdecznie!

Joanna
Dodał Alicja dnia
Witam, proszę o modlitwę w intencji szybkiego znalezienia dobrej i stałej pracy dla mnie Alicji (ponad 2 lata bez pracy, brak środków do życia, długi). Za modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Dodał Ania dnia
Drogie Siostry prosze Was o modlitwę do Pana naszego, bo mi samej już tak ciężko. Prosze poproście Boga by zajął się moją relacją z Michałem, by nie zwlekał, bo to tak boli. Prosze byśmy założyli szczęśliwe rodziny z właściwymi osobami i nie smucili się.
Dodał Natalia dnia
szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji o odwagę dla mnie. czuję że Pan wzywa mnie do wypłynięcia na głębię. chcę więc bez lęku pójść za Nim. Bóg zapłać za modlitwę
Dodał Jan dnia
Boże Ojcze wszechmogący przez Pana Jezusa Chrystusa proszę o błogosławieństwo w życiu, potrzebne zdrowie, ochronę od zła w każdej postaci i obfitość łask Ducha Świętego dla całej rodziny. Niech Maryja, Matka Naszego Pana Jezusa Chrystusa, wstawia się w sprawach, które mamy w sercu. Amen.
Dodał Adam dnia
Proszę o modlitwę za moją zone Kasieby dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za Darka i Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Dodał Brochol dnia
Proszę o modlitwę za moich znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.
Dodał Celina dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwych narodzin i zdrowie dla oczekiwanej wnuczki, Kasi, Eryka, Ali i jej dzieci i wnuczków i dla mnie. O pomoc w pokonaniu wszystkich naszych trudności, problemów i spraw a szczególnie finansowych i mieszkaniowych żeby szczęśliwie i szybko się zakończyły. Dziękuje za modlitwę.
Dodał Joanna C dnia
O łaskę szczęśliwego rozwiązania bardzo trudnej sprawy, wiadomej Bogu. Aby zakończyła się pokojowo, pomyślnie, i w żaden sposób nie rzutowała na moją dalszą przyszłość. Panie, Ty wiesz czego pragnę odnośnie tej sprawy. Błagam o cud...
Dodał Stefan dnia
Proszę modlitwę o czystość mojego serca
Dodał Magda i Dawid z dziećmi dnia
Dziękując Bogu i łącząc się w intencjach wszystkich tutaj modlących prosimy Pana o Jego błogosławieństwa i potrzebne dary dla Magdy Dawida i ich synów Natana, Kamila oraz Serafina przez wstawiennictwo Maryji oraz nieustanną ochronę Archaniołów, Aniołów i Swiętych. Amen

Magda i Dawid z dziećmi

charbel@wp.pl
Dodał Magda i Dawid z dziećmi dnia
Dziękując Bogu i łącząc się w intencjach wszystkich tutaj modlących prosimy Pana o Jego błogosławieństwa i potrzebne dary dla Magdy Dawida i ich synów Natana, Kamila oraz Serafina przez wstawiennictwo Maryji oraz nieustanną ochronę Archaniołów, Aniołów i Swiętych. Amen

Magda i Dawid z dziećmi

charbel@wp.pl
Dodał Iza dnia
Proszę o modlitwę w intencji o dobra pracę dla Izy która będzie służbą Bogu i bliźnim, gdzie będę mogła wykorzystywać wszystkie swoje zdolności, charyzmaty i dary, prosze także o uwolnienie z lęków, wszelkich blokad wewnętrznych, kontroli, uzdrowienie emocji oraz światło Ducha Św przy podejmowaniu decyzji i dokonywaniu wyborów. Bóg zapłać.
Dodał Malgosia dnia
Proszę o modlitwę za bardzo dobre wyniki leczenia u Marii i całkowite wyleczenie.
Bóg zapłać
Dodał Agnieszka dnia
proszę o modlitwę żeby Pan okazał miłosierdzie Gosi i żeby była szybko wybawiona z czyśća

oraz o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla mnie i wszystkich z mojej rodziny, oraz o uwolnienie Natali i Emilii od złego ducha
Dodał Malwina dnia
Proszę o modlitwę w intencji skruszenia serca Macieja Bożą Miłością i odbudowanie mojej relacji z Maciejem według Bożej Woli; Proszę o uleczenie ran mojej duszy i wlanie radości do mojego serca; Błagam o łaskę zdrowia dla Pawła.
Dodał Mama . dnia
{Proszę o modlitwę w intencji syna by Jezus Miłosierny sprawił by poznał
dobrą wierzącą dziewczynę miłość swego życia ,zabrał samotność.
Dodał Paula dnia
Proszę o modlitwę w intencji mojej i Michała, aby Michał zechciał odnowić znjomosc ze mna i aby mnie pokochal, jesli jest to zgodne z wolą Bożą.
Dodał Dorota dnia
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i całej rodziny o wszelkie łaski dla nas i pomoc mi w pracy w każdym dniu z Bożym błogosławieństwem.
Dodał Jan Gajewski dnia
Proszę w imię Pana Jezusa o błogosławieństwo, zdrowie, miłosierdzie nad naszymi grzechami oraz obfitość łask Ducha Świętego dla całej rodziny Jana, Piotra, Aleksandra i Kazimierza. Maryjo, módl się za nami. Bogu Ojcu, Duchowi Świętemu i Panu Jezusowi cześć i chwała za wszystko. Amen
Dodał Monika dnia
Proszę w Imię Jezusa o modlitwę za mnie i mojego brata o uzdrowienie nas z depresji i nerwicy lękowej. Aby moj poszedl ze mna na Msze o uzdrowienie. Bog zaplac
Dodał kasia dnia
By miłosierny Bóg zakończył moją samotność i postawił na mojej drodze dobrego człowieka, z którym założę rodzinę i któremu urodzę dzieci.
Dodał Jan Gajewski dnia
Niepokalane Serce Maryi wypraszaj naszej rodzinie oraz Adamowi i Lilianie Boże błogosławieństwo, zdrowie, obfitość łask Ducha Świętego i ochronę od zła. Amen.
Dodał Bożena dnia
proszę o modlitwę o uzdrowienie Zenony z choroby nowotworowej, o dobry pobyt w szpitalu, o dobre badania i wyniki , o potrzebne dary i łaski Boże dla niej, dla leczących ją i wspierających modlitwą, o nawrócenie Anity i Piotra, o pracę dla Jarka, o zdrowie dla rocznej Marysi
Dodał Bożena dnia
proszę o modlitwę o uzdrowienie Zenony z choroby nowotworowej, o dobry pobyt w szpitalu, o dobre badania i wyniki , o potrzebne dary i łaski Boże dla niej, dla leczących ją i wspierających modlitwą, o nawrócenie Anity i Piotra, o pracę dla Jarka, o zdrowie dla rocznej Marysi
Dodał Lucyna. dnia
Z całego serca proszę o modlitwę w intencji Piotra o łaski potrzebne
i błogosławieństwo Boże .
Dodał Lech Andrzej dnia
Proszę o modlitwę w intencji szybkiej sprzedaży domu, co mojej żonie i mnie, dwojgu schorowanym emerytom pozwoli na kupno mieszkania i dalsze w
miarę spokojne życie bez kłopotów finansowych. Bóg zapłać.
Dodał JOLANTA dnia
O WYTRWAŁOŚĆ, MĘSTWO W WALCE Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ DLA HELENKI, O SIŁĘ DLA JEJ MĘŻA ADAMA,
O ZNALEZIENIE UCZCIWEJ I DOBREJ PRACY DLA MARKA I ODRODZENIE JEGO MAŁŻEŃSTWA I RODZINY NA CHWAŁĘ BOŻĄ.
Dodał Bożena dnia
Proszę o uzdrowienie Zenony z choroby nowotworowej, o nawrócenie Anity i Piotra, o pracę dla Jarka, zdrowie dla Marysi i Marka.Bóg zapłać
Dodał Karolina dnia
Proszę o łaskę dobrej śmierci dla ciężko chorych: Mariana, Jadwigi i Henryka. Żyją z dala od Boga.
Dodał Dorota dnia
Matko Boża przez wstawiennictwo Świętych od spraw trudnych i beznadziejnych błagam wyproś u Boga cud w intencji, w której odprawiam Nowennę Pompejańską.
Dodał Ania dnia
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o wstawiennictwo Matki Bożej dla Misjonarza Ks. Jacka.
Dodał Ania dnia
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o wstawiennictwo Matki Bożej dla Misjonarza Ks. Jacka.
Dodał Agnieszka dnia
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z zespołu jelita drażliwego, żołądka, dobrą pracę i dobrego męża oraz łaskę nawrócenia, żalu za grzechy i dobrej spowiedzi dla dla babci i Maćka, Natalii i Emilii i całej mojej rodziny oraz łaskę uzdrowienia z nowotworu moich koleżanek i mojej cioci. A jeżeli wola Pana będzie inna to proszę o Miłosierdzie dla mojej cioci, o łaskę Nieba dla niej
Oraz o łaskę rozwiązania szkolnych problemów Natalii, żeby przestała opuszczać szkołę i żeby za rok zdała maturę. I o zdrowie dla mojej mamy.
Dodał Żona dnia
Proszę o modlitwę za moją rodzinę, aby Dobry Bóg zlitował się nad nami i dał mężowi długo wyczekiwane zatrudnienie. Sytuacja jest bardzo trudna. Mimo intensywnego szukania małżonek nadal pozostaje bez pracy.

Z serca
Bóg Zapłać
Żona
Dodał Arek dnia
Błagam o modlitwę w intencji mojego brata Roberta, uzależnionego od narkotyków - o to by Miłosierny Jezus dotknął Jego serca, duszy i ciała, by Go uratował i uleczył, przyciągnął do Swojego Kochającego Serca, by nie zginął, nie zrobił sobie krzywdy, nie popełnił samobójstwa.
Jezu, błagam ratuj!!! Prowadź nas wszystkich w tej ciemnej godzinie. Błagam Cię Miłosierny Boże, ratuj mojego brata, uwolnij Go z tego. Ty wszystko możesz. Proszę Cię, ja grzeszny, pomóż Mu!!!
Nam daj siłę i miłość, byśmy potrafili z Nim być w tym trudnym czasie.
Dodał Jola dnia
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla męża Andrzeja, siostry Agnieszki i jej poczętego dziecka, by zdrowo rosło, rozwijało się i szczęśliwie urodziło oraz mądrze było wychowane, a także o błogosławieństwo dla całej rodziny.
Dodał Paweł dnia
Szczęść Boże,
Proszę o pomoc modlitewną o przerwanie obciążeń pokoleniowych.
Bóg zapłać
Dodał Adam dnia
Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za Darka i Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Dodał Lola dnia
Bardzo proszę o wsparcie modlitewne w intencji walki z pewnym uzależnieniem, pragnę się wyzwolić.
Dodał Michał dnia
Szczęść Boże!Proszę o modlitwę za mnie i za moją Bożą wybrankę ,abyśmy dobrze przygotowali się do naszego małżeństwa. Wielkie Bóg zapłać niech Bóg obdarza Was wszelkimi potrzebnymi Wam łaskami :)
Dodał monika dnia
O cud uzdrowienia dla Michała i Bartoszka...i nawrócenie z alkoholizmu dla Jana i Łukasza..
Dodał Wojciech dnia
Prosze o uzdrowienie psychiczne i fizyczne
Dodał Paweł dnia
O Boże Miłosierdzie dla zmarłych rodziców,krewnych,znajomych i przyjaciół.Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.Bóg zapłać za modlitwę!
Dodał DOROTA dnia
Proszę o modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała mojego kochanego dziecka.BłAGAM PANA BOGA O TO BY MOJEJ 13-LETNIEJ CÓRCE POWRÓCIŁA WIARA,RADOŚĆ ŻYCIA,BY PORZUCIŁA MYŚLI SAMOBÓJCZE,PRZESTAŁA OKALECZAĆ SIĘ,uwierzyła w miłość,zaufała nam rodzicom.TEN KRZYŻ JEST NIE DO UNIESIENIA...BOŻE ZLITUJ SIĘ.
MATKA
Dodał Marta Palczewska dnia
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji, aby Dobry Bóg odmienił moje życie. Abym odnalazła prawdziwą miłość, wyszła za mąż i założyła rodzinę. Abym znalazła lepszą pracę, która dała by mi satysfakcje, zadowolenie i pozwoliła się utrzymać. Niech Dobry Bóg w Nowym 2015 roku mnie błogosławi.
Bóg zapłać
Dodał Dorota dnia
Proszę o modlitwę, o łaskę napisania pracy magisterskiej, o opiekę Jezusa Chrystusa w całym tym procesie. Jezu, ufam Tobie. Dziękuję za modlitwę.
Dodał Regina dnia
Szczęść Boże
Serdecznie prosze o modlitwe ,o dobre zdrowie ,abym pracowała w pracy w którą prosze,i o dobre wypłate za prace ,o wzajemna dobra współpracę z p. Martą i jej wspołpracownikami,p. Ewą, z p.Maciejem, p.Tomaszem i ich współpracownikami z p.Małgosią i Jolą


Prosze o modlitwe, aby wszystkie okoliczności szczęśliwie się ułożyły, abym spotkała się z Romkiem i aby jak najszybciej ożenił się ze mną


O wieczny odpoczynek dla Broni,Bronisława,Zofii,Teodora,Krysi,Wiktora,Wiktorii,KS.Jana,o.Benedykta, Bóg zapłac za modlitwe
Dodał Zofia Liszewska dnia
Proszę o łaski i modlitwę w intencji moich synów i naszej rodziny.
Dodał matka dnia
Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. alberta błagam Cię Panie
Boże
przerwij skutki grzechu pokoleniowego mojej rodziny, dzieci. Uwolnij nas z

przekleństwa i klątw jakie na nas ciążą. Niech to zło już nikogo
nie
dotknie. Uzdrów nasze życie, dusze i ciała. Spójrz na nas i napełnij
Twoją
nieskończoną miłością. Błagam Cię niech Twoja święta wola się
wypełni i to
utrapienie niech się skończy. Niech to piekło już się skończy... daj
nam
pokój. Ufam Tobie Miłosierdzie Boże w Tobie jedyna nadzieja
Dodał Jan dnia
Boże Ojcze przez Najdroższą Krew i w imię Pana Jezusa proszę abyś zmusił do ucieczki wszelką potęgę złego ducha, wszelką obecność i knowania szatańskie, wszelki szkodliwy wpływ i wszelkie czary i uroki złych osób działających na szkodę Twoich sług: Nataszy, Ewy, Jana i Michała. Duchu Święty napełnij nas Swoimi łaskami. Maryjo, módl się za nami. Amen
Dodał Dorota dnia
o łaskę uzdrowienia siedmioletniego Szymona z guza mózgu i prawostronnego niedowładu
Dodał Piotr dnia
Szczęść Boże.

Piszę w rozpaczy. jestem w ogromnych długach, będących wynikiem zarówno złych okoliczności ale też i moich błędów. Mam ogromne poczucie winy, złamało mi się życie, ważni ludzie dla mnie odchodzą. Zmagam się z tym od miesięcy, niestety nie jest lepiej, jest tylko gorzej i gorzej. Nie potrafię już tego dźwigać dłużej, nie pomaga ani różaniec ani zawierzenie. Modlę się codziennie ale z dnia na dzień coraz bardziej czuję ze moja modlitwa trafia w.. pustkę. Boję się jutra. Błagam o modlitwę o uwolnienie od długów i nowe życie. Błagam, bo już sił brak....
Dodał Bożena dnia
Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o
modlitwę o uzdrowienie
Zenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity i
Piotra,
o pracę
dla
Jarka i Bożeny, o zdrowie dla Marysi i Marka, o rozwiązanie trudnych
spraw
rodzinnych Agaty
Dodał Jan dnia
W imię Pana Jezusa w mocy Duchu Świętym proszę o obfitość łask Boga Ojca, zdrowie i miłosierdzie za popełnione grzechy oraz ochronę od zła dla Nataszy, Michała i Jana.
Dodał Andrzej dnia
prosze o modlitwe za mnie i moich rodzicow o uwolnienie od wszelkiego zła o pomoc w życiu o ochrone i to czego nam potrzeba o wsparcie w drodze do życia wiecznego i odpuszczenie grzechów dla nas
Dodał Andrzej dnia
prosze o modlitwe za mnie i moich rodzicow o uwolnienie od wszelkiego zła o pomoc w życiu o ochrone i to czego nam potrzeba o wsparcie w drodze do życia wiecznego i odpuszczenie grzechów dla nas
Dodał Magdalena dnia
O skuteczność leczenia dla mamy oraz siły do walki z chorobą i z wszelkimi przeciwnościami. Jezu Miłosierny, postaw na naszej drodze ludzi, którzy pomogą nam przetrwać te trudne chwile.
Dodał Alina dnia
Proszę o modlitwe w intencji Mojej siostry o uleczenie jej z lęku i depresji.Pragnę rowniez prosic o dar uzdrowienia i uwolnienia dla mojej rodziny. O zdrowie dla Mamy i o załatwienie pewnych trudnych spraw. Bóg zaplać.
Dodał Joanna dnia
Proszę o podjęcie modlitwy o łaskę przemiany, przebaczenia i pojednania dla mojego męża Leona. Joanna
Dodał Monika dnia
Błagam o modlitwę za Michała o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej i siły do życia, jeśli jest taka wola Boża....
Dodał DAMIAN dnia
Damian Proszę bardzo bardzo o modlitwę za mnie aby zostały uleczone (uzdrowione) moje zatoki,abym został uleczony i uwolniony od lenistwa,abym zacoł bym pracować nad sobą i nad swoim życiem,abym zacoł bym działać w swoim życiu,aby moja psychika została uleczona i uwolniona,abym został bym uwolniony od wszelakich natręctw i fobii,abym został bym uwolniony od wszelkich klątw i uroków,abym został uwolniony od wszelkich przekleństw i osądów,abym naprał pewności siebie,abym został uwolniony od wszelkich kompleksów,abym został uleczony i uwolniony od wszelkich lęków,

Z góry dziękuję za wszystkie modlitwy intęcjach moich.
Bóg zapłać.
Dodał Zofia dnia
Proszę o łaski dla mojej rodziny i miłosierdzie dla męża.
Dodał Andrzej dnia
prosze o modlitwe za mnie i moich rodzicow o uwolnienie od wszelkiego zła o pomoc w życiu o ochrone i to czego nam potrzeba o wsparcie w drodze do życia wiecznego i odpuszczenie grzechów dla nas
Dodał X dnia
o uwolnienie się od kłopotów finansowych i myśli samobójczych o odzyskanie radości życia !
Dodał Marta dnia
Proszę o modlitwę za wszystkich kapłanów na całym świecie aby się nawrócili aby Komunia święta była podawana do ust ,aby ludzie klekali przed święta komunia gdy będą ja brać .
Dodał Jan dnia
Boże prosimy o Twoje błogosławieństwo, miłosierdzie i zdrowie dla Nataszy, Michała, Ireny, Ewy, Piotra, Kazimierza, Aleksandra i Jana z rodzinami.
Dodał Joanna dnia
Proszę o modlitwę w intencji rozeznania powołania
Dodał b. dnia
Poelceam się pamięci modlitwnej sióstr, bardzo jej potzrebuje. Prosze o pokój serca i znaki od BOga, jeśli Michał będzie moim mężem w przyszlosci, by się otowrzył, odezwał się, by moja rodzian nie był temu przeciwna. prosze o to by wybrał swoje dobro, a nie złe towarzystwo ludzi, by miał własne zdanie i był wolny od uich wpływów, by Bóg wyprowadzil dobro ze zła, które sie wydarzyło. O pomoc na studiach, bym miała zapał do pracy. Prosze o opieke Boza dla Michała o wrocenie mu stanowsiak pracy., bym mogła go zobazcyc w nast semestrze.
Dodał Bożena dnia
Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o modlitwę o uzdrowienie
Zenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity i Piotra,
o pracę dla Jarka i Bożeny, o zdrowie dla Marysi i Marka, o rozwiązanie
trudnych spraw rodzinnych Agaty
Dodał Magda dnia
O uzdrowienie mojej Mamy z bolow kregoslupa i moje dobre rozeznanie powolania. Bog zaplac ;)
Dodał Ewelina dnia
Proszę o łaskę zdrowia i pomyślnego przebiegu zabiegu usunięcia
tętniaka w mózgu. Proszę aby Pan Bóg dał mi bardzo dobrych lekarzy,
którzy będą działać sprawnie i szybko. Proszę o pomyślne
rozwiązanie problemów z przysadką i o powrót do zdrowia i pełnej
sprawności fizycznej i umysłowej. O zdrowie i uzdrowienie. Bóg zapłać
za modlitwę. Ewelina 26 lat
Dodał Grażyna dnia
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki o uwolnienie z lęków, nerwicy o uwolnienie ze złych wspomnień i jasne pokazanie prze Ducha Swietego tego, co w jej życiu było dobre o radość życia a nie skupianiu się na złych jego stronach.
Dodał Barbara dnia
Proszę o modlitwę o nawrócenie Krzysztofa, żeby potrafił przebaczyć krzywdy doznane od ojca. Proszę modlitwę o łaskę rozeznania powołania dla Barbary. Proszę o modlitwę za rodzinę Piotrowskich i Bajkiewiczów o uzdrowienie drzewa geneologicznego oraz o uwolnienie od ducha alkoholizmu. Bóg zapłać za modlitwę. Szczęść Boże.
Dodał Łucja dnia
Proszę o modlitwę w intencji syna by założył rodzinę nie był samotny i
smutny .Jezu pomóż wysłuchaj.
.
Dodał Zosia dnia
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Anety o pomyślne zdanie egzaminów i zaliczenie całej sesji,sytuacja jest bardzo trudna.Bóg zapłac za modlitwę.
Dodał Bożena dnia
Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o modlitwę o uzdrowienie
Zenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity i
Piotra,
o pracę dla Jarka i Bożeny, o zdrowie dla Marysi i Marka, o
rozwiązanie
trudnych spraw rodzinnych Agaty,o udaną operację Bożeny i Maksymiliana
Dodał Bogusia dnia
Bardzo proszę o łaskę rozmowy z Michałme, bym mogła mu wszystko wyjasnić, osttanio nie miałam odwagi, błagam by Bóg otowrzył jego serce, jeśli taka chce by nas ze sobą złączył. By nikt nas nie zdołał rozdzielić i by Michał o mnie nie zapomniał i nie wybrał innej kobiety. Prosze by się odezwał. Nie moge sobie już z tym dac rady, proszę o światło Ducha Sw, jesli mam podjąć jakieś kroki ku temu, nie chcę nic dodatrkowo zepsuć, by on nie był na mnie zły, żeby się mnie nie bał, by to co zrobiłam nie zepsuło naszych relacji, by Bóg te relacje rozwijał. O wybawienie go z wszelkich kłopotów i wrócenie sali. O pomoc na studiach w zaliczeniu projektow trudnych, bym mogła skonczyc studia inz w tym semetzre, zobacxyc Michała.
Dodał Adam dnia
Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by7 dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,brata,Asie,Zdzicha.Za dysze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Dodał Adam dnia
Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,brata,Asie,Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Dodał Joanna C dnia
O łaskę całkowitego uzdrowienia mojej tarczycy.
Dodał siostra dnia
PANIE JEZU PROSZĘ CIĘ aby mój kochany braciszek Sebastian jak najszybciej odnalazł miłość swojego życia by założył rodzinę i był wreszcie szczęśliwy.Proszę Cię byś czuwał nad nim i chronił go.
Dodał Waldek dnia
Witam serdecznie
Tworzymy trzyosobową rodzinę, do niedawna wydawało się nam, że znamy swoje dziecko. Okazało się inaczej. Najkrócej można powiedzieć, że nasze dziecko nie ma woli do życia (tnie się, chce umrzeć itd.) Nie umiemy jej pomóc. Szukamy pomocy u psychologa i u Was, a przez Was u Boga. Pomocy!
Dodał Marcin Dominiak dnia
Za Krystynę, Jana, Marcina.
Dodał Joanna dnia
Bardzo proszę o modlitwę za szybkie zakończenie wyczekiwanej od półtora roku już prawie sprawy. O spokój i wolność od tej osoby, aby Bóg już oddalił ją i aby zakończyła ciężką dla nas sprawę, z powodzeniem dla niej i dla mnie.
Dodał Bożena dnia
Dziękuję i proszę o modlitwę o uzdrowienie Zenony
Dodał Bogusia dnia
Dziękuję Bogu za zaliczenie ważnego projktu, prosze o dalszą pomoc na studiach. Dobry Boże złacz mnie z Michałem, daj mi łaskę rozmoy z nim i proszę o otwarcie jego serca, Panie ulecz jego serce i zanurz gow Swoim Miłosierdziu, niech doświadczy Twojej Miłosci. Wybaw go z kłopotów, od zła, złych ludzi, dodawaj mu sił i chron jego niewinności i czystości, niech żadna kobieta nie ma do niego przystępu, jeśli mamy być razem, bym mmogła się z nim porozumieć, by Bóg dął mi go za meża, juz tak długo proszę, prosz etez o dotrzymanie postanowien i slubow danych Bogu. O obroen pracy inz. Za Franciszka i Paulinę, o dobra relacje dla nich. O pokój w rodzinie i na uczelni. O to by wszystko siue wyjasniło i Bóg ze zła wyprowadził dobro, by Michał sie odezwał i chciał byc ze mna. By Bog dał mi cierpiec zaniego. By on mial, ulgę
Dodał Bogusia dnia
Bardzo proszę o modlitw w intencji Michała, o wybawienie go z kłopotów, od złych ludzi, by nikt się nad nim już nei znecał, o zdrowie duszy i ciała dla niego i odnowienie cąłego organizmu. By Bog uwolnił go od wiezów zla. Prosze o łaske rozmowy znim, pojednania się, o to by się otowrzył i chciał ze mną rozmawiać, by mi wybaczył, nie był zły, by powiedził co do mnie czuje. Jesli tak chce Bóg bysmy byli swietym małzenstwem w przyszłosci, by Bóg dał mi dobre natchienia, jesli mam cos zrobic, bym potrafiła Bogu zaufac i buc ufna wobec ludzi. O pomoc w skonczeniu studiów i cierpliwosc. O ulge w cierpieniu dla mnie i o pomoc w wypełanianiu postanowien i Slubów, danych Bogu. BY Bóg mnie obdarzyl dusza i sercem michała. O pokój w rodzinie i nawróceni dla dziadka, o to by Paulinazdobyła pieniadze na mieszkanie, by nie mieszkała z chłkopakiem przed slubem. O wrocenie Michałowi sali i by Bóg ze zła wyprowadził dobro. by Michal robił, to co kocha, by Bóg wrócił mu dawne miejsce pracy i mogł wykładac konstrukcje i mechanike, żeby nie rezygnowal z planów, marezń, tylko dlatego >>> że inni mu każą, by był sobą. O dobre relcaje z nim, o to by się odezwł , by Bóg dotknśł jego serca, by się z nim spotkał i uzrdwił go, by osdmienil jegp serce, o to by chciął przyjąć czyjąś pomoc. Jesli bedzie ze mna szcześliwy, to proszę o to, bysmy byli małżeństwem. By nie bylo zadnych przszkod, by moja rodzinato akceptowała, mogłaMichała spotkac. O pomoc w zaliczeni trudncyh projektow i o to by mni nie skrelsili ze studiów. Pomóż Matko Boża wpodejmowaniu dobrych decyzji, bym nie zaszkodziła człowiekow, którego kocham. Maryjo! Wybaw mie z rąk człwieka, który przetrzymuje mi prjket już czwary miesiac, bym te sparawe rozwiązala. BY Michała powiedział mi o swojej tajemnicy. Proszę o to, bym podejmowała dobre decyzje, ktore nie beda szkodziły Michałowi, by Bog dal mi siłę, aby mogł a wytrwać w postanowieniach i w moim powołaniu, by Bóg mnie złaczy ł z Michalem, jesli tak ma byc. Maryji powierzam Ci i oddaję Michała i wszystkie moje sprawy, także rodzinę, Paulinę i studia. Pomóż mi prosze się obronić w lecie, by suę złożyły tak okolicznosci, bym dalej studiowała, by dziekan wyrził zgode na zalicznie jednego projektu. Bardzo chce ujrzec Michala, skonsultowac z nim projekt, pocieszyc go. Prosze o te łaski. Proszę również o zdrowie dla dziadka Antosia, by wyzdrowiał. Niech Chóry Anieslskie prowadza Michała, niech go chronią od zła i złych ludzi, by był blisko Boga. B Bóg nas połaczyl, obdazrył mnie jego duszą i sercem, by Bóg wyzwolił go od zła, by mu pomgół i go wspierał, by nie zabrakło mu sił. By Bóg wrócił mu sale! Błagam Boga o cud!!! O pokój wieczny dla s.p. Kpt. Pedraka, za wszystkich poległych za Ojczyzne i za s.p. Babcie Alicje by mogła dostaic Daru Nieba. By Michał przetrzymał ten trudny czas i ja tez musze dotrwac do wiosny!
O madrosc dla mnie w podejmowaniu decyzji oraz o to bym umiała zaufac bOgu, BYm nigdy nie była powodem do tego by Michał upadł. prosze o to by znowu sie smiał.

Prosze rowniez za dziadków, by nie sprzedali mieszkania, w ktorym mieszkali wiele lat.
Prosze o to by mnie nie skeslono ze studiwo. O łaske rozmowy z Michałem przed Swietami
Dodał Joanna dnia
Proszę o zdrowie dla moich Rodziców, Teściów, Męża i dla mnie, dla starszej przyjaciółki. O rozwój mojego małżeństwa, o miłość mojego męża dla mnie, o szacunek do mojej osoby, wrażliwość i o szczęśliwe zakończenie sprawy mojej starszej przyjaciółki.
Dodał Ilona dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji pokoju, jedności, zrozumienia i łaski Bożej oraz ochrony przed szatanem dla mojej rodziny, córki, rodziców, Maćka i dla mnie. Niech w obliczu bardzo trudnych wydarzeń Bóg ma nas w swojej opiece i sprawi, aby wydarzyło się wszystko, abyśmy mogli osiągnąć Boże szczęście i radość. Niech uleczy nas ze zranień, emocjonalnych braków oraz złych zależności.
Dodał - dnia
Błagam o modlitwę za Dorotę zmagającą się z nowotworem! Bóg zapłać!
Dodał Sławek dnia
Ojcze Przedwieczny ofiaruję Ci Rany i Krew Jezusa Pana naszego na przebłaganie za grzechy nasze i o uwolnienie z depresji. Jezu ufam Tobie.
Dodał Marta dnia
Szczęść Boże, proszę o modlitwę, aby Dobry Bóg do pomógł mi w znalezieniu pracy i jej utrzymaniu, albowiem w piątek utraciłam pracę. Do pomóż mi Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Jedyny i wszyscy święci, jeśli jest taka Twoja wola. Bóg zapłać.
Marta
Dodał Marta dnia
Szczęść Boże, proszę o modlitwę, aby Dobry Bóg do pomógł mi w znalezieniu pracy i jej utrzymaniu, albowiem w piątek utraciłam pracę. Do pomóż mi Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Jedyny i wszyscy święci, jeśli jest taka Twoja wola. Bóg zapłać.
Marta
Dodał Jan dnia
Za wstawiennictwem Maryi Dziewicy udziel nam Panie Jezu miłosierdzia za wszystkie popełnione grzechy. Napełnij nas Jezu łaskami Ducha Świętego. Boże Ojcze prosimy błogosław w życiu Nataszy, Michała, Ireny, Ewy, Amelii i Jana.
Dodał Łukasz dnia
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, o uzdrowienie z choroby psychicznej, wynagradzająco za moje grzechy, o miłosierdzie i wolność, oraz w intencji Bogu wiadomej, bardzo proszę o tą modlitwę
Łukasz
Dodał Radosław dnia
Bardzo proszę o modlitwę, abym mógł rozpoznać moje powołanie do kapłaństwa.
pozdrawiam
Radek
Dodał Hania dnia
Bardzo proszę o modlitwę, abym mogła właściwie rozeznać swoją drogę powołania.
Hania
Dodał Bożena dnia
Dziękuję za wsparcie modlitewne w czasie choroby mojej siostry Zenony,która odeszła do Pana. Wieczny odpoczynek ....
Dodał Barbara dnia
Proszę o modlitwę w intencji mojego znajomego aby wróciła do niego radość życia i aby przyjął moją miłość i ją odwzajemnił
Dodał małgosia dnia
Kochana Matko moja Maryjo proszę Cię abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Proszę o dobrego wiernego mądrego i
kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to TY wiesz najlepiej Matko. Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy.
Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu.
Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, pomocy Twojego Syna. Błagam wyproś dla mnie moje prośby.
Dodał Jan dnia
Duchu Święty Boże zstąp, wypal grzech i napełnij Swoimi darami Irenę, Nataszę, Michała i Jana. Błogosław nam Duchu Święty i udziel potrzebnych łask... Amen
Dodał Łukasz dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby psychicznej,miłosierdzie i Boże błogosławieństwo, o wolność dla mnie aby Pan Bóg zmiłowałsię nade mną, bardzo proszę o tą modlitwę bo jestem naprawdę w trudnej sytuacji Łukasz
Dodał Adam dnia
Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,brata,Asie,Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Dodał Adam dnia
proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,brata,Ize,Asie,Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Dodał Ewa dnia
Prosze o łaskę uzdrowienia dla mojego brata Jacka i Boże Miłosierdzie dla nas wszystkich. O łaskę nawrócenia dla Jacka, Tomka , Moniki, Kamili, i wszystkich których noszę w sercu. Boże miej nas w opiece, prowadź nas Panie.
Dodał aga dnia
Duchu sw prowadz mnie i leszka żeby został moim mężem wszechmocny pomuż bym dostała prace
Dodał Maria dnia
Proszę o modlitwę żeby zięć Krzysztof nie zabrał córki Elżbiety do swoich stron rodzinnych ,bo wszystko robi żeby zamieszkała w jego rodzinnej miejscowości.Dom rodzinny mój który oddałam córce stoi pusty,niechce go remontować,ani ogrodzić ,ani też polem się zająć .Apodstępny sąsiad i żona jego chcą mi drogę do mojegodomu odebrać i granice działki niszczą ,sprawa jest w sądzie.Proszę zeby sąsiad mi drogi nie odebrał a córka Elżbieta w nim z rodziną zamieszkała i się gospodarstwem zajeła. Proszę o uwolnienie Córkę Elżbietę od zła.
Dodał Maria dnia
Proszę o modlitwę żeby zięć Krzysztof nie zabrał córki Elżbiety do swoich stron rodzinnych ,bo wszystko robi żeby zamieszkała w jego rodzinnej miejscowości.Dom rodzinny mój który oddałam córce stoi pusty,niechce go remontować,ani ogrodzić ,ani też polem się zająć .Apodstępny sąsiad i żona jego chcą mi drogę do mojegodomu odebrać i granice działki niszczą ,sprawa jest w sądzie.Proszę zeby sąsiad mi drogi nie odebrał a córka Elżbieta w nim z rodziną zamieszkała i się gospodarstwem zajeła. Proszę o uwolnienie Córkę Elżbietę od zła.
Dodał Maria dnia
Proszę o modlitwę żeby zięć Krzysztof nie zabrał córki Elżbiety do swoich stron rodzinnych ,bo wszystko robi żeby zamieszkała w jego rodzinnej miejscowości.Dom rodzinny mój który oddałam córce stoi pusty,niechce go remontować,ani ogrodzić ,ani też polem się zająć .Apodstępny sąsiad i żona jego chcą mi drogę do mojegodomu odebrać i granice działki niszczą ,sprawa jest w sądzie.Proszę zeby sąsiad mi drogi nie odebrał a córka Elżbieta w nim z rodziną zamieszkała i się gospodarstwem zajeła. Proszę o uwolnienie Córkę Elżbietę od zła.
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę za mnie o DAR żywej, charyzmatycznej wiary, poznanie prawdy i kłamstwa w moim życiu i o dary ducha świętego,o Bożą mądrość i miłość dziękuje
Dodał Jan dnia
Panie Jezu przebacz Nataszy, Michałowi i Janowi wszystkie grzechy, udziel błogosławieństwa i strzeż w czasie podróży.
Dodał Anna dnia
Proszę o modlitwę w mojej intencji o dobrego męża, z którym zbuduje trwały związek małżeński.
Szczęść Boże.
Dodał Jan dnia
Matko Boża miej w opiece rodziny: Jana, Aleksandra, Piotra i Kazimierza, wypraszaj dla Nich błogosławieństwo Boga w pracy, szczęśliwą podróż oraz zdrowie.
Dodał Piotr dnia
Proszę o prawdziwe nawrócenie moje i mojej żony, o bojaźń Bożą dla nas, uzdrowienie relacji w moim małżeństwie i o dopełnienie łaski nowej pracy dla mnie - oraz z całego serca dziękuję!
Dodał Maria dnia
Żeby córki się odezwały żer powrucą do domu rodzinnego i będą se brać do budowy i remontów domu i zamieszkają w miejcscowości rodzinnej.
Dodał Justyna dnia
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla małej Małgosi.
Dodał Damian dnia
Damian

Proszę o modlitwę za mnie,abym się dostał do szkoły policealnej do medyka w koninie na kierunek technik mażaszysta bez rozmowy kwalifikacyjnej i bez zadanych problemów,abym chodził systematycznie do szkoły czyli codziennie bez opuszczania dni,abym był w parzę z dziewczyna którą będę masował ,abym tą dobra i wspaniała oraz cudowna dziewczyna którą będę masował by była moją dobrą i wspaniałą oraz cudowną żona z która będzie miał dzieci i stworze dobrą rodzinę

Bóg za płać.
Dodał Jolanta dnia
Dziękujemy za wszelkie modlitwy w powierzanych intencjach i błagamy o modlitwę w intencji o bezpieczne przetoczenie krwi malutkiej dwutygodniowej Karolinki, o zdrowie dla niej, siłę, pokonanie choroby, szybki powrót do domu ze szpitala, błogosławieństwo Boga na każdy dzień i opiekę Maryi dla Karolinki i jej bliskich.
Dodał Damian dnia
Damian

Proszę o modlitwę za mnie,abym się dostał do szkoły policealnej do medyka w koninie na kierunek technik mażaszysta bez rozmowy kwalifikacyjnej i bez zadanych problemów,abym chodził systematycznie do szkoły czyli codziennie bez opuszczania dni,abym był w parzę z dziewczyna którą będę masował ,abym tą dobra i wspaniała oraz cudowna dziewczyna którą będę masował by była moją dobrą i wspaniałą oraz cudowną żona z która będzie miał dzieci i stworze dobrą rodzinę

Bóg za płać.
Dodał Malgos dnia
proszę w intencji dobrego, mądrego i wiernego męża, łaskę wzajemnej miłości, dar potomstwa dla nas, i abym była dobra żoną i matką, o zdrowie dla całej rodziny.
Dodał Kinga dnia
Proszę o modlitwę o dar Upragnionego Dziecka by w moim sercu zagościła radość z tego Powodu , bym więcej nie czułą tego bólu z tego powodu .. Amen Zaufałam Bogu
Dodał Beata dnia
Proszę o modlitwę o moje uzdrowienie po zatruciu antybiotykami hamującymi metabolizm i abym mogła odstawić leki hamujące przyspieszenie serca,abym mogła też normalnie jeść,abym nie była taka słaba.mam37 lat szczęść Boże
Dodał Barbara dnia
Proszę z całego serca o wstawienctwo i modlitwę w sprawie wyzdrowienia mojego 23 letniego syna Mariusza z choroby psychicznej na którą choruje i leczy się od trzech lat. Szczęść Boże
Dodał dorota dnia
Proszę o modlitwę o potomstwo dla Sebastiana i Mileny, oraz o Błogosławieństwo Boże w ich rodzinach.
Bóg zapłać!
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej i stałej pracy oraz wyprowadzenia się z domu. Bóg zapłać.
Dodał Jan dnia
Panie Jezu okaż nam Swoje miłosierdzie, przebacz nam grzechy, udziel zdrowia i błogosławieństwa w każdym dniu oraz chroń od złej woli ludzi.
Dodał Jolanta dnia
Proszę o gorącą modlitwę w intencji o zdrowie dla mojej siostry Agnieszki,mamy malutkiej Karolinki , by Jej wyniki badań były dobre i w zdrowiu, bez bólu mogła opiekować się swoją córeczką i wychować Ją w miłości do Boga i szacunku do ludzi. Maryjo oręduj w naszych potrzebach za nami u swojego Syna!
Dodał ewa dnia
PROSZE O MODLITWE O POMOC W NAUCE DLA EWY I AMELI W ZNALEZIENIU PRACY O ROZWIAZANIE PROBLEMOW Z MIESZKANIEM O BOZE BLOGOSLAWIENSTWO DLA RODZINY PRZEBACZENIE Z GRECHOW O DARY DUCHA SWIETEGO
Dodał Krzysztof Optołowicz dnia
Serdecznie proszę w intencji znalezienia właściwej pracy.
Dodał Krzysztof dnia
Prosze o modlitwe w moich intencjach.
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę o uzdrowienie Emilki z wszystkich chorób, o to żeby pobyt w szpitalu był możliwie jak najkrótszy, żeby nadrobiła zaległości w szkole i o pokój w jej sercu.
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o zdrowie i bardzo dobrą pracę.
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę żeby Pan mnie uzdrowił z nerwicy i lęków, żeby wszystkie objawy nerwicowe odeszły oraz żeby Pan uzdrowił źródło pochodzenia mojej nerwicy i lęków.
Dodał Dorota dnia
Proszę o wsparcie w modlitwie bo tracę nadzieję i wiarę. Proszę Mateńko wstaw sie za naszą rodziną u Syna Swego. Proszę Boże aby mój mąż zapomniał o innej kobiecie, odnalazł w sercu miłość do mnie i wrócił do domu.do mnie i synka. Jezu ratuj naszą rodzinę proszę. Proszę pomóż mi w znalezieniu dobrej pracy w tej trudnej sytuacji żebym mogła utrzymać siebie i synka.I wybacz Panie jeśli kiedykolwiek obraziłam Cię myślą, słowem czy czynem.
Dodał Elżbieta dnia
Ap 19, 1.5-9A. Czytanie z Księgi Apokalipsy świętego Jana Apostoła Ja, Jan, Usłyszałem jak gdyby donośny głos wielkiego tłumu wołającego w niebie: „Alleluja! Zbawienie i chwała, i moc należą do Boga naszego”. I wyszedł głos od tronu, mówiący: „Chwalcie naszego Boga, wszyscy Jego słudzy, którzy się Go boicie, mali i wielcy!” I usłyszałem jakby głos wielkiego tłumu i jakby głos mnogich wód, i jakby’ głos potężnych grzmotów, które mówiły: „Alleluja, bo zakrólował Pan Bóg nasz, Wszechmogący. Weselmy się i radujmy i dajmy Mu chwałę, bo nadeszły Gody Baranka, a Jego Małżonka się przystroiła, i dano jej oblec bisior lśniący i czysty”, bisior bowiem oznacza czyny sprawiedliwe świętych. I mówi mi: „Napisz: Błogosławieni, którzy są wezwani na ucztę Godów Baranka!” Oto słowo Boże. Lufte ludex equitalis, Rex tremenole Majeftatis Jesu da dementiom, Per Brunonem te precamufi Ut, qufafecit anpele ctawnn strictam poenitiam. W IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA, PRZEZ ZASŁUGI JEGO NAJŚWIĘTSZEGO WCIELENIA, MĘKI BOŻEJ, NAJŚWIĘTSZEJ KRWI, ROZKAZUJEMY WAM, PRZEKLĘTE DUCHY: NIECZYSTE, PYCHY, ŁAKOMSTWA, ZAZDROŚCI, GNIEWU, OBŻARSTWA, PIJAŃSTWA, LENISTWA, KLAMSTWA, BOGOBÓJSTWA, BRATO I DZIECIOBÓJSTWA, ZDRADY I WSZELKIEGO ZŁA: IDŹCIEPRECZ NA SAMO DNO PIEKŁA I POZOSTAŃCIE TAM NA WIEKI WIEKÓW. AMEN A NIE PRZESZKADZAJCIE CHRYSTUSOWI PANU I NAM BUDOWAĆ CIAŁA JEGO MISTYCZNEGO TU NA ZIEMI. AMEN W intencji Elżbieta Sypion, Jacek Sypion, Grzegorz Sypion, Piotr Sypion, Natalia Sypion, Jakub Sypion, Maciej Sypion, Maria Sypion, Michał Sypion, Aurelia Sypion,Brunon Sypion o Łaskę Oświecenia Ducha Świętego, Milości Pana Boga i Bliźniego swego, Zdroju Łask Bożych, Opatrzności Najświętszej Maryi Panny, Chorów Anielskich, Świętych. Amen Bóg Zapłać W INTENCJI UWIELBIENIA BOGA W DARZE ZIEMI, MORZA, NIEBA, NATURY, GÓR, DUCHA, BOGA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ! W INTENCJI ELŻBIETA WOJCIECH RAFAŁ JOANNA ALICJA FRANKOWSCY O ŁASKĘ Dałeś mi poznać drogi życia i napełnisz mnie radością przed obliczem Twoim. A Ω (Dz 2,14.22-32).AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI Aurelia Brunon Jacek Piotr Michał SYPION O ŁASKĘ Dałeś mi poznać drogi życia i napełnisz mnie radością przed obliczem Twoim. A Ω (Dz 2,14.22-32).AMEN BÓG ZAPŁAĆ SIEDEM SŁÓW JEZUSA CHRYSTUSA1. „Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią.” „Przyprowadzono też dwóch innych – złoczyńców, aby ich z Nim stracić. Gdy przyszli na miejsce zwane Czaszką, ukrzyżowali tam Jego i złoczyńców, jednego po prawej, drugiego po lewej Jego stronie. Lecz Jezus mówił: Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią. Potem rozdzielili między siebie Jego szaty, rzucając losy.” Łk23,32-345 Piłat osądził Jezusa i nie znalazł u Niego żadnej winy. Pomimo tego skazał Go na okrutną, krzyżową śmierć. Jednak Jezus nie domaga się zemsty. Nie prosi nawet o uwolnienie. Wstawia się do Boga Ojca za tymi, którzy dopuścili się tej niesprawiedliwości. Prosi o przebaczenie dla tych, którzy zadali Mu mękę, którzy przybili Go do krzyża. Ludzie, którzy niesprawiedliwie osądzili Jezusa i skazali Go na śmierć, nie poznali Jego miłości. Mieli zamknięte serca i nie rozpoznali, że ofiarował im to, czego najbardziej pragnęli, czego ciągle szukali. Skazując Jezusa na śmierć ludzie odrzucili Jego miłość. Jednak miłość Jezusa nie ginie. Trwa dalej. Modląc się o przebaczenie dla nich Jezus wyraża niezmienne pragnienie, aby oni otworzyli swe serca, poznali i przyjęli miłość Boga. Jezus uczył, że Bóg kocha wszystkich ludzi. Kocha także tych, którzy Go ignorują. Kocha nawet tych, którzy sprzeciwiają się Jego pragnieniom, oraz tych, którzy marnują Jego dary. Jezus przyszedł na świat po to, aby pojednać ludzi z Bogiem. Ludzi, którzy pragnąc miłości, ciągle ją odrzucają i niszczą, pojednać z Bogiem, który jest niewyczerpanym Źródłem miłości. Modlitwa Jezusa wyraża pragnienie samego Boga. Bóg przebacza nam największe nawet winy, ciągle ofiarowuje swoją miłość i wzywa do jej przyjęcia. Teraz czeka i na naszą odpowiedź.6 2. „Dziś ze Mną będziesz w raju.” „Jeden ze złoczyńców, których [tam] powieszono, urągał Mu: Czy Ty nie jesteś Mesjaszem? Wybaw więc siebie i nas. Lecz drugi, karcąc go, rzekł: Ty nawet Boga się nie boisz, chociaż tę samą karę ponosisz? My przecież – sprawiedliwie, odbieramy bowiem słuszną karę za nasze uczynki, ale On nic złego nie uczynił. I dodał: Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa. Jezus mu odpowiedział: Zaprawdę, powiadam ci: Dziś ze Mną będziesz w raju.” Łk23,39-437 Jeden z dwóch przestępców skazanych wraz z Jezusem na śmierć przyznaje, że zasłużył na tę karę, zasłużył na śmierć, na odrzucenie przez ludzi oraz przez Boga. Ale tego w głębi serca bynajmniej nie pragnie – jego zbrodnie nie zagłuszyły całkowicie pragnienia jego serca, pragnienia łączności z innymi ludźmi, z Bogiem, pragnienia miłości. Pozostały w nim także resztki poczucia sprawiedliwości oraz poczucia świętości. Dlatego też, kiedy tylko usłyszał słowa modlitwy Jezusa, rozpoznał w Nim niewinnie skazanego na śmierć Mesjasza, Zbawcę. Przez całe życie szukał miłości tam, gdzie jej nie było i przez to ranił siebie i innych ludzi. W końcu w ostatnim momencie swojego życia znalazł ją w całkowicie niespodziewanym w miejscu – tutaj, na krzyżu. W tym spotkaniu z Jezusem widzi swoją ostatnią szansę. Jak wiele ich zmarnował. Zachęcony słowami modlitwy Jezusa, w której wstawia się On za swoimi prześladowcami, ośmiela się Go prosić o miłosierdzie. W nawróceniu i skrusze proszącego o miłosierdzie przestępcy Jezus widzi odpowiedź Boga Ojca na swoją modlitwę. Dlatego obiecuje zbawienie nawróconemu i skruszonemu grzesznikowi, obiecuje spełnienie pragnień jego serca. To nawrócenie przestępcy musiało być dla Jezusa wielkim pocieszeniem i umocnieniem w tym morzu cierpienia, musiało być kroplą orzeźwiającej wody na tej pustyni złości, nienawiści i zatwardziałości. Przecież Jezus przyszedł na świat, aby odszukać, co zginęło, aby oświecić tych, którzy żyli w ciemności, aby pociągnąć do Boga tych, którzy byli od Niego daleko. Właśnie w tym celu oddaje swoje życie. Jego ofiara już zaczyna wydawać owoce. Ofiara Jezusa nie przestaje wydawać owoców aż po dzień dzisiejszy. Każdy może mieć w nich udział, jeśli tylko uzna swój błąd i swą niemoc oraz zwróci się do Jezusa z prośbą o przebaczenie, z prośbą o zaspokojenie najgłębszych pragnień swego serca. 8 3. „Niewiasto, oto syn Twój… Oto Matka twoja.” „A obok krzyża Jezusowego stały: Matka Jego i siostra Matki Jego, Maria, żona Kleofasa, i Maria Magdalena. Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: Niewiasto, oto syn Twój. Następnie rzekł do ucznia: Oto Matka twoja. I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie.” J19,25-279 Widok umęczonego Syna jest niewyobrażalnym cierpieniem dla Jego Matki. Złość oraz wrogość, jaką ludzie kierowali na Jezusa, kierują także na Nią. Publiczna hańba uznanego za przestępcę Jezusa stała się także i Jej hańbą. W przeciwieństwie do wielu uczniów Jezusa Maryja nie ucieka od tych cierpień. Podobnie jak była przy Nim w czasie, gdy doświadczał popularności i chwały, tak samo jest przy Nim w momencie panowania ciemności, kiedy cały lud potępił Go i zwrócił się przeciwko Niemu. Także w tym cierpieniu nie cofa swojej ofiary, którą złożyła wypowiadając swoje „fiat” i godząc się na wierne pełnienie woli Boga Ojca dla zbawienia ludzkości. Jest wierna miłości do Syna, oraz miłości do Boga Ojca, a przez to bardziej niż ktokolwiek inny wspiera swojego Syna w Jego cierpieniach, pomaga Mu spełnić Jego misję do końca. W tym momencie cierpienia, a jednocześnie w momencie kiedy ważą się losy świata, Jezus troszczy się o ziemskie potrzeby swojej Matki. Daje tej, która wcześniej straciła męża, a teraz traci jedynego Syna, swojego najwierniejszego ucznia za opiekuna. Jezus pamięta także o naszych słabościach i dlatego daje nam swoją Matkę. Jeśli tylko uznamy Maryję za swoją Matkę i podobnie jak św. Jan przyjmiemy Ją do swojego życia, to możemy być pewni, że Ona będzie wspierała nas swoją wierną miłością, szczególnie w momentach, kiedy miłość stanie się trudna, kiedy będą jej towarzyszyć cierpienia. Dzięki Maryi także my możemy stać się umiłowanymi uczniami Chrystusa, czyli takimi, którzy kochają jak sam Jezus, którzy swoją miłością ukazują miłość Boga i przekazują ją innym ludziom.10 4. „Boże mój, Boże mój, czemuś Mnie opuścił” „Od godziny szóstej mrok ogarnął całą ziemię, aż do godziny dziewiątej. Około godziny dziewiątej Jezus zawołał donośnym głosem: Eli, Eli, lema sabachthani? to znaczy Boże mój, Boże mój, czemuś Mnie opuścił? Słysząc to, niektórzy ze stojących tam mówili: On Eliasza woła.” Mt27,45-4711 Jeżeli ktoś naprawdę kocha, ten pragnie być z ukochaną osobą bez względu na okoliczności, zarówno w radości, jak i w smutku. Nie opuszcza ukochanej osoby, nawet wtedy, gdy trwanie przy niej oznacza cierpienie. Jezus trwał przy Bogu Ojcu w każdej sytuacji, podobnie jak Jego Matka trwała przy Nim. Ukazując swoją szczególnie bliską relację do Boga Jezus zawsze zwracał się do Niego używając czułego słowa „Abba”, co znaczy „Kochany Ojcze”. Jednak teraz, jak każdy inny człowiek, używa oficjalnego słowa „Bóg”. Jezus nie czuje już tej bliskości, która było Jego radością oraz źródłem siły potrzebnej do kochania także tych, którzy w Jezusie widzieli swojego wroga. Wprost przeciwnie, czuje się opuszczony przez Boga. Ogromnym krzykiem wyraża to swoje niesamowite cierpienie, a może także wielkie zaskoczenie. Dla tego, dla którego serdeczna, miłosna relacja z Bogiem Ojcem była największym skarbem, to poczucie opuszczenia było niewątpliwie większym cierpieniem niż doświadczone dotychczas cierpienia fizyczne. Grzesząc człowiek odchodzi od Boga, który jest Dawcą życia, który jest Miłością. Ostateczną konsekwencją grzechu jest utrata możliwości powrotu do Boga, oraz niemożliwość przyjęcia Jego miłości. Oznacza to wieczną i pozbawioną wszelkiej nadziei samotność. Jezus przyszedł na ziemię, wszedł w naszą grzeszną rzeczywistość i bezbożne życie, aby obronić nas przed tą ostateczną konsekwencją grzechu. Odczucie opuszczenia przez Boga ukazuje, że Jezus jest na samym dnie ciemności naszego grzechu. Właśnie w tym najciemniejszym oraz najbardziej samotnym miejscu Jezus objawia nam miłość i chwałę Boga, wyciąga swoją rękę, aby nas pochwycić i zaprowadzić z powrotem do Boga, naszego kochającego Ojca.12 5. „Pragnę” „Potem Jezus świadom, że już wszystko się dokonało, aby się wypełniło Pismo, rzekł: Pragnę. Stało tam naczynie pełne octu. Nałożono więc na hizop gąbkę pełną octu i do ust Mu podano.” J19,28-2913 Jezus wisi już na krzyżu przez sześć godzin. Oddychanie staje się coraz trudniejsze. Śmierć jest już bardzo blisko. Jednak nie powiedział jeszcze wszystkiego. Jest jeszcze coś, o czym szczególnie chce powiedzieć ludziom zanim umrze. Pragnie wypowiedzieć swoje pragnienie. Czego pragnął Jezus chwilę przed śmiercią? Z pewnością po tak długich torturach odczuwał fizyczne pragnienie. Ale czy Ten, który z taką cierpliwością znosił do tej pory swoje cierpienia, który odmówił przyjęcia uśmierzającego ból trunku, domagałby się teraz napoju? Czy Ten, który świadomie i dobrowolnie przyjął ten kielich goryczy, w tym momencie, kiedy koniec jest już blisko, domagałby się ulgi w cierpieniu? Żołnierze z całą pewnością widzieli różnicę między Jezusem a wszystkimi przestępcami, których egzekucję do tej pory przeprowadzali. Zgodnie ze słowami św. Piotra Jezus „który nie dopuścił się grzechu, ani fałsz nie znalazł się w Jego ustach. Gdy Mu złorzeczono, nie odpłacał złorzeczeniem, cierpiąc nie odgrażał się, zawierzywszy Temu, który Sądzi Sprawiedliwie.” (1P2,22- 23) Najprawdopodobniej właśnie z tego powodu jeden z żołnierzy odczuwa współczucie. Dzieli się swoim własnym trunkiem, który miał przy sobie dla zaspokojenia swojego własnego pragnienia i w ten sposób próbuje choć trochę ulżyć w cierpieniu temu niewinnemu człowiekowi. Tym razem Jezus nie odmawia. Przyjmuje dar żołnierza. Ten odruch współczucia żołnierza bardziej zaspokaja Jezusowe pragnienie miłości drugiego człowieka, niż pragnienie fizyczne. To miłość jest tym, czego Jezus naprawdę pragnął. Tylko miłość może zaspokoić Jego pragnienie, a jednocześnie pragnienie Boga, naszego Ojca.14 6. „Wykonało się!” „A gdy Jezus skosztował octu, rzekł: Wykonało się! I skłoniwszy głowę oddał ducha.” J19,3015 Wypowiadając słowo „wykonało się” Jezus oznajmia, że całkowicie wypełnił swoją misję. Mimo, że od samego początku aż do samego końca napotykał liczne przeszkody, był kuszony, a także prześladowany, zachował wierność i miłość wobec Boga do końca. Kochał nawet w tak wielkich cierpieniach, jakich teraz doświadcza wisząc na krzyżu. Jezus nie uległ żadnym pokusom, ponieważ miłość Boga Ojca była dla Niego największym skarbem, co więcej – była tym, co cenił bardziej niż własne życie. Jezus odczuwał lęk przed cierpieniem oraz śmiercią. Jednak lęk ten nie był w stanie zmusić Go do zdrady miłości Boga. Jezus nie był niewolnikiem odczuwanych lęków, ponieważ był przekonany, że miłość jest mocniejsza od wszelkiego zła, od wszelkiego cierpienia, a nawet od śmierci. Każdy człowiek został stworzony z miłości i dla miłości. Nic oprócz doskonałej miłości, oprócz miłości Boga, nie może zaspokoić pragnień naszego serca. Bardzo często jednak nie żyjemy miłością, ponieważ jesteśmy niewolnikami naszych żądz i łatwo stajemy się ofiarami różnych pokus. Jesteśmy także niewolnikami lęku przed cierpieniem oraz śmiercią. Często zdradzamy miłość, aby zdobyć nieco przyjemności, aby uniknąć cierpienia, aby ratować sposób życia, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Jezus pragnie wyzwolić nas z tej niewoli. Wyzwala nas spod władzy naszych żądz oraz lęków poprzez ukazanie nam wspaniałości oraz mocy miłości Boga. Jeśli poprzez spotkanie z Jezusem doświadczymy tej miłości, jeśli miłość ta stanie się naszym największym skarbem i uwierzymy, że jest ona mocniejsza od wszelkiego zła, jest mocniejsza od cierpienia oraz śmierci, to podobnie jak Jezus staniemy się wolni i będziemy w stanie żyć miłością w każdej sytuacji. Będziemy mogli żyć zgodnie z najgłębszym pragnieniem naszego serca, zgodnie z wolą naszego Stwórcy.16 7. „Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojego.” „Było już około godziny szóstej i mrok ogarnął całą ziemię aż do godziny dziewiątej. Słońce się zaćmiło i zasłona przybytku rozdarła się przez środek. Wtedy Jezus zawołał donośnym głosem: Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojego. Po tych słowach wyzionął ducha. Na widok tego, co się działo, setnik oddał chwałę Bogu i mówił: Istotnie, człowiek ten był sprawiedliwy. Wszystkie też tłumy, które zbiegły się na to widowisko, gdy zobaczyły, co się działo, wracały bijąc się w piersi.” Łk23,44-4817 Swoje ostatnie słowo Jezus kieruje do Boga. Znowu nazywa Go Ojcem, co oznacza, że znowu odczuwa Jego bliskość. Jezus wie, że pomimo poczucia opuszczenia przez Boga, Bóg Ojciec tak naprawdę nigdy Go nie opuścił, zawsze był przy Nim. Pełen ufności Jezus powierza swojego Ducha, swoją miłość, siebie samego temu, który „z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra.” (Rz8,28) Dla Jezusa śmierć, pomimo swojego okrucieństwa, nie jest końcem, ale powrotem do Ojca, powrotem do pełnej radości i pokoju miłosnej wspólnoty z Ojcem, która będzie trwała przez całą wieczność. Śmierć Jezusa była szczytem głupoty człowieka, który dla obrony swojej małej stabilizacji, dla zachowania tego, co zdobył kosztem cierpienia wielu ludzi, zdecydował się zabić Tego który przyniósł mu miłość. Tę miłość, której w głębi serca pragnie, która sama tylko jest w stanie zaspokoić pragnienia jego serca i uczynić go doskonale szczęśliwym. Jednocześnie zabicie Jezusa było największym grzechem, którego naturalną konsekwencją powinno być wieczne oderwanie człowieka od Boga, wieczna śmierć człowieka, czyli nigdy niekończące się życie w samotności i beznadziei. Jednak prosząc o przebaczenie dla wszystkich grzeszników oraz ofiarując swojego Ducha Bogu, Jezus przemienił ten grzech w ofiarę, zmienił to cierpienie oraz śmierć w doskonały dar miłości. Dzięki temu śmierć Jezusa nie zerwała więzi człowieka z Bogiem, ale wprost przeciwnie, dzięki niej dokonało się pojednanie ludzkości z Bogiem, rany Jezusa stały się naszym uzdrowieniem (1P2,24), a sam krzyż, który był znakiem przekleństwa i kary, jak również znakiem śmierci i nienawiści, stał się znakiem błogosławieństwa i łaski, a także znakiem życia i miłości. Właśnie w tym krzyżu jest nasze zbawienie, nasza nadzieja na wieczne życie w miłości.18 Modlitwa końcowa Panie Jezu Chryste, dziękujemy Ci za to, że ukazałeś nam prawdę, iż nawet w tak niewyobrażalnych cierpieniach, jakich Ty sam doświadczyłeś, można być wiernym miłości. Dziękujemy Ci za ukazanie nam wspaniałej i niezmiennej miłości Boga naszego Ojca. Panie, prosimy Cię, otwórz nasze oczy, abyśmy poznali, że Miłość ta jest najcenniejszym skarbem, że jest Ona mocniejsza od wszelkiego zła, od wszelkiego cierpienia, a nawet od samej śmierci. Otwórz nasze serca, abyśmy mogli przyjąć tę Miłość. Wyzwól nas z niewoli naszych żądz oraz lęków, abyśmy mogli być wierni tej miłości w każdej sytuacji, abyśmy przy końcu naszego życia, podobnie jak Ty sam, oddali naszego ducha w ręce Ojca i żyli wraz z Nim oraz ze wszystkimi, którzy są z Nim zjednoczeni w miłosnej jedności przez całą wieczność. Amen. CHRISTUM + MERIDUM + BENEDICTUM 2015 EWANGELIA PROROCTWO NADZIEJA ŻYCIA KONSEKROWANEGO W INTENCJI PRZYJDŹ DUCHU ŚWIĘTY W SWOJEJ MOCY I SILE O ŁASKĘ WIZJI BOŻEJ DLA ELŻBIETY I WOJCIECHA RAFAŁA JOANNY ALICJI FRANKOWSKIEJ BOŻE BŁOGOSŁAW. AMEN BÓG ZAPŁAĆ Bogarodzico Dziewico, przez Boga uwielbiona Maryjo, U twego Syna Pana matko wybrana, Maryjo! Pozyskaj nam, ześlij (daj) nam! Panie, zmiłuj się! Przez wzgląd na twego Chrzciciela, Synu Boga, Usłysz głosy, spełnij (użyźnij) myśli (pragnienia) ludzkie. Wysłuchaj modlitwy, którą zanosimy, I racz nam dać to, o co prosimy: Na świecie pobożne (szczęśliwe) życie, Po żywocie przebywanie w raju. Panie, zmiłuj się! Gloria in excelsis Deo Et in terra pax hominibus bonae voluntatis. Laudamus Te, benedicimus Te, adoramus Te, glorificamus Te. Gratias agimus Tibi propter magnam gloriam Tuam, Domine Deus, Rex coelestis, Deus Pater omnipotens. Domine Fili Unigenite, Iesu Christe, Domine Deus, Agnus Dei, Filius Patris: Qui tollis peccata mundi miserere nobis; Qui tollis peccata mundi suscipe deprecationem nostram, Qui sedes ad dexteram Patris miserere nobis. Quoniam Tu solus Sanctus, Tu solus Dominus, Tu solus Altissimus, Iesu Christe, Cum Sancto Spiritu in gloria Dei Patris. Amen. Chwała na wysokości Bogu a na ziemi pokój ludziom dobrej woli. Chwalimy Cię, Błogosławimy Cię, Wielbimy Cię, Wysławiamy Cię. Dzięki Ci składamy, bo wielka jest chwała Twoja. Panie Boże, Królu nieba, Boże Ojcze wszechmogący. Panie, Synu Jednorodzony, Jezu Chryste. Panie Boże, Baranku Boży, Synu Ojca. Który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami. Który gładzisz grzechy świata, przyjm błaganie nasze. Który siedzisz po prawicy Ojca, zmiłuj się nad nami. Albowiem tylko Tyś jest święty, Tylko Tyś jest Panem, Tylko Tyś Najwyższy, Jezu Chryste, Z Duchem Świętym, w chwale Boga Ojca. Amen. SANCTUS +SANTUS + SANCTUS DOMINUS DEUS SABAOTH. PLENI SUNT CAELI ETTERRA GLORI TUA. ŚWIĘTY ŚWIĘTY ŚWIĘTY JEST PAN ZASTĘPÓW.CALA ZIEMIA PEŁNAJEST JEGO CHWAŁY.9IZ.6,3) ROK WIARY W DCHA ŚWIĘTEGO ANNO DOMINO 2015 SI DOMINUSI EST DEUS SEQVIMIVI EUM SI ATEM BAAL SEQVIMINI ILLUM JEŚLI BÓG JEST PAN TWORZY GO, ALE….. W INTENCJI O ŁASKĘ UWIELBIENIA BOŻEGO MAJESTATU ! AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI DZIĘKCZYNNEJ ZA ŁASKI I DAR ŻYCIA NADPRZYRODZONEGO. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PRZEBACZENIA WSZYSTKICH GRZECHÓW, KTÓRYMI ZRANILIŚMY BOGA JEZUSA CHRYSTUSA W DUCHU ŚWIĘTYM. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ UMIEJĘTNOŚĆ PIĘKNEGO WYSŁAWIANIA SIĘ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ ZAPUKAM DO NIEBIOS BRAM ALE CZY DAM RADĘ TAK MI DOPOMÓŻ BÓG ! W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O WIARĘ, ŻE NIGDY NIE JESTEM SAM W ZMAGANIACH, ALE TOWARZYSZY MI TWOJA OPATRZNOŚĆ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI PROSZĘ CIĘ, PANIE, O MOCNĄ WIARĘ, WYTRWAŁĄ NADZIEJĘ I DOSKONAŁĄ MIŁOŚĆ. AMEN BOG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ PANIE, O WYTRWANIE W WIERZE DLA MOICH BLISKICH I MNIE SAMEGO. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ PANIE, O WYPEŁNIENIE SIĘ TWOJEJ WOLI W MOIM ŻYCIU. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ PANIE, BYŚ TY SAM STAWAŁ SIĘ DLA MNIE WSZYSTKIM, CZEGO POTRZEBUJĘ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, MIEJ W OPIECE MOICH BLISKICH I TYCH,KTÓRYCH STAWIASZ NA MOJEJ DRODZE. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, BY MOIM NAJWIĘKSZYM PRAGNIENIEM BYŁA TYLKO ŚWIĘTOŚĆ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, BYM ZAWSZE I WSZĘDZIE ODDAWAŁ CI CHWAŁĘ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O ODWAGĘ ŻYCIA W PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI I DLA NIEJ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O ŁASKĘ MODLITWY ZA TYCH, KTÓRZY JEJ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O ŁASKĘ DŹWIGANIA SWOJEGO KRZYŻA KAŻDEGO DNIA BEZ NARZEKANIA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, BYM NIGDY NIE PRZESTAWAŁ SŁUCHAĆ TWOJEGO SŁOWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O LASKĘ KIEDY CZUJESZ NAPÓR POKUSY, TO WIEDZ, ŻE POKORA DUCHA, SKRUCHA SERCA I UFNA MODLITWA SĄ ŚRODKAMI, KTÓRE SKŁANIAJĄ BOGA, BY NAM PRZYSZEDŁ Z POMOCĄ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ O MÓJ BOŻE, NIE PRAGNĘ WIĘKSZEJ POCIECHY Z MOJEJ WIARY, NADZIEI I MIŁOŚCI, TYLKO BYM MÓGŁ WYZNAĆ, ŻE GOTÓW JESTEM RACZEJ UMRZEĆ, NIŻ UTRACIĆ TE CNOTY. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ OBDARZ MNIE, PANIE, ŻYWĄ WIARĄ I ZACHOWAJ JĄ, BYM MÓGŁ WIERZYĆ I CZYNIĆ WSZYSTKO JEDYNIE DLA TWOJEJ MIŁOŚCI. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ MÓDLMY SIĘ Z POGODĄ I SPOKOJEM WIARY, MÓDLMY SIĘ ZAWSZE, GDYŻ GORĄCA MODLITWA PRZEBIJA NIEBO I NIESIE Z SOBĄ SPEŁNIENIE OBIETNIC BOŻYCH. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ BŁAGAM CIĘ, O MÓJ BOŻE, BYŚ BYŁ MOIM ŻYCIEM, MOJĄ BARKĄ I MOIM PORTEM. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ O NAJŁASKAWSZY OJCZE, OŚWIEĆ UMYSŁY WSZYSTKICH LUDZI I DOTKNIJ ICH SERC, ABY GORLIWI NIE OSTYGLI I NIE ZESZLI Z DROGI ZBAWIENIA, A OZIĘBLI, BY SIĘ ROZPALILI; CI ZAŚ, KTÓRZY SĄ DALEKO, BY DO CIEBIE POWRÓCILI. ROZPROSZ I ZAWSTYDŹ WSZYSTKICH MĘDRCÓW TEGO ŚWIATA, ABY NIE WOJOWALI I NIE PRZESZKADZALI W ROZSZERZANIU TWEGO KRÓLESTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ NIGDY NIE PRZESTANĘ MODLIĆ SIĘ ZA WAS DO JEZUSA, ABY ON ZECHCIAŁ DOPEŁNIĆ W WAS SWOICH ŚWIĘTYCH DZIEŁ, SWEGO PRAGNIENIA I PLANU, CZYLI ŻEBYŚCIE OSIĄGNĘLI DOSKONAŁOŚĆ ŻYCIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO I FRANCISZKAŃSKIEGO. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PRZEZ JEZUSA CHRYSTUSA DZIĘKUJĘ SERDECZNIE OJCU NIEBIESKIEMU ZA LASKI, KTÓRYMI NIEUSTANNIE UBOGACA TWOJĄ DUSZĘ. NIECH BĘDZIE ZA TO UWIELBIONY PRZEZ WSZYSTKIE STWORZENIA! AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ NIEUSTANNIE MODLĘ SIĘ DO JEZUSA I BŁAGAM GO O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO. PROSZĘ PANA, ABY W PEŁNI UPODOBNIŁ SIĘ DO SIEBIE. JAKŻE PIĘKNE JEST JEGO OBLICZE, JAKŻE PEŁNE SŁODYCZY SĄ JEGO OCZY! AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ OBY DOBRY BÓG ZECHCIAŁ W SWOIM MIŁOSIERDZIU WYSŁUCHAĆ ŻARLIWE MODLITWY, KTÓRE KIERUJĘ DO NIEGO W TWOJEJ INTENCJI. NIECH CIĘ OBDARZY POKOJEM I RADOŚCIĄ DUCHA, NIEODZOWNĄ W TEJ WIELKIEJ GODZINIE PRÓBY. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ WSPÓŁCZUJĘ CI BARDZO Z POWODU TWOJEJ KOLEJNEJ CHOROBY I PROSZĘ BOGA, ABY DAŁ CI SIŁY DO PRZETRZYMANIA TWEJ SŁABOŚCI W PODDANIU SIĘ JEGO WOLI I DLA ZASŁUGI PRZEZ WYTRWANIE W DŹWIGANIU KRZYŻA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ WZNOSZĘ W TWOJEJ INTENCJI MOJE SKROMNE BŁAGANIA DO TRONU BOŻEGO Z NAJWIĘKSZĄ UFNOŚCIĄ I SYNOWSKIM ODDANIEM, ABY DAŁ CI WZRASTAĆ W NIEBIAŃSKIEJ MĄDROŚCI , BYŚ MÓGŁ CORAZ LEPIEJ POZNAWAĆ BOŻE TAJEMNICE I BOŻĄ WIELKOŚĆ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI ELŻBIETA,EDMUND,TERESA,EUGIENIUSZ KREFT, BRYGIDA, ARKADIUSZ, MONIKA WILCZEWSCY, DANUTA,KRZYSZTOF, PIOTR ŁUKASIK,TERESA KALKOWSKA, MARIA,STANISŁAW,DANUTA,CZESŁAW,ZOFIA,STEFAN,AGNIESZKA SYPION ,TERESA, STEFAN,BOGUMIŁ PUPACZ,BERNADETA,ZBIGNIEW, JADWIGA, EDMUND, s. BEATA, KATARZYNA RICHERT O ŁASKĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI JADWIGA, ZYGMUNT,LUCYNA, PIOTR,ARKADIUSZ,DANIEL,BOGUMIŁA, MAREK, DANIELA, HELENA, PRZEMYSŁAW FRANKOWSCY,ALICJA,JUSTYNA KĄKOL,ELŻBIETA, ALOJZY FRANKOWSCY, ANNA,JÓZEFA, ERYK, KRYSTYNA KAZIMIERZ GROT, KRYSTYNA, KAZIMIERZ CHINC, GABRIELA REGLIŃSKA O ŁASKĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ Trzymaj się zawsze mocno Kościoła świętego,ponieważ tylko on może dać ci prawdziwy pokój,posiadając Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie,który jest prawdziwym Księciem Pokoju” -O.Pio. W INTENCJI CIERPIĄCYCH O ŁASKĘ NAWRÓCENIA ORAZ ZDROWIE CIAŁA I DUSZY. AMEN BÓG ZAPŁAĆ 10. W INTENCJI KONAJĄCYCH O ŁASKĘ KONANIA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI ŚWIĘTEJ PAMIĘCI DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE O ŁASKĘ ZBAWIENIA WIECZNEGO I OGLĄDANIE PANA BOGA TWARZ W TWARZ W KRÓLESTWIE BOŻYM. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ OFIAROWANIA TEGO CO BYŁO W PRZESZŁOŚCI BOŻEMU MIŁOSIERDZIU, CAŁĄ RZECZYWISTOŚĆ OFIARUJĘ KU ZBAWIENIU CZŁOWIEKA, A TO CO MNIE CZEKA ZAWIERZAM OPATRZNOŚCI BOSKIEJ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ WIĘKSZY JEST BÓG NIŻ SERCE NASZE I WIE WSZYSTKO IJ3,20 BOŻE, MIEJ W OPIECE MOICH BLISKICH I TYCH, DO KTÓRYCH MNIE POŚLESZ. W INTENCJI KSIĄDZ SEBASTIAN WYDROWSKI O ŁASKĘ ŚWIATŁA I MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO ORAZ BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO. AMEN BÓG ZAPŁAĆ Daj mi o Jezu i zachowaj we mnie tę żywą wiarę, która kazałaby mi wierzyć i działać tylko dla Twojej miłości. A to jest pierwszy dar, który Ci składam” – Ojciec Pio. W INTENCJI O ŁASKĘ WCIELENIE SYNA BOŻEGO DOKONAŁO SIĘ W NAS SAMYCH. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PIĘKNEJ MIŁOŚCI DLA NAS. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI PONAD 6 MLD LUDZI NA ZIEMII O ŁASKĘ POWOŁANIA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI ELŻBIETA I WOJCIECH I RAFAŁ I JOANNA, ALICJA FRANKOWSKA – KI, BRUNON SYPION, MICHAŁ SYPION, GRZEGORZ SYPION, NATALIA SYPION, JAKUB SYPION, MACIEJ SYPION, MARIA SYPION, MICHAŁ SYPION O ŁASKĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I ŁASK BOŻYCH. AMEN BÓG ZAPŁAĆ DEUS PATER; JESUM CHRISTUM; SPIRYTUS SANCTUS; VOX DOMINUM; WERBUM DEI; STABAT MATER JUXTA CRUCEM DOLOROSA; IN CRUCE SALUS; IESUS HOMINUM SALWATOR Zdarzy się w Ostatnich Dniach, że na wszelkie ciało wyleję mojego Ducha. (JOEL) Jezus powiedział: Duch Pański nade mną, przeto namaścił mnie, abym zwiastował ubogim dobrą nowinę, posłał mnie, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie, abym uciśnionych wypuścił na wolność, abym zwiastował miłościwy rok Pana (Łk 4:18-19). 1. Językami mówić nie zabraniajcie (l Kor 14:39). 2. Jest to ZNAK wierzącego. A takie ZNAKI będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli …nowymi językami mówić będą (Mk 16:17). 3. Bo kto językami mówi, nie dla ludzi mówi, lecz. dla Boga; nikt go bowiem nie rozumie, a on w mocy Ducha rzeczy tajemne wygłasza (l Kor 14:2). 4. Kto bowiem wstydzi się Mnie i Moich słów, tego i Syn Człowieczy wstydzić się będzie, gdy przyjdzie w chwale swojej i Ojca i aniołów swoich (Łk 9:26). 5. / napełnieni zostali wszyscy Duchem Świętym i zaczęli mówić innymi językami, tak jak im Duch poddawał (Dz 2:4). 6. Słyszeli ich bowiem, jak mówili językami i wielbili Boga (Dz 10:46). 7. Dziesięć lat później, w Dz 10:46, dwadzieścia lat po dniu Zielonych Świąt oni w dalszym ciągu mówili językami (zob.Dz 19:1-6). 8. Te rzeczy nie ustaną, dopóki wiedza nie obróci się wni-wecz; dopóki nie nastanie doskonałość, dopóki nie poznamy tak, jak jesteśmy poznani (zob. l Kor 13:8-12). 9. Kto językami mówi, siebie tylko buduje… wielbi Boga,.. zbór buduje… jest to znak… dla niewierzących (zob. l Kor 14:2-4.5.22). 10. A pragnąłbym, żebyście wy wszyscy mówili językami (l Kor 14:5). 11. Umiłowali bowiem bardziej chwałę ludzką niż chwalę Bożą (J 12:43). 12…. tak to unieważniliście słowo Boże przez naukę swoją (Mt 15:6). A pewien mąż z Cezarei, imieniem Korneliusz, setnik kohorty zwanej italską, pobożny i bogobojny wraz z całym domem swoim, dający hojne jałmużny ludowi i nieustannie modlący się do Boga, ujrzał wyraźnie w widzeniu za dnia około dziewiątej godziny Anioła Bożego, który przystąpił do ‘niego i rzekł mu: Korneliuszu! Ten zaś strachem zdjęty utkwił w nim wzrok i rzekł: Co jest Panie? I rzekł mu: Modlitwy twoje i jałmużny twoje jako ofiara dotarły przed oblicze Boże. Przeto poślij teraz mężów do Joppy i sprowadź niejakiego Szymona, garbarza, który ma dom nad morzem (Dz 10:1-6). A on powie ci słowa, przez które będziesz zbawiony, ty i cały dom twój(Dzn:U). IHS NAZARENUS REX IUDAEORUM ADORAMUS TE + CHRISTE + ET BENEDICIMUS TIBI QUIA PER SANCTAM CRUCEM TUAM REDEMUSTI MUNDUM FIDES DOMINUS DEUS SABAOT RATIO IZ 22,19-23 KLUCZ DOMU DAWIDOWEGO BOŻE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ RACZ ZACHOWAĆ NAS OD GRZCHÓW PRZECIWKO DUCHOWI ŚWĘTEMU 1. GRZESZYĆ ZUCHWALE W NADZIEI NA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 2. ROZPACZĆ ALBO WATPIĆ O ŁASCE BOŻEJ 3. SPRZECIWIAĆ SIĘ UZNANEJ PRAWDZIE BOŻEJ 4. ZAZDROŚCIĆ LUB NIE ŻYCZYĆ BLIŹNIEMU ŁASKI BOŻEJ 5. MIEĆ ZATWARDZIAŁESERCE NA ZBAWIENNE NATCHNIENIA 6. UMYŚLNIE ZANIEDBYWAĆ POKUTĘ AŻ DO ŚMIERCI BOŻE PRZEBACZ NAM WSZYSTKIE GRZECHY ! AMEN BÓG ZAPŁAĆ Mt 5, L-12A

Słowa Ewangelii według świętego Mateusza
Jezus widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie.
Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami:
„Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni, którzy płaczą, albowiem oni będą pocieszeni.
Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.
Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.
Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.
Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.
Błogosławieni, którzy cierpią prześladowania dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy mówią kłamliwie wszystko złe na was z mego powodu. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie”.
Oto słowo Pańskie. AMEN. BÓG ZAPŁAĆ!

Odpowiedz
Dorota Napisał(A) Dnia 14-10-2015
avatar
Proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka, jeśli taka jest Wola Pana, byśmy doczekali się z mężem upragnionej trójki, a może i czwórki pociech

Odpowiedz
Rafał Napisał(A) Dnia 15-10-2015
avatar
Proszę o modlitwę w intencji Wiktorii o potrzebne łaski i szczęśliwą operację kręgosłupa.

Odpowiedz
ELŻBIETA Napisał(A) Dnia 17-10-2015
avatar
Ap 19, 1.5-9A. Czytanie z Księgi Apokalipsy świętego Jana Apostoła Ja, Jan, Usłyszałem jak gdyby donośny głos wielkiego tłumu wołającego w niebie: „Alleluja! Zbawienie i chwała, i moc należą do Boga naszego”. I wyszedł głos od tronu, mówiący: „Chwalcie naszego Boga, wszyscy Jego słudzy, którzy się Go boicie, mali i wielcy!” I usłyszałem jakby głos wielkiego tłumu i jakby głos mnogich wód, i jakby’ głos potężnych grzmotów, które mówiły: „Alleluja, bo zakrólował Pan Bóg nasz, Wszechmogący. Weselmy się i radujmy i dajmy Mu chwałę, bo nadeszły Gody Baranka, a Jego Małżonka się przystroiła, i dano jej oblec bisior lśniący i czysty”, bisior bowiem oznacza czyny sprawiedliwe świętych. I mówi mi: „Napisz: Błogosławieni, którzy są wezwani na ucztę Godów Baranka!” Oto słowo Boże. Lufte ludex equitalis, Rex tremenole Majeftatis Jesu da dementiom, Per Brunonem te precamufi Ut, qufafecit anpele ctawnn strictam poenitiam. W IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA, PRZEZ ZASŁUGI JEGO NAJŚWIĘTSZEGO WCIELENIA, MĘKI BOŻEJ, NAJŚWIĘTSZEJ KRWI, ROZKAZUJEMY WAM, PRZEKLĘTE DUCHY: NIECZYSTE, PYCHY, ŁAKOMSTWA, ZAZDROŚCI, GNIEWU, OBŻARSTWA, PIJAŃSTWA, LENISTWA, KLAMSTWA, BOGOBÓJSTWA, BRATO I DZIECIOBÓJSTWA, ZDRADY I WSZELKIEGO ZŁA: IDŹCIEPRECZ NA SAMO DNO PIEKŁA I POZOSTAŃCIE TAM NA WIEKI WIEKÓW. AMEN A NIE PRZESZKADZAJCIE CHRYSTUSOWI PANU I NAM BUDOWAĆ CIAŁA JEGO MISTYCZNEGO TU NA ZIEMI. AMEN W intencji Elżbieta Sypion, Jacek Sypion, Grzegorz Sypion, Piotr Sypion, Natalia Sypion, Jakub Sypion, Maciej Sypion, Maria Sypion, Michał Sypion, Aurelia Sypion,Brunon Sypion o Łaskę Oświecenia Ducha Świętego, Milości Pana Boga i Bliźniego swego, Zdroju Łask Bożych, Opatrzności Najświętszej Maryi Panny, Chorów Anielskich, Świętych. Amen Bóg Zapłać W INTENCJI UWIELBIENIA BOGA W DARZE ZIEMI, MORZA, NIEBA, NATURY, GÓR, DUCHA, BOGA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ! W INTENCJI ELŻBIETA WOJCIECH RAFAŁ JOANNA ALICJA FRANKOWSCY O ŁASKĘ Dałeś mi poznać drogi życia i napełnisz mnie radością przed obliczem Twoim. A Ω (Dz 2,14.22-32).AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI Aurelia Brunon Jacek Piotr Michał SYPION O ŁASKĘ Dałeś mi poznać drogi życia i napełnisz mnie radością przed obliczem Twoim. A Ω (Dz 2,14.22-32).AMEN BÓG ZAPŁAĆ SIEDEM SŁÓW JEZUSA CHRYSTUSA1. „Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią.” „Przyprowadzono też dwóch innych – złoczyńców, aby ich z Nim stracić. Gdy przyszli na miejsce zwane Czaszką, ukrzyżowali tam Jego i złoczyńców, jednego po prawej, drugiego po lewej Jego stronie. Lecz Jezus mówił: Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią. Potem rozdzielili między siebie Jego szaty, rzucając losy.” Łk23,32-345 Piłat osądził Jezusa i nie znalazł u Niego żadnej winy. Pomimo tego skazał Go na okrutną, krzyżową śmierć. Jednak Jezus nie domaga się zemsty. Nie prosi nawet o uwolnienie. Wstawia się do Boga Ojca za tymi, którzy dopuścili się tej niesprawiedliwości. Prosi o przebaczenie dla tych, którzy zadali Mu mękę, którzy przybili Go do krzyża. Ludzie, którzy niesprawiedliwie osądzili Jezusa i skazali Go na śmierć, nie poznali Jego miłości. Mieli zamknięte serca i nie rozpoznali, że ofiarował im to, czego najbardziej pragnęli, czego ciągle szukali. Skazując Jezusa na śmierć ludzie odrzucili Jego miłość. Jednak miłość Jezusa nie ginie. Trwa dalej. Modląc się o przebaczenie dla nich Jezus wyraża niezmienne pragnienie, aby oni otworzyli swe serca, poznali i przyjęli miłość Boga. Jezus uczył, że Bóg kocha wszystkich ludzi. Kocha także tych, którzy Go ignorują. Kocha nawet tych, którzy sprzeciwiają się Jego pragnieniom, oraz tych, którzy marnują Jego dary. Jezus przyszedł na świat po to, aby pojednać ludzi z Bogiem. Ludzi, którzy pragnąc miłości, ciągle ją odrzucają i niszczą, pojednać z Bogiem, który jest niewyczerpanym Źródłem miłości. Modlitwa Jezusa wyraża pragnienie samego Boga. Bóg przebacza nam największe nawet winy, ciągle ofiarowuje swoją miłość i wzywa do jej przyjęcia. Teraz czeka i na naszą odpowiedź.6 2. „Dziś ze Mną będziesz w raju.” „Jeden ze złoczyńców, których [tam] powieszono, urągał Mu: Czy Ty nie jesteś Mesjaszem? Wybaw więc siebie i nas. Lecz drugi, karcąc go, rzekł: Ty nawet Boga się nie boisz, chociaż tę samą karę ponosisz? My przecież – sprawiedliwie, odbieramy bowiem słuszną karę za nasze uczynki, ale On nic złego nie uczynił. I dodał: Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa. Jezus mu odpowiedział: Zaprawdę, powiadam ci: Dziś ze Mną będziesz w raju.” Łk23,39-437 Jeden z dwóch przestępców skazanych wraz z Jezusem na śmierć przyznaje, że zasłużył na tę karę, zasłużył na śmierć, na odrzucenie przez ludzi oraz przez Boga. Ale tego w głębi serca bynajmniej nie pragnie – jego zbrodnie nie zagłuszyły całkowicie pragnienia jego serca, pragnienia łączności z innymi ludźmi, z Bogiem, pragnienia miłości. Pozostały w nim także resztki poczucia sprawiedliwości oraz poczucia świętości. Dlatego też, kiedy tylko usłyszał słowa modlitwy Jezusa, rozpoznał w Nim niewinnie skazanego na śmierć Mesjasza, Zbawcę. Przez całe życie szukał miłości tam, gdzie jej nie było i przez to ranił siebie i innych ludzi. W końcu w ostatnim momencie swojego życia znalazł ją w całkowicie niespodziewanym w miejscu – tutaj, na krzyżu. W tym spotkaniu z Jezusem widzi swoją ostatnią szansę. Jak wiele ich zmarnował. Zachęcony słowami modlitwy Jezusa, w której wstawia się On za swoimi prześladowcami, ośmiela się Go prosić o miłosierdzie. W nawróceniu i skrusze proszącego o miłosierdzie przestępcy Jezus widzi odpowiedź Boga Ojca na swoją modlitwę. Dlatego obiecuje zbawienie nawróconemu i skruszonemu grzesznikowi, obiecuje spełnienie pragnień jego serca. To nawrócenie przestępcy musiało być dla Jezusa wielkim pocieszeniem i umocnieniem w tym morzu cierpienia, musiało być kroplą orzeźwiającej wody na tej pustyni złości, nienawiści i zatwardziałości. Przecież Jezus przyszedł na świat, aby odszukać, co zginęło, aby oświecić tych, którzy żyli w ciemności, aby pociągnąć do Boga tych, którzy byli od Niego daleko. Właśnie w tym celu oddaje swoje życie. Jego ofiara już zaczyna wydawać owoce. Ofiara Jezusa nie przestaje wydawać owoców aż po dzień dzisiejszy. Każdy może mieć w nich udział, jeśli tylko uzna swój błąd i swą niemoc oraz zwróci się do Jezusa z prośbą o przebaczenie, z prośbą o zaspokojenie najgłębszych pragnień swego serca. 8 3. „Niewiasto, oto syn Twój… Oto Matka twoja.” „A obok krzyża Jezusowego stały: Matka Jego i siostra Matki Jego, Maria, żona Kleofasa, i Maria Magdalena. Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: Niewiasto, oto syn Twój. Następnie rzekł do ucznia: Oto Matka twoja. I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie.” J19,25-279 Widok umęczonego Syna jest niewyobrażalnym cierpieniem dla Jego Matki. Złość oraz wrogość, jaką ludzie kierowali na Jezusa, kierują także na Nią. Publiczna hańba uznanego za przestępcę Jezusa stała się także i Jej hańbą. W przeciwieństwie do wielu uczniów Jezusa Maryja nie ucieka od tych cierpień. Podobnie jak była przy Nim w czasie, gdy doświadczał popularności i chwały, tak samo jest przy Nim w momencie panowania ciemności, kiedy cały lud potępił Go i zwrócił się przeciwko Niemu. Także w tym cierpieniu nie cofa swojej ofiary, którą złożyła wypowiadając swoje „fiat” i godząc się na wierne pełnienie woli Boga Ojca dla zbawienia ludzkości. Jest wierna miłości do Syna, oraz miłości do Boga Ojca, a przez to bardziej niż ktokolwiek inny wspiera swojego Syna w Jego cierpieniach, pomaga Mu spełnić Jego misję do końca. W tym momencie cierpienia, a jednocześnie w momencie kiedy ważą się losy świata, Jezus troszczy się o ziemskie potrzeby swojej Matki. Daje tej, która wcześniej straciła męża, a teraz traci jedynego Syna, swojego najwierniejszego ucznia za opiekuna. Jezus pamięta także o naszych słabościach i dlatego daje nam swoją Matkę. Jeśli tylko uznamy Maryję za swoją Matkę i podobnie jak św. Jan przyjmiemy Ją do swojego życia, to możemy być pewni, że Ona będzie wspierała nas swoją wierną miłością, szczególnie w momentach, kiedy miłość stanie się trudna, kiedy będą jej towarzyszyć cierpienia. Dzięki Maryi także my możemy stać się umiłowanymi uczniami Chrystusa, czyli takimi, którzy kochają jak sam Jezus, którzy swoją miłością ukazują miłość Boga i przekazują ją innym ludziom.10 4. „Boże mój, Boże mój, czemuś Mnie opuścił” „Od godziny szóstej mrok ogarnął całą ziemię, aż do godziny dziewiątej. Około godziny dziewiątej Jezus zawołał donośnym głosem: Eli, Eli, lema sabachthani? to znaczy Boże mój, Boże mój, czemuś Mnie opuścił? Słysząc to, niektórzy ze stojących tam mówili: On Eliasza woła.” Mt27,45-4711 Jeżeli ktoś naprawdę kocha, ten pragnie być z ukochaną osobą bez względu na okoliczności, zarówno w radości, jak i w smutku. Nie opuszcza ukochanej osoby, nawet wtedy, gdy trwanie przy niej oznacza cierpienie. Jezus trwał przy Bogu Ojcu w każdej sytuacji, podobnie jak Jego Matka trwała przy Nim. Ukazując swoją szczególnie bliską relację do Boga Jezus zawsze zwracał się do Niego używając czułego słowa „Abba”, co znaczy „Kochany Ojcze”. Jednak teraz, jak każdy inny człowiek, używa oficjalnego słowa „Bóg”. Jezus nie czuje już tej bliskości, która było Jego radością oraz źródłem siły potrzebnej do kochania także tych, którzy w Jezusie widzieli swojego wroga. Wprost przeciwnie, czuje się opuszczony przez Boga. Ogromnym krzykiem wyraża to swoje niesamowite cierpienie, a może także wielkie zaskoczenie. Dla tego, dla którego serdeczna, miłosna relacja z Bogiem Ojcem była największym skarbem, to poczucie opuszczenia było niewątpliwie większym cierpieniem niż doświadczone dotychczas cierpienia fizyczne. Grzesząc człowiek odchodzi od Boga, który jest Dawcą życia, który jest Miłością. Ostateczną konsekwencją grzechu jest utrata możliwości powrotu do Boga, oraz niemożliwość przyjęcia Jego miłości. Oznacza to wieczną i pozbawioną wszelkiej nadziei samotność. Jezus przyszedł na ziemię, wszedł w naszą grzeszną rzeczywistość i bezbożne życie, aby obronić nas przed tą ostateczną konsekwencją grzechu. Odczucie opuszczenia przez Boga ukazuje, że Jezus jest na samym dnie ciemności naszego grzechu. Właśnie w tym najciemniejszym oraz najbardziej samotnym miejscu Jezus objawia nam miłość i chwałę Boga, wyciąga swoją rękę, aby nas pochwycić i zaprowadzić z powrotem do Boga, naszego kochającego Ojca.12 5. „Pragnę” „Potem Jezus świadom, że już wszystko się dokonało, aby się wypełniło Pismo, rzekł: Pragnę. Stało tam naczynie pełne octu. Nałożono więc na hizop gąbkę pełną octu i do ust Mu podano.” J19,28-2913 Jezus wisi już na krzyżu przez sześć godzin. Oddychanie staje się coraz trudniejsze. Śmierć jest już bardzo blisko. Jednak nie powiedział jeszcze wszystkiego. Jest jeszcze coś, o czym szczególnie chce powiedzieć ludziom zanim umrze. Pragnie wypowiedzieć swoje pragnienie. Czego pragnął Jezus chwilę przed śmiercią? Z pewnością po tak długich torturach odczuwał fizyczne pragnienie. Ale czy Ten, który z taką cierpliwością znosił do tej pory swoje cierpienia, który odmówił przyjęcia uśmierzającego ból trunku, domagałby się teraz napoju? Czy Ten, który świadomie i dobrowolnie przyjął ten kielich goryczy, w tym momencie, kiedy koniec jest już blisko, domagałby się ulgi w cierpieniu? Żołnierze z całą pewnością widzieli różnicę między Jezusem a wszystkimi przestępcami, których egzekucję do tej pory przeprowadzali. Zgodnie ze słowami św. Piotra Jezus „który nie dopuścił się grzechu, ani fałsz nie znalazł się w Jego ustach. Gdy Mu złorzeczono, nie odpłacał złorzeczeniem, cierpiąc nie odgrażał się, zawierzywszy Temu, który Sądzi Sprawiedliwie.” (1P2,22- 23) Najprawdopodobniej właśnie z tego powodu jeden z żołnierzy odczuwa współczucie. Dzieli się swoim własnym trunkiem, który miał przy sobie dla zaspokojenia swojego własnego pragnienia i w ten sposób próbuje choć trochę ulżyć w cierpieniu temu niewinnemu człowiekowi. Tym razem Jezus nie odmawia. Przyjmuje dar żołnierza. Ten odruch współczucia żołnierza bardziej zaspokaja Jezusowe pragnienie miłości drugiego człowieka, niż pragnienie fizyczne. To miłość jest tym, czego Jezus naprawdę pragnął. Tylko miłość może zaspokoić Jego pragnienie, a jednocześnie pragnienie Boga, naszego Ojca.14 6. „Wykonało się!” „A gdy Jezus skosztował octu, rzekł: Wykonało się! I skłoniwszy głowę oddał ducha.” J19,3015 Wypowiadając słowo „wykonało się” Jezus oznajmia, że całkowicie wypełnił swoją misję. Mimo, że od samego początku aż do samego końca napotykał liczne przeszkody, był kuszony, a także prześladowany, zachował wierność i miłość wobec Boga do końca. Kochał nawet w tak wielkich cierpieniach, jakich teraz doświadcza wisząc na krzyżu. Jezus nie uległ żadnym pokusom, ponieważ miłość Boga Ojca była dla Niego największym skarbem, co więcej – była tym, co cenił bardziej niż własne życie. Jezus odczuwał lęk przed cierpieniem oraz śmiercią. Jednak lęk ten nie był w stanie zmusić Go do zdrady miłości Boga. Jezus nie był niewolnikiem odczuwanych lęków, ponieważ był przekonany, że miłość jest mocniejsza od wszelkiego zła, od wszelkiego cierpienia, a nawet od śmierci. Każdy człowiek został stworzony z miłości i dla miłości. Nic oprócz doskonałej miłości, oprócz miłości Boga, nie może zaspokoić pragnień naszego serca. Bardzo często jednak nie żyjemy miłością, ponieważ jesteśmy niewolnikami naszych żądz i łatwo stajemy się ofiarami różnych pokus. Jesteśmy także niewolnikami lęku przed cierpieniem oraz śmiercią. Często zdradzamy miłość, aby zdobyć nieco przyjemności, aby uniknąć cierpienia, aby ratować sposób życia, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Jezus pragnie wyzwolić nas z tej niewoli. Wyzwala nas spod władzy naszych żądz oraz lęków poprzez ukazanie nam wspaniałości oraz mocy miłości Boga. Jeśli poprzez spotkanie z Jezusem doświadczymy tej miłości, jeśli miłość ta stanie się naszym największym skarbem i uwierzymy, że jest ona mocniejsza od wszelkiego zła, jest mocniejsza od cierpienia oraz śmierci, to podobnie jak Jezus staniemy się wolni i będziemy w stanie żyć miłością w każdej sytuacji. Będziemy mogli żyć zgodnie z najgłębszym pragnieniem naszego serca, zgodnie z wolą naszego Stwórcy.16 7. „Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojego.” „Było już około godziny szóstej i mrok ogarnął całą ziemię aż do godziny dziewiątej. Słońce się zaćmiło i zasłona przybytku rozdarła się przez środek. Wtedy Jezus zawołał donośnym głosem: Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojego. Po tych słowach wyzionął ducha. Na widok tego, co się działo, setnik oddał chwałę Bogu i mówił: Istotnie, człowiek ten był sprawiedliwy. Wszystkie też tłumy, które zbiegły się na to widowisko, gdy zobaczyły, co się działo, wracały bijąc się w piersi.” Łk23,44-4817 Swoje ostatnie słowo Jezus kieruje do Boga. Znowu nazywa Go Ojcem, co oznacza, że znowu odczuwa Jego bliskość. Jezus wie, że pomimo poczucia opuszczenia przez Boga, Bóg Ojciec tak naprawdę nigdy Go nie opuścił, zawsze był przy Nim. Pełen ufności Jezus powierza swojego Ducha, swoją miłość, siebie samego temu, który „z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra.” (Rz8,28) Dla Jezusa śmierć, pomimo swojego okrucieństwa, nie jest końcem, ale powrotem do Ojca, powrotem do pełnej radości i pokoju miłosnej wspólnoty z Ojcem, która będzie trwała przez całą wieczność. Śmierć Jezusa była szczytem głupoty człowieka, który dla obrony swojej małej stabilizacji, dla zachowania tego, co zdobył kosztem cierpienia wielu ludzi, zdecydował się zabić Tego który przyniósł mu miłość. Tę miłość, której w głębi serca pragnie, która sama tylko jest w stanie zaspokoić pragnienia jego serca i uczynić go doskonale szczęśliwym. Jednocześnie zabicie Jezusa było największym grzechem, którego naturalną konsekwencją powinno być wieczne oderwanie człowieka od Boga, wieczna śmierć człowieka, czyli nigdy niekończące się życie w samotności i beznadziei. Jednak prosząc o przebaczenie dla wszystkich grzeszników oraz ofiarując swojego Ducha Bogu, Jezus przemienił ten grzech w ofiarę, zmienił to cierpienie oraz śmierć w doskonały dar miłości. Dzięki temu śmierć Jezusa nie zerwała więzi człowieka z Bogiem, ale wprost przeciwnie, dzięki niej dokonało się pojednanie ludzkości z Bogiem, rany Jezusa stały się naszym uzdrowieniem (1P2,24), a sam krzyż, który był znakiem przekleństwa i kary, jak również znakiem śmierci i nienawiści, stał się znakiem błogosławieństwa i łaski, a także znakiem życia i miłości. Właśnie w tym krzyżu jest nasze zbawienie, nasza nadzieja na wieczne życie w miłości.18 Modlitwa końcowa Panie Jezu Chryste, dziękujemy Ci za to, że ukazałeś nam prawdę, iż nawet w tak niewyobrażalnych cierpieniach, jakich Ty sam doświadczyłeś, można być wiernym miłości. Dziękujemy Ci za ukazanie nam wspaniałej i niezmiennej miłości Boga naszego Ojca. Panie, prosimy Cię, otwórz nasze oczy, abyśmy poznali, że Miłość ta jest najcenniejszym skarbem, że jest Ona mocniejsza od wszelkiego zła, od wszelkiego cierpienia, a nawet od samej śmierci. Otwórz nasze serca, abyśmy mogli przyjąć tę Miłość. Wyzwól nas z niewoli naszych żądz oraz lęków, abyśmy mogli być wierni tej miłości w każdej sytuacji, abyśmy przy końcu naszego życia, podobnie jak Ty sam, oddali naszego ducha w ręce Ojca i żyli wraz z Nim oraz ze wszystkimi, którzy są z Nim zjednoczeni w miłosnej jedności przez całą wieczność. Amen. CHRISTUM + MERIDUM + BENEDICTUM 2015 EWANGELIA PROROCTWO NADZIEJA ŻYCIA KONSEKROWANEGO W INTENCJI PRZYJDŹ DUCHU ŚWIĘTY W SWOJEJ MOCY I SILE O ŁASKĘ WIZJI BOŻEJ DLA ELŻBIETY I WOJCIECHA RAFAŁA JOANNY ALICJI FRANKOWSKIEJ BOŻE BŁOGOSŁAW. AMEN BÓG ZAPŁAĆ Bogarodzico Dziewico, przez Boga uwielbiona Maryjo, U twego Syna Pana matko wybrana, Maryjo! Pozyskaj nam, ześlij (daj) nam! Panie, zmiłuj się! Przez wzgląd na twego Chrzciciela, Synu Boga, Usłysz głosy, spełnij (użyźnij) myśli (pragnienia) ludzkie. Wysłuchaj modlitwy, którą zanosimy, I racz nam dać to, o co prosimy: Na świecie pobożne (szczęśliwe) życie, Po żywocie przebywanie w raju. Panie, zmiłuj się! Gloria in excelsis Deo Et in terra pax hominibus bonae voluntatis. Laudamus Te, benedicimus Te, adoramus Te, glorificamus Te. Gratias agimus Tibi propter magnam gloriam Tuam, Domine Deus, Rex coelestis, Deus Pater omnipotens. Domine Fili Unigenite, Iesu Christe, Domine Deus, Agnus Dei, Filius Patris: Qui tollis peccata mundi miserere nobis; Qui tollis peccata mundi suscipe deprecationem nostram, Qui sedes ad dexteram Patris miserere nobis. Quoniam Tu solus Sanctus, Tu solus Dominus, Tu solus Altissimus, Iesu Christe, Cum Sancto Spiritu in gloria Dei Patris. Amen. Chwała na wysokości Bogu a na ziemi pokój ludziom dobrej woli. Chwalimy Cię, Błogosławimy Cię, Wielbimy Cię, Wysławiamy Cię. Dzięki Ci składamy, bo wielka jest chwała Twoja. Panie Boże, Królu nieba, Boże Ojcze wszechmogący. Panie, Synu Jednorodzony, Jezu Chryste. Panie Boże, Baranku Boży, Synu Ojca. Który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami. Który gładzisz grzechy świata, przyjm błaganie nasze. Który siedzisz po prawicy Ojca, zmiłuj się nad nami. Albowiem tylko Tyś jest święty, Tylko Tyś jest Panem, Tylko Tyś Najwyższy, Jezu Chryste, Z Duchem Świętym, w chwale Boga Ojca. Amen. SANCTUS +SANTUS + SANCTUS DOMINUS DEUS SABAOTH. PLENI SUNT CAELI ETTERRA GLORI TUA. ŚWIĘTY ŚWIĘTY ŚWIĘTY JEST PAN ZASTĘPÓW.CALA ZIEMIA PEŁNAJEST JEGO CHWAŁY.9IZ.6,3) ROK WIARY W DCHA ŚWIĘTEGO ANNO DOMINO 2015 SI DOMINUSI EST DEUS SEQVIMIVI EUM SI ATEM BAAL SEQVIMINI ILLUM JEŚLI BÓG JEST PAN TWORZY GO, ALE….. W INTENCJI O ŁASKĘ UWIELBIENIA BOŻEGO MAJESTATU ! AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI DZIĘKCZYNNEJ ZA ŁASKI I DAR ŻYCIA NADPRZYRODZONEGO. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PRZEBACZENIA WSZYSTKICH GRZECHÓW, KTÓRYMI ZRANILIŚMY BOGA JEZUSA CHRYSTUSA W DUCHU ŚWIĘTYM. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ UMIEJĘTNOŚĆ PIĘKNEGO WYSŁAWIANIA SIĘ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ ZAPUKAM DO NIEBIOS BRAM ALE CZY DAM RADĘ TAK MI DOPOMÓŻ BÓG ! W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O WIARĘ, ŻE NIGDY NIE JESTEM SAM W ZMAGANIACH, ALE TOWARZYSZY MI TWOJA OPATRZNOŚĆ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI PROSZĘ CIĘ, PANIE, O MOCNĄ WIARĘ, WYTRWAŁĄ NADZIEJĘ I DOSKONAŁĄ MIŁOŚĆ. AMEN BOG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ PANIE, O WYTRWANIE W WIERZE DLA MOICH BLISKICH I MNIE SAMEGO. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ PANIE, O WYPEŁNIENIE SIĘ TWOJEJ WOLI W MOIM ŻYCIU. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ PANIE, BYŚ TY SAM STAWAŁ SIĘ DLA MNIE WSZYSTKIM, CZEGO POTRZEBUJĘ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, MIEJ W OPIECE MOICH BLISKICH I TYCH,KTÓRYCH STAWIASZ NA MOJEJ DRODZE. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, BY MOIM NAJWIĘKSZYM PRAGNIENIEM BYŁA TYLKO ŚWIĘTOŚĆ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, BYM ZAWSZE I WSZĘDZIE ODDAWAŁ CI CHWAŁĘ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O ODWAGĘ ŻYCIA W PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI I DLA NIEJ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O ŁASKĘ MODLITWY ZA TYCH, KTÓRZY JEJ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O ŁASKĘ DŹWIGANIA SWOJEGO KRZYŻA KAŻDEGO DNIA BEZ NARZEKANIA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, BYM NIGDY NIE PRZESTAWAŁ SŁUCHAĆ TWOJEGO SŁOWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O LASKĘ KIEDY CZUJESZ NAPÓR POKUSY, TO WIEDZ, ŻE POKORA DUCHA, SKRUCHA SERCA I UFNA MODLITWA SĄ ŚRODKAMI, KTÓRE SKŁANIAJĄ BOGA, BY NAM PRZYSZEDŁ Z POMOCĄ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ O MÓJ BOŻE, NIE PRAGNĘ WIĘKSZEJ POCIECHY Z MOJEJ WIARY, NADZIEI I MIŁOŚCI, TYLKO BYM MÓGŁ WYZNAĆ, ŻE GOTÓW JESTEM RACZEJ UMRZEĆ, NIŻ UTRACIĆ TE CNOTY. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ OBDARZ MNIE, PANIE, ŻYWĄ WIARĄ I ZACHOWAJ JĄ, BYM MÓGŁ WIERZYĆ I CZYNIĆ WSZYSTKO JEDYNIE DLA TWOJEJ MIŁOŚCI. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ MÓDLMY SIĘ Z POGODĄ I SPOKOJEM WIARY, MÓDLMY SIĘ ZAWSZE, GDYŻ GORĄCA MODLITWA PRZEBIJA NIEBO I NIESIE Z SOBĄ SPEŁNIENIE OBIETNIC BOŻYCH. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ BŁAGAM CIĘ, O MÓJ BOŻE, BYŚ BYŁ MOIM ŻYCIEM, MOJĄ BARKĄ I MOIM PORTEM. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ O NAJŁASKAWSZY OJCZE, OŚWIEĆ UMYSŁY WSZYSTKICH LUDZI I DOTKNIJ ICH SERC, ABY GORLIWI NIE OSTYGLI I NIE ZESZLI Z DROGI ZBAWIENIA, A OZIĘBLI, BY SIĘ ROZPALILI; CI ZAŚ, KTÓRZY SĄ DALEKO, BY DO CIEBIE POWRÓCILI. ROZPROSZ I ZAWSTYDŹ WSZYSTKICH MĘDRCÓW TEGO ŚWIATA, ABY NIE WOJOWALI I NIE PRZESZKADZALI W ROZSZERZANIU TWEGO KRÓLESTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ NIGDY NIE PRZESTANĘ MODLIĆ SIĘ ZA WAS DO JEZUSA, ABY ON ZECHCIAŁ DOPEŁNIĆ W WAS SWOICH ŚWIĘTYCH DZIEŁ, SWEGO PRAGNIENIA I PLANU, CZYLI ŻEBYŚCIE OSIĄGNĘLI DOSKONAŁOŚĆ ŻYCIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO I FRANCISZKAŃSKIEGO. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PRZEZ JEZUSA CHRYSTUSA DZIĘKUJĘ SERDECZNIE OJCU NIEBIESKIEMU ZA LASKI, KTÓRYMI NIEUSTANNIE UBOGACA TWOJĄ DUSZĘ. NIECH BĘDZIE ZA TO UWIELBIONY PRZEZ WSZYSTKIE STWORZENIA! AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ NIEUSTANNIE MODLĘ SIĘ DO JEZUSA I BŁAGAM GO O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO. PROSZĘ PANA, ABY W PEŁNI UPODOBNIŁ SIĘ DO SIEBIE. JAKŻE PIĘKNE JEST JEGO OBLICZE, JAKŻE PEŁNE SŁODYCZY SĄ JEGO OCZY! AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ OBY DOBRY BÓG ZECHCIAŁ W SWOIM MIŁOSIERDZIU WYSŁUCHAĆ ŻARLIWE MODLITWY, KTÓRE KIERUJĘ DO NIEGO W TWOJEJ INTENCJI. NIECH CIĘ OBDARZY POKOJEM I RADOŚCIĄ DUCHA, NIEODZOWNĄ W TEJ WIELKIEJ GODZINIE PRÓBY. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ WSPÓŁCZUJĘ CI BARDZO Z POWODU TWOJEJ KOLEJNEJ CHOROBY I PROSZĘ BOGA, ABY DAŁ CI SIŁY DO PRZETRZYMANIA TWEJ SŁABOŚCI W PODDANIU SIĘ JEGO WOLI I DLA ZASŁUGI PRZEZ WYTRWANIE W DŹWIGANIU KRZYŻA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ WZNOSZĘ W TWOJEJ INTENCJI MOJE SKROMNE BŁAGANIA DO TRONU BOŻEGO Z NAJWIĘKSZĄ UFNOŚCIĄ I SYNOWSKIM ODDANIEM, ABY DAŁ CI WZRASTAĆ W NIEBIAŃSKIEJ MĄDROŚCI , BYŚ MÓGŁ CORAZ LEPIEJ POZNAWAĆ BOŻE TAJEMNICE I BOŻĄ WIELKOŚĆ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI ELŻBIETA,EDMUND,TERESA,EUGIENIUSZ KREFT, BRYGIDA, ARKADIUSZ, MONIKA WILCZEWSCY, DANUTA,KRZYSZTOF, PIOTR ŁUKASIK,TERESA KALKOWSKA, MARIA,STANISŁAW,DANUTA,CZESŁAW,ZOFIA,STEFAN,AGNIESZKA SYPION ,TERESA, STEFAN,BOGUMIŁ PUPACZ,BERNADETA,ZBIGNIEW, JADWIGA, EDMUND, s. BEATA, KATARZYNA RICHERT O ŁASKĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI JADWIGA, ZYGMUNT,LUCYNA, PIOTR,ARKADIUSZ,DANIEL,BOGUMIŁA, MAREK, DANIELA, HELENA, PRZEMYSŁAW FRANKOWSCY,ALICJA,JUSTYNA KĄKOL,ELŻBIETA, ALOJZY FRANKOWSCY, ANNA,JÓZEFA, ERYK, KRYSTYNA KAZIMIERZ GROT, KRYSTYNA, KAZIMIERZ CHINC, GABRIELA REGLIŃSKA O ŁASKĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ Trzymaj się zawsze mocno Kościoła świętego,ponieważ tylko on może dać ci prawdziwy pokój,posiadając Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie,który jest prawdziwym Księciem Pokoju” -O.Pio. W INTENCJI CIERPIĄCYCH O ŁASKĘ NAWRÓCENIA ORAZ ZDROWIE CIAŁA I DUSZY. AMEN BÓG ZAPŁAĆ 10. W INTENCJI KONAJĄCYCH O ŁASKĘ KONANIA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI ŚWIĘTEJ PAMIĘCI DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE I ŚWIĘTEJ PAMIĘCI MACIEJ ZWARA O ŁASKĘ ZBAWIENIA WIECZNEGO I OGLĄDANIE PANA BOGA TWARZ W TWARZ W KRÓLESTWIE BOŻYM. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ OFIAROWANIA TEGO CO BYŁO W PRZESZŁOŚCI BOŻEMU MIŁOSIERDZIU, CAŁĄ RZECZYWISTOŚĆ OFIARUJĘ KU ZBAWIENIU CZŁOWIEKA, A TO CO MNIE CZEKA ZAWIERZAM OPATRZNOŚCI BOSKIEJ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ WIĘKSZY JEST BÓG NIŻ SERCE NASZE I WIE WSZYSTKO IJ3,20 BOŻE, MIEJ W OPIECE MOICH BLISKICH I TYCH, DO KTÓRYCH MNIE POŚLESZ. Daj mi o Jezu i zachowaj we mnie tę żywą wiarę, która kazałaby mi wierzyć i działać tylko dla Twojej miłości. A to jest pierwszy dar, który Ci składam” – Ojciec Pio. W INTENCJI O ŁASKĘ WCIELENIE SYNA BOŻEGO DOKONAŁO SIĘ W NAS SAMYCH. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PIĘKNEJ MIŁOŚCI DLA NAS. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI PONAD 6 MLD LUDZI NA ZIEMII O ŁASKĘ POWOŁANIA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI ELŻBIETA I WOJCIECH I RAFAŁ I JOANNA, ALICJA FRANKOWSKA – KI, BRUNON SYPION, MICHAŁ SYPION, GRZEGORZ SYPION, NATALIA SYPION, JAKUB SYPION, MACIEJ SYPION, MARIA SYPION, MICHAŁ SYPION O ŁASKĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I ŁASK BOŻYCH. AMEN BÓG ZAPŁAĆ DEUS PATER; JESUM CHRISTUM; SPIRYTUS SANCTUS; VOX DOMINUM; WERBUM DEI; STABAT MATER JUXTA CRUCEM DOLOROSA; IN CRUCE SALUS; IESUS HOMINUM SALWATOR Zdarzy się w Ostatnich Dniach, że na wszelkie ciało wyleję mojego Ducha. (JOEL) Jezus powiedział: Duch Pański nade mną, przeto namaścił mnie, abym zwiastował ubogim dobrą nowinę, posłał mnie, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie, abym uciśnionych wypuścił na wolność, abym zwiastował miłościwy rok Pana (Łk 4:18-19). 1. Językami mówić nie zabraniajcie (l Kor 14:39). 2. Jest to ZNAK wierzącego. A takie ZNAKI będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli …nowymi językami mówić będą (Mk 16:17). 3. Bo kto językami mówi, nie dla ludzi mówi, lecz. dla Boga; nikt go bowiem nie rozumie, a on w mocy Ducha rzeczy tajemne wygłasza (l Kor 14:2). 4. Kto bowiem wstydzi się Mnie i Moich słów, tego i Syn Człowieczy wstydzić się będzie, gdy przyjdzie w chwale swojej i Ojca i aniołów swoich (Łk 9:26). 5. / napełnieni zostali wszyscy Duchem Świętym i zaczęli mówić innymi językami, tak jak im Duch poddawał (Dz 2:4). 6. Słyszeli ich bowiem, jak mówili językami i wielbili Boga (Dz 10:46). 7. Dziesięć lat później, w Dz 10:46, dwadzieścia lat po dniu Zielonych Świąt oni w dalszym ciągu mówili językami (zob.Dz 19:1-6). 8. Te rzeczy nie ustaną, dopóki wiedza nie obróci się wni-wecz; dopóki nie nastanie doskonałość, dopóki nie poznamy tak, jak jesteśmy poznani (zob. l Kor 13:8-12). 9. Kto językami mówi, siebie tylko buduje… wielbi Boga,.. zbór buduje… jest to znak… dla niewierzących (zob. l Kor 14:2-4.5.22). 10. A pragnąłbym, żebyście wy wszyscy mówili językami (l Kor 14:5). 11. Umiłowali bowiem bardziej chwałę ludzką niż chwalę Bożą (J 12:43). 12…. tak to unieważniliście słowo Boże przez naukę swoją (Mt 15:6). A pewien mąż z Cezarei, imieniem Korneliusz, setnik kohorty zwanej italską, pobożny i bogobojny wraz z całym domem swoim, dający hojne jałmużny ludowi i nieustannie modlący się do Boga, ujrzał wyraźnie w widzeniu za dnia około dziewiątej godziny Anioła Bożego, który przystąpił do ‘niego i rzekł mu: Korneliuszu! Ten zaś strachem zdjęty utkwił w nim wzrok i rzekł: Co jest Panie? I rzekł mu: Modlitwy twoje i jałmużny twoje jako ofiara dotarły przed oblicze Boże. Przeto poślij teraz mężów do Joppy i sprowadź niejakiego Szymona, garbarza, który ma dom nad morzem (Dz 10:1-6). A on powie ci słowa, przez które będziesz zbawiony, ty i cały dom twój(Dzn:U). IHS NAZARENUS REX IUDAEORUM ADORAMUS TE + CHRISTE + ET BENEDICIMUS TIBI QUIA PER SANCTAM CRUCEM TUAM REDEMUSTI MUNDUM FIDES DOMINUS DEUS SABAOT RATIO IZ 22,19-23 KLUCZ DOMU DAWIDOWEGO BOŻE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ RACZ ZACHOWAĆ NAS OD GRZCHÓW PRZECIWKO DUCHOWI ŚWĘTEMU 1. GRZESZYĆ ZUCHWALE W NADZIEI NA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 2. ROZPACZĆ ALBO WATPIĆ O ŁASCE BOŻEJ 3. SPRZECIWIAĆ SIĘ UZNANEJ PRAWDZIE BOŻEJ 4. ZAZDROŚCIĆ LUB NIE ŻYCZYĆ BLIŹNIEMU ŁASKI BOŻEJ 5. MIEĆ ZATWARDZIAŁESERCE NA ZBAWIENNE NATCHNIENIA 6. UMYŚLNIE ZANIEDBYWAĆ POKUTĘ AŻ DO ŚMIERCI BOŻE PRZEBACZ NAM WSZYSTKIE GRZECHY ! AMEN BÓG ZAPŁAĆ Mt 5, L-12A

Słowa Ewangelii według świętego Mateusza
Jezus widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie.
Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami:
„Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni, którzy płaczą, albowiem oni będą pocieszeni.
Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.
Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.
Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.
Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.
Błogosławieni, którzy cierpią prześladowania dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy mówią kłamliwie wszystko złe na was z mego powodu. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie”.
Oto słowo Pańskie. AMEN. BÓG ZAPŁAĆ!

Odpowiedz
Anna Napisał(A) Dnia 18-10-2015
avatar
Panie Jezu i Matko Najświętsza proszę o mój powrót do Gruzji 16.01.2016 r

Odpowiedz
Dorota Napisał(A) Dnia 20-10-2015
avatar
Proszę o wsparcie w modlitwie bo tracę nadzieję i wiarę. Proszę Mateńko wstaw sie za naszą rodziną u Syna Swego. Proszę Boże aby mój mąż zapomniał o innej kobiecie, odnalazł w sercu miłość do mnie i wrócił do domu.do mnie i synka. Jezu ratuj naszą rodzinę proszę. Proszę pomóż mi w znalezieniu dobrej pracy w tej trudnej sytuacji żebym mogła utrzymać siebie i synka.I wybacz Panie jeśli kiedykolwiek obraziłam Cię myślą, słowem czy czynem.

Odpowiedz
Iwona Napisał(A) Dnia 20-10-2015
avatar
Szczęść Boże,

Proszę o modlitwę w intencji mojej sprawy sądowej o Boże prowadzenie dla wszystkich w nią zaangażowanych. O uwolnienie mnie od oszczerstw o czyny których nie popełniłam i pogodzenie z pracodawcą. O pokój dla obu stron i uwolnienie od złego.

Z serca dziękuję,

Iwona

Odpowiedz
ELŻBIETA Napisał(A) Dnia 21-10-2015
avatar
Ap 19, 1.5-9A. Czytanie z Księgi Apokalipsy świętego Jana Apostoła Ja, Jan, Usłyszałem jak gdyby donośny głos wielkiego tłumu wołającego w niebie: „Alleluja! Zbawienie i chwała, i moc należą do Boga naszego”. I wyszedł głos od tronu, mówiący: „Chwalcie naszego Boga, wszyscy Jego słudzy, którzy się Go boicie, mali i wielcy!” I usłyszałem jakby głos wielkiego tłumu i jakby głos mnogich wód, i jakby’ głos potężnych grzmotów, które mówiły: „Alleluja, bo zakrólował Pan Bóg nasz, Wszechmogący. Weselmy się i radujmy i dajmy Mu chwałę, bo nadeszły Gody Baranka, a Jego Małżonka się przystroiła, i dano jej oblec bisior lśniący i czysty”, bisior bowiem oznacza czyny sprawiedliwe świętych. I mówi mi: „Napisz: Błogosławieni, którzy są wezwani na ucztę Godów Baranka!” Oto słowo Boże. Lufte ludex equitalis, Rex tremenole Majeftatis Jesu da dementiom, Per Brunonem te precamufi Ut, qufafecit anpele ctawnn strictam poenitiam. W IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA, PRZEZ ZASŁUGI JEGO NAJŚWIĘTSZEGO WCIELENIA, MĘKI BOŻEJ, NAJŚWIĘTSZEJ KRWI, ROZKAZUJEMY WAM, PRZEKLĘTE DUCHY: NIECZYSTE, PYCHY, ŁAKOMSTWA, ZAZDROŚCI, GNIEWU, OBŻARSTWA, PIJAŃSTWA, LENISTWA, KLAMSTWA, BOGOBÓJSTWA, BRATO I DZIECIOBÓJSTWA, ZDRADY I WSZELKIEGO ZŁA: IDŹCIEPRECZ NA SAMO DNO PIEKŁA I POZOSTAŃCIE TAM NA WIEKI WIEKÓW. AMEN A NIE PRZESZKADZAJCIE CHRYSTUSOWI PANU I NAM BUDOWAĆ CIAŁA JEGO MISTYCZNEGO TU NA ZIEMI. AMEN W intencji Elżbieta Sypion, Jacek Sypion, Grzegorz Sypion, Piotr Sypion, Natalia Sypion, Jakub Sypion, Maciej Sypion, Maria Sypion, Michał Sypion, Aurelia Sypion,Brunon Sypion o Łaskę Oświecenia Ducha Świętego, Milości Pana Boga i Bliźniego swego, Zdroju Łask Bożych, Opatrzności Najświętszej Maryi Panny, Chorów Anielskich, Świętych. Amen Bóg Zapłać W INTENCJI UWIELBIENIA BOGA W DARZE ZIEMI, MORZA, NIEBA, NATURY, GÓR, DUCHA, BOGA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ! W INTENCJI ELŻBIETA WOJCIECH RAFAŁ JOANNA ALICJA FRANKOWSCY O ŁASKĘ Dałeś mi poznać drogi życia i napełnisz mnie radością przed obliczem Twoim. A Ω (Dz 2,14.22-32).AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI Aurelia Brunon Jacek Piotr Michał SYPION O ŁASKĘ Dałeś mi poznać drogi życia i napełnisz mnie radością przed obliczem Twoim. A Ω (Dz 2,14.22-32).AMEN BÓG ZAPŁAĆ SIEDEM SŁÓW JEZUSA CHRYSTUSA1. „Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią.” „Przyprowadzono też dwóch innych – złoczyńców, aby ich z Nim stracić. Gdy przyszli na miejsce zwane Czaszką, ukrzyżowali tam Jego i złoczyńców, jednego po prawej, drugiego po lewej Jego stronie. Lecz Jezus mówił: Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią. Potem rozdzielili między siebie Jego szaty, rzucając losy.” Łk23,32-345 Piłat osądził Jezusa i nie znalazł u Niego żadnej winy. Pomimo tego skazał Go na okrutną, krzyżową śmierć. Jednak Jezus nie domaga się zemsty. Nie prosi nawet o uwolnienie. Wstawia się do Boga Ojca za tymi, którzy dopuścili się tej niesprawiedliwości. Prosi o przebaczenie dla tych, którzy zadali Mu mękę, którzy przybili Go do krzyża. Ludzie, którzy niesprawiedliwie osądzili Jezusa i skazali Go na śmierć, nie poznali Jego miłości. Mieli zamknięte serca i nie rozpoznali, że ofiarował im to, czego najbardziej pragnęli, czego ciągle szukali. Skazując Jezusa na śmierć ludzie odrzucili Jego miłość. Jednak miłość Jezusa nie ginie. Trwa dalej. Modląc się o przebaczenie dla nich Jezus wyraża niezmienne pragnienie, aby oni otworzyli swe serca, poznali i przyjęli miłość Boga. Jezus uczył, że Bóg kocha wszystkich ludzi. Kocha także tych, którzy Go ignorują. Kocha nawet tych, którzy sprzeciwiają się Jego pragnieniom, oraz tych, którzy marnują Jego dary. Jezus przyszedł na świat po to, aby pojednać ludzi z Bogiem. Ludzi, którzy pragnąc miłości, ciągle ją odrzucają i niszczą, pojednać z Bogiem, który jest niewyczerpanym Źródłem miłości. Modlitwa Jezusa wyraża pragnienie samego Boga. Bóg przebacza nam największe nawet winy, ciągle ofiarowuje swoją miłość i wzywa do jej przyjęcia. Teraz czeka i na naszą odpowiedź.6 2. „Dziś ze Mną będziesz w raju.” „Jeden ze złoczyńców, których [tam] powieszono, urągał Mu: Czy Ty nie jesteś Mesjaszem? Wybaw więc siebie i nas. Lecz drugi, karcąc go, rzekł: Ty nawet Boga się nie boisz, chociaż tę samą karę ponosisz? My przecież – sprawiedliwie, odbieramy bowiem słuszną karę za nasze uczynki, ale On nic złego nie uczynił. I dodał: Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa. Jezus mu odpowiedział: Zaprawdę, powiadam ci: Dziś ze Mną będziesz w raju.” Łk23,39-437 Jeden z dwóch przestępców skazanych wraz z Jezusem na śmierć przyznaje, że zasłużył na tę karę, zasłużył na śmierć, na odrzucenie przez ludzi oraz przez Boga. Ale tego w głębi serca bynajmniej nie pragnie – jego zbrodnie nie zagłuszyły całkowicie pragnienia jego serca, pragnienia łączności z innymi ludźmi, z Bogiem, pragnienia miłości. Pozostały w nim także resztki poczucia sprawiedliwości oraz poczucia świętości. Dlatego też, kiedy tylko usłyszał słowa modlitwy Jezusa, rozpoznał w Nim niewinnie skazanego na śmierć Mesjasza, Zbawcę. Przez całe życie szukał miłości tam, gdzie jej nie było i przez to ranił siebie i innych ludzi. W końcu w ostatnim momencie swojego życia znalazł ją w całkowicie niespodziewanym w miejscu – tutaj, na krzyżu. W tym spotkaniu z Jezusem widzi swoją ostatnią szansę. Jak wiele ich zmarnował. Zachęcony słowami modlitwy Jezusa, w której wstawia się On za swoimi prześladowcami, ośmiela się Go prosić o miłosierdzie. W nawróceniu i skrusze proszącego o miłosierdzie przestępcy Jezus widzi odpowiedź Boga Ojca na swoją modlitwę. Dlatego obiecuje zbawienie nawróconemu i skruszonemu grzesznikowi, obiecuje spełnienie pragnień jego serca. To nawrócenie przestępcy musiało być dla Jezusa wielkim pocieszeniem i umocnieniem w tym morzu cierpienia, musiało być kroplą orzeźwiającej wody na tej pustyni złości, nienawiści i zatwardziałości. Przecież Jezus przyszedł na świat, aby odszukać, co zginęło, aby oświecić tych, którzy żyli w ciemności, aby pociągnąć do Boga tych, którzy byli od Niego daleko. Właśnie w tym celu oddaje swoje życie. Jego ofiara już zaczyna wydawać owoce. Ofiara Jezusa nie przestaje wydawać owoców aż po dzień dzisiejszy. Każdy może mieć w nich udział, jeśli tylko uzna swój błąd i swą niemoc oraz zwróci się do Jezusa z prośbą o przebaczenie, z prośbą o zaspokojenie najgłębszych pragnień swego serca. 8 3. „Niewiasto, oto syn Twój… Oto Matka twoja.” „A obok krzyża Jezusowego stały: Matka Jego i siostra Matki Jego, Maria, żona Kleofasa, i Maria Magdalena. Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: Niewiasto, oto syn Twój. Następnie rzekł do ucznia: Oto Matka twoja. I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie.” J19,25-279 Widok umęczonego Syna jest niewyobrażalnym cierpieniem dla Jego Matki. Złość oraz wrogość, jaką ludzie kierowali na Jezusa, kierują także na Nią. Publiczna hańba uznanego za przestępcę Jezusa stała się także i Jej hańbą. W przeciwieństwie do wielu uczniów Jezusa Maryja nie ucieka od tych cierpień. Podobnie jak była przy Nim w czasie, gdy doświadczał popularności i chwały, tak samo jest przy Nim w momencie panowania ciemności, kiedy cały lud potępił Go i zwrócił się przeciwko Niemu. Także w tym cierpieniu nie cofa swojej ofiary, którą złożyła wypowiadając swoje „fiat” i godząc się na wierne pełnienie woli Boga Ojca dla zbawienia ludzkości. Jest wierna miłości do Syna, oraz miłości do Boga Ojca, a przez to bardziej niż ktokolwiek inny wspiera swojego Syna w Jego cierpieniach, pomaga Mu spełnić Jego misję do końca. W tym momencie cierpienia, a jednocześnie w momencie kiedy ważą się losy świata, Jezus troszczy się o ziemskie potrzeby swojej Matki. Daje tej, która wcześniej straciła męża, a teraz traci jedynego Syna, swojego najwierniejszego ucznia za opiekuna. Jezus pamięta także o naszych słabościach i dlatego daje nam swoją Matkę. Jeśli tylko uznamy Maryję za swoją Matkę i podobnie jak św. Jan przyjmiemy Ją do swojego życia, to możemy być pewni, że Ona będzie wspierała nas swoją wierną miłością, szczególnie w momentach, kiedy miłość stanie się trudna, kiedy będą jej towarzyszyć cierpienia. Dzięki Maryi także my możemy stać się umiłowanymi uczniami Chrystusa, czyli takimi, którzy kochają jak sam Jezus, którzy swoją miłością ukazują miłość Boga i przekazują ją innym ludziom.10 4. „Boże mój, Boże mój, czemuś Mnie opuścił” „Od godziny szóstej mrok ogarnął całą ziemię, aż do godziny dziewiątej. Około godziny dziewiątej Jezus zawołał donośnym głosem: Eli, Eli, lema sabachthani? to znaczy Boże mój, Boże mój, czemuś Mnie opuścił? Słysząc to, niektórzy ze stojących tam mówili: On Eliasza woła.” Mt27,45-4711 Jeżeli ktoś naprawdę kocha, ten pragnie być z ukochaną osobą bez względu na okoliczności, zarówno w radości, jak i w smutku. Nie opuszcza ukochanej osoby, nawet wtedy, gdy trwanie przy niej oznacza cierpienie. Jezus trwał przy Bogu Ojcu w każdej sytuacji, podobnie jak Jego Matka trwała przy Nim. Ukazując swoją szczególnie bliską relację do Boga Jezus zawsze zwracał się do Niego używając czułego słowa „Abba”, co znaczy „Kochany Ojcze”. Jednak teraz, jak każdy inny człowiek, używa oficjalnego słowa „Bóg”. Jezus nie czuje już tej bliskości, która było Jego radością oraz źródłem siły potrzebnej do kochania także tych, którzy w Jezusie widzieli swojego wroga. Wprost przeciwnie, czuje się opuszczony przez Boga. Ogromnym krzykiem wyraża to swoje niesamowite cierpienie, a może także wielkie zaskoczenie. Dla tego, dla którego serdeczna, miłosna relacja z Bogiem Ojcem była największym skarbem, to poczucie opuszczenia było niewątpliwie większym cierpieniem niż doświadczone dotychczas cierpienia fizyczne. Grzesząc człowiek odchodzi od Boga, który jest Dawcą życia, który jest Miłością. Ostateczną konsekwencją grzechu jest utrata możliwości powrotu do Boga, oraz niemożliwość przyjęcia Jego miłości. Oznacza to wieczną i pozbawioną wszelkiej nadziei samotność. Jezus przyszedł na ziemię, wszedł w naszą grzeszną rzeczywistość i bezbożne życie, aby obronić nas przed tą ostateczną konsekwencją grzechu. Odczucie opuszczenia przez Boga ukazuje, że Jezus jest na samym dnie ciemności naszego grzechu. Właśnie w tym najciemniejszym oraz najbardziej samotnym miejscu Jezus objawia nam miłość i chwałę Boga, wyciąga swoją rękę, aby nas pochwycić i zaprowadzić z powrotem do Boga, naszego kochającego Ojca.12 5. „Pragnę” „Potem Jezus świadom, że już wszystko się dokonało, aby się wypełniło Pismo, rzekł: Pragnę. Stało tam naczynie pełne octu. Nałożono więc na hizop gąbkę pełną octu i do ust Mu podano.” J19,28-2913 Jezus wisi już na krzyżu przez sześć godzin. Oddychanie staje się coraz trudniejsze. Śmierć jest już bardzo blisko. Jednak nie powiedział jeszcze wszystkiego. Jest jeszcze coś, o czym szczególnie chce powiedzieć ludziom zanim umrze. Pragnie wypowiedzieć swoje pragnienie. Czego pragnął Jezus chwilę przed śmiercią? Z pewnością po tak długich torturach odczuwał fizyczne pragnienie. Ale czy Ten, który z taką cierpliwością znosił do tej pory swoje cierpienia, który odmówił przyjęcia uśmierzającego ból trunku, domagałby się teraz napoju? Czy Ten, który świadomie i dobrowolnie przyjął ten kielich goryczy, w tym momencie, kiedy koniec jest już blisko, domagałby się ulgi w cierpieniu? Żołnierze z całą pewnością widzieli różnicę między Jezusem a wszystkimi przestępcami, których egzekucję do tej pory przeprowadzali. Zgodnie ze słowami św. Piotra Jezus „który nie dopuścił się grzechu, ani fałsz nie znalazł się w Jego ustach. Gdy Mu złorzeczono, nie odpłacał złorzeczeniem, cierpiąc nie odgrażał się, zawierzywszy Temu, który Sądzi Sprawiedliwie.” (1P2,22- 23) Najprawdopodobniej właśnie z tego powodu jeden z żołnierzy odczuwa współczucie. Dzieli się swoim własnym trunkiem, który miał przy sobie dla zaspokojenia swojego własnego pragnienia i w ten sposób próbuje choć trochę ulżyć w cierpieniu temu niewinnemu człowiekowi. Tym razem Jezus nie odmawia. Przyjmuje dar żołnierza. Ten odruch współczucia żołnierza bardziej zaspokaja Jezusowe pragnienie miłości drugiego człowieka, niż pragnienie fizyczne. To miłość jest tym, czego Jezus naprawdę pragnął. Tylko miłość może zaspokoić Jego pragnienie, a jednocześnie pragnienie Boga, naszego Ojca.14 6. „Wykonało się!” „A gdy Jezus skosztował octu, rzekł: Wykonało się! I skłoniwszy głowę oddał ducha.” J19,3015 Wypowiadając słowo „wykonało się” Jezus oznajmia, że całkowicie wypełnił swoją misję. Mimo, że od samego początku aż do samego końca napotykał liczne przeszkody, był kuszony, a także prześladowany, zachował wierność i miłość wobec Boga do końca. Kochał nawet w tak wielkich cierpieniach, jakich teraz doświadcza wisząc na krzyżu. Jezus nie uległ żadnym pokusom, ponieważ miłość Boga Ojca była dla Niego największym skarbem, co więcej – była tym, co cenił bardziej niż własne życie. Jezus odczuwał lęk przed cierpieniem oraz śmiercią. Jednak lęk ten nie był w stanie zmusić Go do zdrady miłości Boga. Jezus nie był niewolnikiem odczuwanych lęków, ponieważ był przekonany, że miłość jest mocniejsza od wszelkiego zła, od wszelkiego cierpienia, a nawet od śmierci. Każdy człowiek został stworzony z miłości i dla miłości. Nic oprócz doskonałej miłości, oprócz miłości Boga, nie może zaspokoić pragnień naszego serca. Bardzo często jednak nie żyjemy miłością, ponieważ jesteśmy niewolnikami naszych żądz i łatwo stajemy się ofiarami różnych pokus. Jesteśmy także niewolnikami lęku przed cierpieniem oraz śmiercią. Często zdradzamy miłość, aby zdobyć nieco przyjemności, aby uniknąć cierpienia, aby ratować sposób życia, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Jezus pragnie wyzwolić nas z tej niewoli. Wyzwala nas spod władzy naszych żądz oraz lęków poprzez ukazanie nam wspaniałości oraz mocy miłości Boga. Jeśli poprzez spotkanie z Jezusem doświadczymy tej miłości, jeśli miłość ta stanie się naszym największym skarbem i uwierzymy, że jest ona mocniejsza od wszelkiego zła, jest mocniejsza od cierpienia oraz śmierci, to podobnie jak Jezus staniemy się wolni i będziemy w stanie żyć miłością w każdej sytuacji. Będziemy mogli żyć zgodnie z najgłębszym pragnieniem naszego serca, zgodnie z wolą naszego Stwórcy.16 7. „Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojego.” „Było już około godziny szóstej i mrok ogarnął całą ziemię aż do godziny dziewiątej. Słońce się zaćmiło i zasłona przybytku rozdarła się przez środek. Wtedy Jezus zawołał donośnym głosem: Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojego. Po tych słowach wyzionął ducha. Na widok tego, co się działo, setnik oddał chwałę Bogu i mówił: Istotnie, człowiek ten był sprawiedliwy. Wszystkie też tłumy, które zbiegły się na to widowisko, gdy zobaczyły, co się działo, wracały bijąc się w piersi.” Łk23,44-4817 Swoje ostatnie słowo Jezus kieruje do Boga. Znowu nazywa Go Ojcem, co oznacza, że znowu odczuwa Jego bliskość. Jezus wie, że pomimo poczucia opuszczenia przez Boga, Bóg Ojciec tak naprawdę nigdy Go nie opuścił, zawsze był przy Nim. Pełen ufności Jezus powierza swojego Ducha, swoją miłość, siebie samego temu, który „z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra.” (Rz8,28) Dla Jezusa śmierć, pomimo swojego okrucieństwa, nie jest końcem, ale powrotem do Ojca, powrotem do pełnej radości i pokoju miłosnej wspólnoty z Ojcem, która będzie trwała przez całą wieczność. Śmierć Jezusa była szczytem głupoty człowieka, który dla obrony swojej małej stabilizacji, dla zachowania tego, co zdobył kosztem cierpienia wielu ludzi, zdecydował się zabić Tego który przyniósł mu miłość. Tę miłość, której w głębi serca pragnie, która sama tylko jest w stanie zaspokoić pragnienia jego serca i uczynić go doskonale szczęśliwym. Jednocześnie zabicie Jezusa było największym grzechem, którego naturalną konsekwencją powinno być wieczne oderwanie człowieka od Boga, wieczna śmierć człowieka, czyli nigdy niekończące się życie w samotności i beznadziei. Jednak prosząc o przebaczenie dla wszystkich grzeszników oraz ofiarując swojego Ducha Bogu, Jezus przemienił ten grzech w ofiarę, zmienił to cierpienie oraz śmierć w doskonały dar miłości. Dzięki temu śmierć Jezusa nie zerwała więzi człowieka z Bogiem, ale wprost przeciwnie, dzięki niej dokonało się pojednanie ludzkości z Bogiem, rany Jezusa stały się naszym uzdrowieniem (1P2,24), a sam krzyż, który był znakiem przekleństwa i kary, jak również znakiem śmierci i nienawiści, stał się znakiem błogosławieństwa i łaski, a także znakiem życia i miłości. Właśnie w tym krzyżu jest nasze zbawienie, nasza nadzieja na wieczne życie w miłości.18 Modlitwa końcowa Panie Jezu Chryste, dziękujemy Ci za to, że ukazałeś nam prawdę, iż nawet w tak niewyobrażalnych cierpieniach, jakich Ty sam doświadczyłeś, można być wiernym miłości. Dziękujemy Ci za ukazanie nam wspaniałej i niezmiennej miłości Boga naszego Ojca. Panie, prosimy Cię, otwórz nasze oczy, abyśmy poznali, że Miłość ta jest najcenniejszym skarbem, że jest Ona mocniejsza od wszelkiego zła, od wszelkiego cierpienia, a nawet od samej śmierci. Otwórz nasze serca, abyśmy mogli przyjąć tę Miłość. Wyzwól nas z niewoli naszych żądz oraz lęków, abyśmy mogli być wierni tej miłości w każdej sytuacji, abyśmy przy końcu naszego życia, podobnie jak Ty sam, oddali naszego ducha w ręce Ojca i żyli wraz z Nim oraz ze wszystkimi, którzy są z Nim zjednoczeni w miłosnej jedności przez całą wieczność. Amen. CHRISTUM + MERIDUM + BENEDICTUM 2015 EWANGELIA PROROCTWO NADZIEJA ŻYCIA KONSEKROWANEGO W INTENCJI PRZYJDŹ DUCHU ŚWIĘTY W SWOJEJ MOCY I SILE O ŁASKĘ WIZJI BOŻEJ DLA ELŻBIETY I WOJCIECHA RAFAŁA JOANNY ALICJI FRANKOWSKIEJ BOŻE BŁOGOSŁAW. AMEN BÓG ZAPŁAĆ Bogarodzico Dziewico, przez Boga uwielbiona Maryjo, U twego Syna Pana matko wybrana, Maryjo! Pozyskaj nam, ześlij (daj) nam! Panie, zmiłuj się! Przez wzgląd na twego Chrzciciela, Synu Boga, Usłysz głosy, spełnij (użyźnij) myśli (pragnienia) ludzkie. Wysłuchaj modlitwy, którą zanosimy, I racz nam dać to, o co prosimy: Na świecie pobożne (szczęśliwe) życie, Po żywocie przebywanie w raju. Panie, zmiłuj się! Gloria in excelsis Deo Et in terra pax hominibus bonae voluntatis. Laudamus Te, benedicimus Te, adoramus Te, glorificamus Te. Gratias agimus Tibi propter magnam gloriam Tuam, Domine Deus, Rex coelestis, Deus Pater omnipotens. Domine Fili Unigenite, Iesu Christe, Domine Deus, Agnus Dei, Filius Patris: Qui tollis peccata mundi miserere nobis; Qui tollis peccata mundi suscipe deprecationem nostram, Qui sedes ad dexteram Patris miserere nobis. Quoniam Tu solus Sanctus, Tu solus Dominus, Tu solus Altissimus, Iesu Christe, Cum Sancto Spiritu in gloria Dei Patris. Amen. Chwała na wysokości Bogu a na ziemi pokój ludziom dobrej woli. Chwalimy Cię, Błogosławimy Cię, Wielbimy Cię, Wysławiamy Cię. Dzięki Ci składamy, bo wielka jest chwała Twoja. Panie Boże, Królu nieba, Boże Ojcze wszechmogący. Panie, Synu Jednorodzony, Jezu Chryste. Panie Boże, Baranku Boży, Synu Ojca. Który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami. Który gładzisz grzechy świata, przyjm błaganie nasze. Który siedzisz po prawicy Ojca, zmiłuj się nad nami. Albowiem tylko Tyś jest święty, Tylko Tyś jest Panem, Tylko Tyś Najwyższy, Jezu Chryste, Z Duchem Świętym, w chwale Boga Ojca. Amen. SANCTUS +SANTUS + SANCTUS DOMINUS DEUS SABAOTH. PLENI SUNT CAELI ETTERRA GLORI TUA. ŚWIĘTY ŚWIĘTY ŚWIĘTY JEST PAN ZASTĘPÓW.CALA ZIEMIA PEŁNAJEST JEGO CHWAŁY.9IZ.6,3) ROK WIARY W DCHA ŚWIĘTEGO ANNO DOMINO 2015 SI DOMINUSI EST DEUS SEQVIMIVI EUM SI ATEM BAAL SEQVIMINI ILLUM JEŚLI BÓG JEST PAN TWORZY GO, ALE….. W INTENCJI O ŁASKĘ UWIELBIENIA BOŻEGO MAJESTATU ! AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI DZIĘKCZYNNEJ ZA ŁASKI I DAR ŻYCIA NADPRZYRODZONEGO. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PRZEBACZENIA WSZYSTKICH GRZECHÓW, KTÓRYMI ZRANILIŚMY BOGA JEZUSA CHRYSTUSA W DUCHU ŚWIĘTYM. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ UMIEJĘTNOŚĆ PIĘKNEGO WYSŁAWIANIA SIĘ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ ZAPUKAM DO NIEBIOS BRAM ALE CZY DAM RADĘ TAK MI DOPOMÓŻ BÓG ! W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O WIARĘ, ŻE NIGDY NIE JESTEM SAM W ZMAGANIACH, ALE TOWARZYSZY MI TWOJA OPATRZNOŚĆ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI PROSZĘ CIĘ, PANIE, O MOCNĄ WIARĘ, WYTRWAŁĄ NADZIEJĘ I DOSKONAŁĄ MIŁOŚĆ. AMEN BOG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ PANIE, O WYTRWANIE W WIERZE DLA MOICH BLISKICH I MNIE SAMEGO. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ PANIE, O WYPEŁNIENIE SIĘ TWOJEJ WOLI W MOIM ŻYCIU. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ PANIE, BYŚ TY SAM STAWAŁ SIĘ DLA MNIE WSZYSTKIM, CZEGO POTRZEBUJĘ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, MIEJ W OPIECE MOICH BLISKICH I TYCH,KTÓRYCH STAWIASZ NA MOJEJ DRODZE. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, BY MOIM NAJWIĘKSZYM PRAGNIENIEM BYŁA TYLKO ŚWIĘTOŚĆ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, BYM ZAWSZE I WSZĘDZIE ODDAWAŁ CI CHWAŁĘ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O ODWAGĘ ŻYCIA W PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI I DLA NIEJ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O ŁASKĘ MODLITWY ZA TYCH, KTÓRZY JEJ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, O ŁASKĘ DŹWIGANIA SWOJEGO KRZYŻA KAŻDEGO DNIA BEZ NARZEKANIA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PROSZĘ CIĘ, PANIE, BYM NIGDY NIE PRZESTAWAŁ SŁUCHAĆ TWOJEGO SŁOWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O LASKĘ KIEDY CZUJESZ NAPÓR POKUSY, TO WIEDZ, ŻE POKORA DUCHA, SKRUCHA SERCA I UFNA MODLITWA SĄ ŚRODKAMI, KTÓRE SKŁANIAJĄ BOGA, BY NAM PRZYSZEDŁ Z POMOCĄ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ O MÓJ BOŻE, NIE PRAGNĘ WIĘKSZEJ POCIECHY Z MOJEJ WIARY, NADZIEI I MIŁOŚCI, TYLKO BYM MÓGŁ WYZNAĆ, ŻE GOTÓW JESTEM RACZEJ UMRZEĆ, NIŻ UTRACIĆ TE CNOTY. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ OBDARZ MNIE, PANIE, ŻYWĄ WIARĄ I ZACHOWAJ JĄ, BYM MÓGŁ WIERZYĆ I CZYNIĆ WSZYSTKO JEDYNIE DLA TWOJEJ MIŁOŚCI. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ MÓDLMY SIĘ Z POGODĄ I SPOKOJEM WIARY, MÓDLMY SIĘ ZAWSZE, GDYŻ GORĄCA MODLITWA PRZEBIJA NIEBO I NIESIE Z SOBĄ SPEŁNIENIE OBIETNIC BOŻYCH. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ BŁAGAM CIĘ, O MÓJ BOŻE, BYŚ BYŁ MOIM ŻYCIEM, MOJĄ BARKĄ I MOIM PORTEM. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ O NAJŁASKAWSZY OJCZE, OŚWIEĆ UMYSŁY WSZYSTKICH LUDZI I DOTKNIJ ICH SERC, ABY GORLIWI NIE OSTYGLI I NIE ZESZLI Z DROGI ZBAWIENIA, A OZIĘBLI, BY SIĘ ROZPALILI; CI ZAŚ, KTÓRZY SĄ DALEKO, BY DO CIEBIE POWRÓCILI. ROZPROSZ I ZAWSTYDŹ WSZYSTKICH MĘDRCÓW TEGO ŚWIATA, ABY NIE WOJOWALI I NIE PRZESZKADZALI W ROZSZERZANIU TWEGO KRÓLESTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ NIGDY NIE PRZESTANĘ MODLIĆ SIĘ ZA WAS DO JEZUSA, ABY ON ZECHCIAŁ DOPEŁNIĆ W WAS SWOICH ŚWIĘTYCH DZIEŁ, SWEGO PRAGNIENIA I PLANU, CZYLI ŻEBYŚCIE OSIĄGNĘLI DOSKONAŁOŚĆ ŻYCIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO I FRANCISZKAŃSKIEGO. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PRZEZ JEZUSA CHRYSTUSA DZIĘKUJĘ SERDECZNIE OJCU NIEBIESKIEMU ZA LASKI, KTÓRYMI NIEUSTANNIE UBOGACA TWOJĄ DUSZĘ. NIECH BĘDZIE ZA TO UWIELBIONY PRZEZ WSZYSTKIE STWORZENIA! AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ NIEUSTANNIE MODLĘ SIĘ DO JEZUSA I BŁAGAM GO O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO. PROSZĘ PANA, ABY W PEŁNI UPODOBNIŁ SIĘ DO SIEBIE. JAKŻE PIĘKNE JEST JEGO OBLICZE, JAKŻE PEŁNE SŁODYCZY SĄ JEGO OCZY! AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ OBY DOBRY BÓG ZECHCIAŁ W SWOIM MIŁOSIERDZIU WYSŁUCHAĆ ŻARLIWE MODLITWY, KTÓRE KIERUJĘ DO NIEGO W TWOJEJ INTENCJI. NIECH CIĘ OBDARZY POKOJEM I RADOŚCIĄ DUCHA, NIEODZOWNĄ W TEJ WIELKIEJ GODZINIE PRÓBY. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ WSPÓŁCZUJĘ CI BARDZO Z POWODU TWOJEJ KOLEJNEJ CHOROBY I PROSZĘ BOGA, ABY DAŁ CI SIŁY DO PRZETRZYMANIA TWEJ SŁABOŚCI W PODDANIU SIĘ JEGO WOLI I DLA ZASŁUGI PRZEZ WYTRWANIE W DŹWIGANIU KRZYŻA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ WZNOSZĘ W TWOJEJ INTENCJI MOJE SKROMNE BŁAGANIA DO TRONU BOŻEGO Z NAJWIĘKSZĄ UFNOŚCIĄ I SYNOWSKIM ODDANIEM, ABY DAŁ CI WZRASTAĆ W NIEBIAŃSKIEJ MĄDROŚCI , BYŚ MÓGŁ CORAZ LEPIEJ POZNAWAĆ BOŻE TAJEMNICE I BOŻĄ WIELKOŚĆ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI ELŻBIETA,EDMUND,TERESA,EUGIENIUSZ KREFT, BRYGIDA, ARKADIUSZ, MONIKA WILCZEWSCY, DANUTA,KRZYSZTOF, PIOTR ŁUKASIK,TERESA KALKOWSKA, MARIA,STANISŁAW,DANUTA,CZESŁAW,ZOFIA,STEFAN,AGNIESZKA SYPION ,TERESA, STEFAN,BOGUMIŁ PUPACZ,BERNADETA,ZBIGNIEW, JADWIGA, EDMUND, s. BEATA, KATARZYNA RICHERT O ŁASKĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI JADWIGA, ZYGMUNT,LUCYNA, PIOTR,ARKADIUSZ,DANIEL,BOGUMIŁA, MAREK, DANIELA, HELENA, PRZEMYSŁAW FRANKOWSCY,ALICJA,JUSTYNA KĄKOL,ELŻBIETA, ALOJZY FRANKOWSCY, ANNA,JÓZEFA, ERYK, KRYSTYNA KAZIMIERZ GROT, KRYSTYNA, KAZIMIERZ CHINC, GABRIELA REGLIŃSKA O ŁASKĘ BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ Trzymaj się zawsze mocno Kościoła świętego,ponieważ tylko on może dać ci prawdziwy pokój,posiadając Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie,który jest prawdziwym Księciem Pokoju” -O.Pio. W INTENCJI CIERPIĄCYCH O ŁASKĘ NAWRÓCENIA ORAZ ZDROWIE CIAŁA I DUSZY. AMEN BÓG ZAPŁAĆ 10. W INTENCJI KONAJĄCYCH O ŁASKĘ KONANIA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI ŚWIĘTEJ PAMIĘCI DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE O ŁASKĘ ZBAWIENIA WIECZNEGO I OGLĄDANIE PANA BOGA TWARZ W TWARZ W KRÓLESTWIE BOŻYM. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ OFIAROWANIA TEGO CO BYŁO W PRZESZŁOŚCI BOŻEMU MIŁOSIERDZIU, CAŁĄ RZECZYWISTOŚĆ OFIARUJĘ KU ZBAWIENIU CZŁOWIEKA, A TO CO MNIE CZEKA ZAWIERZAM OPATRZNOŚCI BOSKIEJ. AMEN BÓG ZAPŁAĆ WIĘKSZY JEST BÓG NIŻ SERCE NASZE I WIE WSZYSTKO IJ3,20 BOŻE, MIEJ W OPIECE MOICH BLISKICH I TYCH, DO KTÓRYCH MNIE POŚLESZ. W INTENCJI KSIĄDZ SEBASTIAN WYDROWSKI O ŁASKĘ ŚWIATŁA I MOCY DUCHA ŚWIĘTEGO ORAZ BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO. AMEN BÓG ZAPŁAĆ Daj mi o Jezu i zachowaj we mnie tę żywą wiarę, która kazałaby mi wierzyć i działać tylko dla Twojej miłości. A to jest pierwszy dar, który Ci składam” – Ojciec Pio. W INTENCJI O ŁASKĘ WCIELENIE SYNA BOŻEGO DOKONAŁO SIĘ W NAS SAMYCH. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI O ŁASKĘ PIĘKNEJ MIŁOŚCI DLA NAS. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI PONAD 6 MLD LUDZI NA ZIEMII O ŁASKĘ POWOŁANIA. AMEN BÓG ZAPŁAĆ W INTENCJI ELŻBIETA I WOJCIECH I RAFAŁ I JOANNA, ALICJA FRANKOWSKA – KI, BRUNON SYPION, MICHAŁ SYPION, GRZEGORZ SYPION, NATALIA SYPION, JAKUB SYPION, MACIEJ SYPION, MARIA SYPION, MICHAŁ SYPION O ŁASKĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA I ŁASK BOŻYCH. AMEN BÓG ZAPŁAĆ DEUS PATER; JESUM CHRISTUM; SPIRYTUS SANCTUS; VOX DOMINUM; WERBUM DEI; STABAT MATER JUXTA CRUCEM DOLOROSA; IN CRUCE SALUS; IESUS HOMINUM SALWATOR Zdarzy się w Ostatnich Dniach, że na wszelkie ciało wyleję mojego Ducha. (JOEL) Jezus powiedział: Duch Pański nade mną, przeto namaścił mnie, abym zwiastował ubogim dobrą nowinę, posłał mnie, abym ogłosił jeńcom wyzwolenie, a ślepym przejrzenie, abym uciśnionych wypuścił na wolność, abym zwiastował miłościwy rok Pana (Łk 4:18-19). 1. Językami mówić nie zabraniajcie (l Kor 14:39). 2. Jest to ZNAK wierzącego. A takie ZNAKI będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli …nowymi językami mówić będą (Mk 16:17). 3. Bo kto językami mówi, nie dla ludzi mówi, lecz. dla Boga; nikt go bowiem nie rozumie, a on w mocy Ducha rzeczy tajemne wygłasza (l Kor 14:2). 4. Kto bowiem wstydzi się Mnie i Moich słów, tego i Syn Człowieczy wstydzić się będzie, gdy przyjdzie w chwale swojej i Ojca i aniołów swoich (Łk 9:26). 5. / napełnieni zostali wszyscy Duchem Świętym i zaczęli mówić innymi językami, tak jak im Duch poddawał (Dz 2:4). 6. Słyszeli ich bowiem, jak mówili językami i wielbili Boga (Dz 10:46). 7. Dziesięć lat później, w Dz 10:46, dwadzieścia lat po dniu Zielonych Świąt oni w dalszym ciągu mówili językami (zob.Dz 19:1-6). 8. Te rzeczy nie ustaną, dopóki wiedza nie obróci się wni-wecz; dopóki nie nastanie doskonałość, dopóki nie poznamy tak, jak jesteśmy poznani (zob. l Kor 13:8-12). 9. Kto językami mówi, siebie tylko buduje… wielbi Boga,.. zbór buduje… jest to znak… dla niewierzących (zob. l Kor 14:2-4.5.22). 10. A pragnąłbym, żebyście wy wszyscy mówili językami (l Kor 14:5). 11. Umiłowali bowiem bardziej chwałę ludzką niż chwalę Bożą (J 12:43). 12…. tak to unieważniliście słowo Boże przez naukę swoją (Mt 15:6). A pewien mąż z Cezarei, imieniem Korneliusz, setnik kohorty zwanej italską, pobożny i bogobojny wraz z całym domem swoim, dający hojne jałmużny ludowi i nieustannie modlący się do Boga, ujrzał wyraźnie w widzeniu za dnia około dziewiątej godziny Anioła Bożego, który przystąpił do ‘niego i rzekł mu: Korneliuszu! Ten zaś strachem zdjęty utkwił w nim wzrok i rzekł: Co jest Panie? I rzekł mu: Modlitwy twoje i jałmużny twoje jako ofiara dotarły przed oblicze Boże. Przeto poślij teraz mężów do Joppy i sprowadź niejakiego Szymona, garbarza, który ma dom nad morzem (Dz 10:1-6). A on powie ci słowa, przez które będziesz zbawiony, ty i cały dom twój(Dzn:U). IHS NAZARENUS REX IUDAEORUM ADORAMUS TE + CHRISTE + ET BENEDICIMUS TIBI QUIA PER SANCTAM CRUCEM TUAM REDEMUSTI MUNDUM FIDES DOMINUS DEUS SABAOT RATIO IZ 22,19-23 KLUCZ DOMU DAWIDOWEGO BOŻE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ RACZ ZACHOWAĆ NAS OD GRZCHÓW PRZECIWKO DUCHOWI ŚWĘTEMU 1. GRZESZYĆ ZUCHWALE W NADZIEI NA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 2. ROZPACZĆ ALBO WATPIĆ O ŁASCE BOŻEJ 3. SPRZECIWIAĆ SIĘ UZNANEJ PRAWDZIE BOŻEJ 4. ZAZDROŚCIĆ LUB NIE ŻYCZYĆ BLIŹNIEMU ŁASKI BOŻEJ 5. MIEĆ ZATWARDZIAŁESERCE NA ZBAWIENNE NATCHNIENIA 6. UMYŚLNIE ZANIEDBYWAĆ POKUTĘ AŻ DO ŚMIERCI BOŻE PRZEBACZ NAM WSZYSTKIE GRZECHY ! AMEN BÓG ZAPŁAĆ Mt 5, L-12A

Słowa Ewangelii według świętego Mateusza
Jezus widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie.
Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami:
„Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni, którzy płaczą, albowiem oni będą pocieszeni.
Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.
Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.
Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.
Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.
Błogosławieni, którzy cierpią prześladowania dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy mówią kłamliwie wszystko złe na was z mego powodu. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie”.
Oto słowo Pańskie. AMEN. BÓG ZAPŁAĆ !!!!!!!!
Dodał Dorota dnia
Proszę o modlitwę w intencji powrotu mojego męża do mnie i synka.Proszę Cię Matuniu Najukochańsza módl się za moją rodzinę. Św. Józefie wstaw się za nami.Boże proszę niech Krzysiek zapomni o tej dziewczynie i znów pokocha mnie i synka i niech wróci do domu. niech się opamięta i nie krzywdzi nas więcej. niech nie niszczy pięknego małżeństwa, które trwało 15 lat,niech nie rani rodziny.
Dodał Magda i Dawid z dziećmi dnia
Dziękując Panu Bogu za otrzymane od niego dary prosimy Jego o błogosławieństwo , nawrócenie, zdrowie i ochronę przed szatanem przez ręce Najświętszej Maryji, Michała Archanioła, Archaniołów, Aniołów oraz świętych dla Magdy, Dawida, Serafina, Kamila i Natana oraz wszystkich modlących się tutaj w tej intencji.
Dodał Jan dnia
Boże Ojcze wszechmogący przebacz nam grzechy, błogosław w pracy i udziel zdrowia Nataszy, Michałowi i Janowi.
Dodał Agnieszka dnia
Miłosierny Jezu proszę o potrzebne łaski i światło Ducha Św. abym zrealizowała zamierzenia związane z podjęciem pracy. Jezu tylko Ty możesz mi pomóc aby sprawa zakończyła się pozytywnie. Jezu ufam Tobie!
Dodał Ania dnia
Dobry Boże wysłuchaj mych próśb. Proszę nawróć serce mego mężczyzny i napełnij je raz jeszcze wielką miłością do mnie, aby walczył o naszą miłość, aby uwierzył i kochał. Błagam pomóż mi wygrać tę walkę o nasz związek. Wiem, że mnie kocha i wiem ze jest mi pisany, zesłany przez Ciebie. Dziękuję za każdy dzień razem, oby na zawsze. Rozdziel go Boże z tą dziewczyną, która ma nieczyste zamiary, nie pozwól mu poddać się pokusie, zakończ tą znajomość. Pomóż mu przejrzeć na oczy, zauważyć że zadaje się z niewłaściwymi ludźmi, którzy niszczą jego i nasz związek nakłaniając do złego. Proszę Cię Boże Wszechmogący pomóż nam przezwyciężyć wszystkie problemy, aby postawił mnie raz jeszcze na pierwszym miejscu w swoim życiu, a ja przysięgam dbać, szanować i kochać go do końca moich dni. Wierzę w Ciebie i twą moc. Bóg zapłać. Proszę o modlitwę w intencji prawdziwej miłości.
Dodał mąż Michał dnia
Św. Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa, aby zesłał łaskę powrotu miłości, uzdrowienia i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby nie doszło do naszego rozwodu, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.
Dodał Ewelina dnia
Proszę o modlitwę w intencji 4-letniego Karola, o odwagę, pewność siebie dla niego, opiekę Matki Bożej.
Ewelina
Dodał Krzysztof dnia
Proszę o modlitwę za moją córkę Julię, o uwolnienie od demona śmierci, ze szpon anoreksji i bulimii oraz o powrót na łono kościoła. Jezu, pokornie proszę, pomóż Jej w szczerej spowiedzi. Boże oddaję Jej życie w Twoje ręce i zgodnie z Twoją wolą. Daj Jej łaskę spotkania na swojej drodze dobrych i życzliwych ludzi.
Dodał Jola Z. dnia
Boże w Trójcy Jedyny i Matko Najświętsza proszę wysłuchajcie moich gorących intencji:
o zgodę w rodzinie i małżeństwie, o prawdziwą miłość dla mojej córki Klaudii, o dobrą pracę dla męża Marka oraz o uwolnienie od nałogów dla moich bliskich - szczególnie brata Roberta, o głębokie nawrócenie dla moich rodziców i braci.
Dodał Tata dnia
Ojcze Św. Janie Pawle II proszę miej w opiece naszych synów i błogosław im w każdym dniu. Proszę, by nasi synowie Jan i Jakub usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata, w domu pełnym miłości. Mogli wspólnie razem z obojgiem rodziców spędzać święta, wakacje, a nie osobno jak to ma miejsce teraz. Aby wyrośli na mądrych i uczciwych ludzi.
Dodał mąż Michał dnia
Ojcze Święty Janie Pawle II proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa, aby zesłał łaskę powrotu miłości, uzdrowienia i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby nie doszło do naszego rozwodu, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.
Dodał Krzysztof dnia
Prosze o modlitwe w różnych moich intencjach.
Dodał marianna dnia
Proszę o modlitwę za córkę Olę -o jej zdrowie i dar podejmowania dobrych decyzji zgodnie z wolą Boga
Dodał Joanna dnia
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszej mamy chorej na białaczkę. By leczenie przyniosło jak najlepsze rezultaty, a ona cieszyła się życiem i dobrym zdrowiem przez kolejne długie lata. Proszę również o pokój w naszej rodzinie, o zdrowie nas wszystkich i Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać.
Dodał Luiza dnia
Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojego taty Krzysztofa z choroby nowotworowej.
Dodał Krzysztof dnia
Prosze o modlitwe w różnych moich intencjach.
Dodał Luiza dnia
Blagam o modlitwe o cud uzdrowienia mojego taty Krzysztofa z choroby nowotworowej.
Dodał Jan dnia
Boże Ojcze dziękujemy za wszystkie łaski i prosimy o zdrowie, odpuszczenie grzechów oraz obfite błogosławieństwo dla naszej rodziny. Amen
Dodał Dana dnia
Boże potrzebuję pomocy, wierzę w Twoje miłosierdzie. Ratuj mnie i moją rodzinę.
Dodał Szymon Leonowicz dnia
Proszę o uwolnienie z nałogu i pornografii.
Mam 21 lat... chcę z tym skończyć.
Lecz rozum nie chcę sobie uświadomić,że ten grzech jest aż
tak destrukcyjny.Mam problem już od młodych lat...
Mam nadzieję,że nie długo pójdę do spowiedzi.
Proszę o wsparcie modlitewne.

Szymon z Warmi i Mazur.
Dodał Sylwia dnia
Bardzo proszę o modlitwę,w 3 Bogu wiadomych intencjach i o wszystkie
potrzeby łaski.Bog zaplac.Sylwia.
Dodał Edyta i Piotr dnia
Prosimy o gorącą modlitwę w naszej intencji oraz wszystkich małżeństw pragnących zostać rodzicami.Aby miłosierny Bóg usunął wszystkie przeszkody zdrowotne i obdarzył nas wyczekiwanym darem potomstwa.Bóg zapłać za modlitwę.
Dodał Kasia dnia
Proszę o modlitwę za moje życie. Aby nabrało: barw, spokoju, poczucia stabilizacji emocjonalnej, zdrowotnej i finansowej oraz szczęścia i miłości. Abym w końcu spotkała najlepszego dla mnie partnera i została obdarzona darem macierzyństwa. Praca, która będzie dawała mi satysfakcję i środki finansowe pozwalające ze spokojem patrzeć w przyszłość. Oraz Prośba o szczęście do ludzi.
Dodał -- dnia
Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące, o pomoc, Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Doroty i jej dzieci, o ochronę dla nich przed mającym złe intencje człowieku, o pomyślne zdanie bardzo poważnego egzaminu na studiach i o zdrowie dla mojej mamy. Bóg zapłać!
Dodał Sylwia dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od złych duchów, o uzdrowienie myśli wspomnień uczuc.Bog zaplac
Dodał paweł dnia
Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o życie wieczne za bliskich zmarłych rodziny Stanisława, Katarzyny, Michała, Józefy, Cecylii, Bogusława, Władysława
Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o życie wieczne za bliskich zmarłych Heleny , Jana, Piotra, Władysława, Bogumiły, Jana, Edwarda
Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o życie wieczne za bliskich zmarłych Jana, Jana, marka, Franciszkę.
Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o Boże Błogosławieństwo i polecam Ci nasze małżeństwo - mojego męża Pawła i mnie Agnieszkę. Dziękuję, że nas połączyłeś, ze podarowałeś nas sobie nawzajem i umocniłeś nasz związek swoim sakramentem. spraw Ojcze Święty żebyśmy wytrwali w miłości i szacunku prosimy o pomoc w znalezieniu stałej pracy.
Święty Janie Pawle II proszę cie za twoim wstawiennictwem o Boże Błogosławieństwo i zdrowie i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla mojej całej rodziny a przede wszystkim o zdrowie dla mojej mamy Władysławy, braci, żony Agnieszki oraz babci Stanisławy.
Święty Janie Pawle II proszę cię o wytrwałość i siłę abym sobie radził w codziennym życiu z lękiem i strachem.
Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem o Bożego Błogosławieństwo oraz opiekę Najświętszej Maryji Panny dla moich rodziców chrzestnych Kazimierza i Barbary.
Święty Janie Pawle II proszę cię za twoim wstawiennictwem miej swojej opiece moje wnuczki żeby były zdrowe i daj im siłe w codziennym życiu.
Proszę o Boże Błogosławieństwo oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny w intencji małżeństwa Pawła i Agnieszka .
Proszę o Boże Błogosławieństwo oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny o zdrowie dla rodziny Borutów i Gral.
Dodał Szymon dnia
O modlitwę w intencji uwolnienia i uzdrowienia mojej osoby oraz dziewczyny o imieniu Ewa.
O odwagę i męstwo oraz miłość.
Oraz za Koleżankę w,której widzę "Iskierkę Miłości" aby moja relacją z Nią Płynełą z Miłości.

Szymon z Warmi i Mazur +
z Panem Bogiem +
Dodał Marcin dnia
Pokornie proszę o modlitwę
W intencjach Panu Bogu wiadomych
Serdeczne Bóg zapłać
Dodał Urszula dnia
Proszę o modlitwę w intencji zdania prawa jazdy za pierwszym razem
Dodał Krzysztof dnia
Proszę o modlitwę w intencji Joanny o światło Ducha Świętego by potrafiła podjąć właściwą decyzję.
Bóg zapłać
Dodał Rafał dnia
Serdecznie proszę o modlitwę za mnie, abym znalazł dobrą pracę, sens swojego życia i by rozstąpiły się ciemne chmury, które zawisły ostatnio nad moją duszą.
Bóg zapłać
Dodał Katarzyna dnia
Szczęśc Boże, proszę o modlitwę za mnie. O światło Ducha Świętego w rozeznawaniu drogi życia.
Bóg zapłać
Dodał Elzbieta dnia
Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę która jest chora na raka,o jej uzdrowienie.
Dodał k dnia
Proszę aby moja mama znalazła pracę.
Dodał Ireneusz Zawadzki dnia
Boże Dobry i Miłosierny prosze Cie o łaskę znalezienia żony. O żonę, z którą bedę mógł zjednoczyć się w Miłości wzajemnej ale przede wszystkim zbudować Swietą Rodzine, której fundamentem bedziesz Ty, rodzinę w której modlitwa bedzie codziennym pokarmem. Jezu otwórz serce tej dziewczyny i daj nam się spotkac. I oby nasze wspolne życie było zawsze na Chwałe Twoja. Maryjo i Ty sw. Jozefie wyproście dla mnie u Syna swego łaske znalezienia żony.
Dodał Sylwia dnia
modlitwy@torun.paulini.pl
Dodał Sylwia dnia
Prosze o modlitwe, aby Bog poblogoslawil mi znalezieniem dobrej pracy i meza. Niech Bog odroci zlo i zlosliwosc ktore mnie spotkalo w poprzedniej pracy w dobro. Prosze tez, zeby Jezus dal mi tak dobrego meza jakim byl Boaz dla Rut i laske kontaktu/rozmowy z Billem. Amen
Dodał iza dnia
Proszę o dary i światło Ducha sw dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, by ruszyły z miejsca w kierunku swego powołania i by Pan postawił na ich drodze ludzi którzy im pomogą, proszę dla nich o uzdrowienie z lęków, niepewności, blokad wewnętrznych, kompleksów. Bóg zapłać.
Dodał Marcin dnia
Pokornie proszę o modlitwę
O łaskę powrotu do zdrowia. W intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie
Dziękujemy Ci dobry Boże za Twoje miłosierdzie
Serdeczne Bóg zapłać
Dodał Karolina dnia
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za Przemka - proszę o modlitwę o to byśmy do siebie wrócili. Bóg zapłać.
Dodał Iza dnia
Proszę o modlitwę w intencji o potrzebne łaski, uzdrowienie zranień i uczuć oraz ochronę przed złym duchem dla ks Leszka i ks Jacka.
Dodał Izabela dnia
Proszę o modlitwę w intencji o dobrą pracę dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, o światło i dary Ducha Św dla nich, by odkrywały i wiernie pełniły wolę Bożą w swoim życiu oraz ochronę przed złym duchem.
Dodał nowicjusz dnia
Drogie Siostry! Bardzo Was proszę o modlitwę o uzdrowienie dla mnie z zaniżonego poczucia własnej wartości. Jest to dla mnie duża przeszkoda w realizowaniu powołania do życia zakonnego. Z góry wielkie Bóg zapłać i również obiecuję modlitwę.
Dodał mąż Michał dnia
Chciałbym prosić o modlitwę w następujących intencjach: o zachowanie wierności przez Żonę Agnieszkę, czyste serce i myśli, aby Pan Jezus zdjął Jej zasłonę z oczu, żeby zrozumiała, że z innym mężczyzną nie będzie szczęśliwa. Proszę o przemianę serca dla Agnieszki, zabranie innego mężczyzny i powrót do męża, pełnego realizowania przysięgi małżeńskiej, o odrodzenie wzajemnej miłości. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, aby nie była taka zawzięta i zatwardziała, proszę o pokój w Jej sercu. Proszę również o uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych, przekleństwa i wszelkiego złorzeczenia dla mojej i Żony rodziny.
Dodał Marcin dnia
Pokornie proszę o modlitwę
Jezu Ufam Tobie
Serdeczne Bóg zapłać
Dodał Karolina dnia
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za Przemka, by poprawa naszych relacji zaowocowała tym, by z dnia na dzień było między nami co raz lepiej, tak byśmy zdecydowali się dać sobie 2 szansę. Bóg zapłać.
Dodał Kasia dnia
Matko Boża zaopiekuj się Mariuszem jak własnym Synem, ochraniaj gdy tego życie wymaga, czuwaj nad każdym Jego krokiem i przytulaj w chwilach gdy jest ciężko. Jego sercem, które dla mnie jest najważniejsze, zawsze trzymaj w swoich delikatnych dłoniach i wypełniaj Twoją Matko miłością. A za wstawiennictwem Jana Pawła II błagam o wyproszenie potrzebne sił tu na ziemi oraz o spełnienie obietnicy Bożej, która nam dał i na którą już czekam. Bóg zapłać. Jezu ufam Tobie. Iz 43,5
Dodał Monika dnia
Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi Wiolę, jej dzieci i męża. Uzdrów ich serca, uczucia, emocje i wzajemne relacje. Spraw, by jątrząca się tam nienawiść została zastąpiona zgodą, wzajemnym wybaczeniem i zrozumieniem. Spraw, by ich dzieci jak najmniej ucierpiały wskutek toczących się wokół nich wydarzeń. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością.
Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi Monikę, jej współpracowników, dzieci i męża. Uzdrów ich serca, uczucia, emocje i wzajemne relacje. Spraw, by zamiast nerwów i wzajemnych oskarżeń zamieszkała między nimi zgoda, wzajemne zrozumienie i wybaczenie. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Uzdrów relacje na biurze podawczym, uzdrów serca, emocje i uczucia pracujących tam osób.
Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie dusze czyśćcowe, aby jak największa ich ilość poszła do nieba, a wszystkim pozostałym zostały złagodzone męki czyśćcowe.
Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkich grzeszników, a zwłaszcza tych konających. Spraw Jezu aby dusza żadnej z tych osób nie poszła do piekła, a jak największa ich ilość poszła prosto do nieba. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością.
Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie ofiary i sprawców aborcji, in-vitro i eutanazji oraz zwolenników ideologii gender. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie potencjalne osoby które chciałyby skorzystać z aborcji, in-vitro lub eutanazji. Spraw, by zmieniły zdanie. Spraw, aby aborcja, in-vitro, eutanazja i ideologia gender zniknęły z powierzchni ziemi.
Jezu zanurzam w Twej Przenajdroższej Krwi wszystkie osoby konsekrowane. Przytul ich do swego serca i zalej ich serca swą miłością. Wejrzyj z miłością na ich potrzeby, pragnienia i oczekiwania. Zaspokajaj je z wielką szczodrością i hojnością.
Dodał Marta dnia
Proszę Cię Jezu, spraw żeby Jan wrócił do Marty, żeby w końcu stworzyli szczęśliwą rodzinę i zamieszkali razem. Ich córka bardzo cierpi przez tą sytuację. Daj im szansę bycia razem.
Dodał Marcin dnia
Pokornie proszę o modlitwę
Jezu Ufam Tobie
W intencjach Panu Bogu wiadomych
Serdeczne Bóg zapłać
Dodał Aneta dnia
Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego sfinalizowania projektu dla ludzi bezdomnych.Za wstawiennictwem św.Alojzego błagamy Cię Miłosierny Ojcze obdarz nas potrzebnymi darami by móc służyć tym najbardziej potrzebującym.
Bóg zapłać za modlitwę!
Dodał Monika dnia
Proszę o modlitwę za moja córkę Anite jest w ciąży miała kłopot żeby w nią zajść lekarze mają pewne obawy a ja wierzę że Serce Jezusa nas nie zawiedzie i wspólna modlitwa boblogoslawi to nowe życie
Dodał Marcin dnia
Panie Jezu dziękuję za Twoje Miłosierdzie i wszelkie dobro jakie z Bożej woli istnieje w naszym życiu.
W intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie
Serdeczne Bóg zapłać
Dodał Mirka dnia
Proszę o modlitwę o potrzebne łaski i zdrowie dla Mirosławy, opiekę i błogosławieństwo Boże dla rodziny
Dodał PAULINA dnia
Szczęść Boże


Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą żonę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz o potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.

O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu oraz by budowali swoją rodzinę na Nim. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała.

O potrzebne łaski dla nowożeńców Kamili i Dominika aby ich nowa rodzina była Bogiem silna i aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia, a Maryja otaczała ich swoją opieką.

W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe dzieci. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia, a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.


Bóg zapłać
Dodał Joanna dnia
Proszę o modlitwę o Boże Miłosierdzie dla mnie i mojej rodziny, za grzechy i złe wybory, których dokonywałam. Proszę o łaskę powrotu do Boga, pokój serca i uzdrowienie ran oraz życie zgodne z powołaniem oraz łaskę zdania egzaminów na studiach.

Proszę o Boże błogosławieństwo dla Łukasza, jego Dziewczyny, Izy, Oli, Mateusza.
Dodał Monika dnia
Proszę o łaskę uzdrowienia dla taty i o boże prowadzenie nas i całego personelu medycznego o bardzo dobrą opiekę i zaleczenie rozwijającej się choroby, o dobrych ludzi na naszej drodze i wszelkie łaski i dary. Światło Ducha św. w wypełnianiu woli bożej i łaskę dobrej spowiedzi św.Dziękuje za obecne prowadzenie.Proszę także o siłę w mojej sytuacji życiowej,a także o uzdrowienie i uwolnienie.
Dodał Sylwia dnia
Bardzo prosze o modlitwe wstawiennicza, aby Bog pomimo mojej grzesznosci poblogoslwil mi tak dobrym mezem jakim byl Boaz dla Ruth. Niech dzialanie Boze przyczyni sie do tego abym niedlugo zapoznala sie wlasnie z jakims podobnym z charakteru mezczyzna do Boaza. Prosze tez o modlitwe w intencji uzdrowienia moich relacji w pracy ze wspopracownikami, a w szczegolnosci z Yaniwem i Oliwia. Bog zaplac. Amen.
Dodał Ola dnia
Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę choć wiem, że na nią nie zasługuję. Nie mam już siły żyć, nie potrafię poradzić sobie z rozstaniem z narzeczonym, który bardzo mnie skrzywdził. W jednej chwili całe moje życie przestało mieć dla mnie sens. Czuję się nic nie warta, bezwartościowa i nie potrafię normalnie funkcjonować. Sama się z tego nie podniosę i potrzebuję pomocy Matki Bożej, modlitwy. Z całego serca bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji.
Kochana Mamusiu w Tobie moja ostatnia nadzieja, powierzam Ci całe moje życie, proszę pokieruj nim. Proszę pomóż mi podnieść się i zacząć nowe życie. Ukój mój ból. Kochana Mamusiu z całego serca błagam Cię o wstawiennictwo za mnie u dobrego Boga. Wyproś mi proszę łaskę poznania mojego przyszłego męża, tego, którego Bóg przeznaczył mi jeszcze zanim się narodziłam. Ty najlepiej wiesz, co jest dla mnie dobre. Nie moja wola ale Wola Boża niech się stanie. Wyrzekam się moich własnych planów, pragnę wypełnić Boży plan na moje życie, marzenie Boga o moim powołaniu. Daj mi proszę poznać mojego przyszłego męża, ojca moich dzieci. Tego, który mnie nie skrzywdzi i będzie ze mną już na zawsze. Kochana Mamusiu, Ty najlepiej wiesz, jak bardzo potrzebuję teraz kochać i być kochaną. Podnieś mnie proszę, pomóż mi. Daj mi proszę spotkać dobrego męża, który będzie mnie naprawdę kochał, szanował, troszczył się o mnie, na którego zawsze będę mogła liczyć. Przy którym będę czuła się bezpiecznie i zawsze będę mogła mu ufać. Który będzie mi wierny. Przy którym będę szczęśliwa i swoją miłością będę mogła uszczęśliwić jego. Takiego przy którym nie będę bała się być mamą. Przy którym będę wzrastać w wierze, który będzie mnie przybliżać do Boga. Przy którym będę mogła wypełnić moje powołanie. Proszę skrzyżuj nasze drogi i daj nam się poznać. Kimkolwiek on jest, może już go znam a może jeszcze nigdy nie poznałam. Ty o tym najlepiej wiesz Mamusiu. Jestem w pełni otwarta na Twoje działanie, na Boże działanie. Ty wiesz kochana Maryjo, że nadal bardzo kocham mojego byłego narzeczonego. Proszę pokieruj moim życiem. Jeśli Wolą Bożą jest abyśmy jednak byli razem i wrócili do siebie - proszę uzdrów naszą relację, umocnij miłość i pozwól pokonać wszelkie przeciwności. Pomóż nam przebaczyć sobie nawzajem i na nowo sobie zaufać. Jeśli jednak Wola Boża jest inna - pomóż mi proszę poznać dobrego męża, który pomoże mi na nowo rozpocząć moje życie i być szczęśliwą. Jestem otwarta na każdą osobę. Niech się wypełni Wola Boża. Bardzo teraz tego potrzebuję. Kimkolwiek on jest daj nam proszę się spotkać i bądź naszą ochroną, opiekuj się naszą relacją, Proszę Cię kochany Jezu o światło Ducha Świętego w tej sprawie i o dobre rozeznanie. Bądź Wola Twoja, Jezu Ty się tym zajmij. Jezu ufam Tobie! Ufam Tobie kochana Mamusiu i kocham Cię!
Z całego serca proszę o modlitwę. Z Panem Bogiem.
Dodał Marta dnia
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla mojego 3-letniego synka Franciszka.
Dodał Wiktoria dnia
Proszę Boga przez Niepokalane Serce Maryi i wstawienictwo św. brata Albierta o Miłosierdzie Boże i przebaczenie wszystkich grzechów dla św.p. Mikołaja ( rok po śmierci będzie 17 października)oraz zmarłego Jegora(Jerzy po polsku) - 12 lat po śmierci. Niech Maryja pomoże im.

Dziękuję
Dodał Artur dnia
Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę w intencjach: o uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z nieczystymi pokusami i myślami, o łaskę rozeznania drogi życiowej, o światło i dary Ducha Świętego. O opiekę Najświętszej Maryi Panny dla mnie i całej mojej rodziny.
Dodał Anna dnia
prośba o modlitwę za o. Antona, przezywającego kryzys powołania, o łaskę powrotu do kapłaństwa i wytrwania.
Dodał Iwona dnia
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Proszę o modlitwę o radosc życia wiecznego dla zmarłej Luci Melo Santos. Bóg zapłać
Dodał Joanna dnia
Jezu umiłowany proszę Cię o nawrócenie mojego brata Grzegorza, który zbłądził w życiu. By pojednał się z Anną i na nowo ją pokochał, by ją szanował i wspierał. By obydwoje zrozumieli swoje błędy i je naprawili oraz stworzyli szczęśliwy związek. Bóg zapłać.
Dodał mąż Michał dnia
Panie Jezu proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
Dodał Ala dnia
Proszę o wsparcie modlitewne dla Pani Alfredy, Pani Halinki, Asi, Ani, Nikoli, o zdanie studiów, o światło Ducha św. w pewnych bardzo ważnych kwestiach, o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele, i we wszystkich sprawach Bogu wiadomych. Bóg zapłać!
Dodał Martyna dnia
Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia fizycznego dla mnie ze wszystkich chorób,o prawidłowy i bezpieczny przebieg ciąży, dobre wyniki badań oraz o to by dzidziuś urodził się zdrowy.Bóg zapłać Martyna
Dodał Marcin dnia
Pokornie proszę o modlitwę
W intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie
O wypełnienie się woli Bożej w naszym życiu
Dziękuję Ci dobry Boże za Twoje miłosierdzie
Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i świętych
W intencji Śp. Tadeusza i dusz w czyśćcu cierpiących
Serdeczne Bóg zapłać
Dodał Izabela dnia
Proszę o modlitwę w intencji o rozeznanie i wypełnienie woli Bożej oraz o pomocnych ludzi w życiu Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Łukasza, a także o potrzebne dla nich dary i łaski oraz ochronę przed złym duchem i jego zasadzkami. Bóg zapłać.
Dodał Monika dnia
Gorąco proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża lub powrotu Marka i założenia rodziny na chwałę Pana, o znalezienie domu, zameldowania, a także o zabranie uczuć:rozpaczy, pustki, smutku,żalu. Bóg zapłać.
Dodał Joanna dnia
Proszę o modlitwę o dobrego, świętego męża dla mnie, o pięknego męża.
Dodał Anna dnia
Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia oraz za duszę mojej
zmarłej Mamy, Haliny. Bóg zapłać.
Dodał Grzegorz dnia
chciałbym bardzo prosic wrecz błagam jestem osobą silnie zniewolona
przez złe duchy o modlitwe w mojej intencj o uwolnienie z sideł
szatanskich,dary Ducha Swietego i blogosławieństwo Boze.Bóg
zaplac
Dodał Agata dnia
Błagam o wyproszenie łaski dobrego zatrudnienia dla mojej córki, która jest bezrobotna i ma depresję z tego powodu.Głeboko wierzę w moc modlitwy i Bożą pomoc dla mojego dziecka.
Dodał Agata dnia
Błagam o wyproszenie łaski dobrego zatrudnienia dla mojej córki, która jest bezrobotna i ma depresję z tego powodu.Głeboko wierzę w moc modlitwy i Bożą pomoc dla mojego dziecka.
Dodał beata wodka dnia
bardzo prosze o modlitwe za moje dzieci aleksandre i adama ktore przebywaja w domu dziecka ,bardzo prosze o modlitwe zeby jak najszybciej wrocili do domu i zeby sprawa w sadzie jak najszybciej sie wyjasnila
Dodał Małgosia dnia
Proszę o modlitwę aby w pracy nie plotkowano na mój temat oraz relacji łączącej mnie z M. Proszę o dobrego wykształconego wiernego męża, zmianę pracy na lepszą oraz kolejny stopień w rozwoju. Proszę o jasność umysłu chęć do pracy oraz pokorę . Proszę przez Ducha Świętego o dary dla mnie dar mądrości dar czystego rozumu, dar inspiracji, dar ożywienia twórczego oraz dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Błagam aby mamusi i braciszkowi było lżej aby rozkręcili biznes i mieli dobrych pracowników. Dopomóż nam błagam z całego serca wiem, że jestem największym grzesznikiem. Proszę o uproszenie mi u Pana Jezusa wybaczenia.
Dodał Marta dnia
Szczęść Boże, Panie Boże Wszechmogący, dla Ciebie nie ma rzeczy nie możliwych, dlatego wołam do Ciebie kołacząc i, prosząc o łaskę znalezienia pracy w Koszalinie dla Marty, i o szczęśliwą dla niej przeprowadzkę. Zawierzam Twojej opiece również sprzedaż mieszkania w Szczecinie, i kupno mniejszego. Dopomóż mi Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Przenajświętszy, jeśli taka jest Twoja wola. Amen.
Dodał Olga dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji małej Salomei i Zofii, o ratunek dla tych dzieci, o opiekę Matki Bożej, oraz o nawrócenie dla Katarzyny i przemianę serca, oddalenie od złego towarzystwa i odnalezienie światła Chrystusa w swoim życiu. Boże, Ty wiesz jak jest trudna sytuacja, błagam wysłuchaj wszystkich modlitw.
Dziękuje za każde Amen.
Dodał Ania dnia
W intencji Anny i Mariusza o uleczenie z niepłodności oraz o poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka.
Dodał anna dnia
kochane proszę i dziekuje o modlitwe…9 stycznia mam sprawe w sadzie pragnę żeby już przeszla do lekarza biegłego żebym już nie musiala zeznawac ponownie…żebym tą sprawe wygrała…sadze się z lekarka która doprowadzila mnie do raka szyjki macicy…zniszczyła mi zdrowie, Zycie…nie mogę mieć dzieci, nie jestem już kobieta ..jestem wrakiem człowieka chemia radio i brachyterapia mnie wykończyły….błagam was o modlitwy za Zycie bez raka i za wygrana w sadzie….chcialabym zaczac nowe Zycie…..błagam was z całego serca o modlitwy w tych intencjach.Anna
Dodał BD dnia
Proszę Boga o dar spokojnej pracy oraz aby moje lęki i obawy nie utrudniały mi wykonywania zadań zawodowych.Postaw Boże na mojej drodze dobrych ludzi i życzliwych współpracowników.Proszę o poprawę atmosfery w pracy. Dopomóż mi Boże wyjść z kryzysu zawodowego.
Dodał Prosząca o wsparcie modlitewne dnia
Proszę o wsparcie modlitewne!
Uwolnij mnie Boże od zazdrości innych, intryg, plotek innych osób na mój temat. Błagam strzeż mnie od złych ludzi,nieprzyjaciół. Błagam o Boże Miłosierdzie dla mnie i moich nieprzyjaciół.
Boże proszę o uwolnienie mnie i mojej duszy od tego wszystkiego co mnie najbardziej blokuje w życiu i rozwoju duchowym.
Dodał D... dnia
Jezu, Ty umiesz uczynić możliwym to, co wydaje się być niemożliwym. Spójrz z miłością na wszystkie moje potrzeby duszy i ciała. Udziel mi łaski, o którą Cię z ufnością proszę: o dar spokojnej pracy, która da mi radość i pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji zawodowej. Błagam, pomóż mi wyjść z kryzysu zawodowego.Jezu miej cierpliwość nade mną !
Dodał Marcin dnia
Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie ze zranień i przebaczenie, także samemu sobie. O uwolnienie z konsekwencji złorzeczenia i przekleństwa. O miłosierdzie dla osób Tobie Jezu wiadomych. uwielbiam Cię Jezu za wszystko co raczyłeś na mnie dopuścić. Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus prawdziwy Bóg i prawdziwy Człowiek
Dodał Joanna dnia
Proszę o łaskę nawrócenia dla kapłana.
Dodał Anna dnia
Panie Jezu prosze pokornie o modlitwe o wszystkich ktozy cierpia,o zdrowie dla mnie i mojej rodziny. O matki ktore choroja na raka . Boze miej wszystkich potrzebojacych w swojej lasce , Serdeczny Bog zaplac kto o moje prosby bedzie sie modlil. Jesu Ufam Tobie
Dodał Darek dnia
Proszę o modlitwę w intencji o dobrą żonę
Dodał Andrzej dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Jacka leżącego w ciężkim stanie w szpitalu, o cud powrotu do zdrowia i duchowe wsparcie dla jego żony i dzieci.
Dodał ANNA dnia
Błagam o modlitwę o uzdrowienie mojego syna Michała lat 31.Ma zapalenie trzustki.Trwa to ponad 2 miesiące.Bóg zapłać! Annna
Dodał Ala . dnia
O zdanie wszystkich egzaminów i obronę pracy mgr, o pamięć i koncentrację w nauce i pisaniu pracy, o wyrozumiałość wykładowców, o trwałe uzdrowienie na sercu, tarczycy, duszy z traumy z dzieciństwa i uwolnienie od tego, o nawrócenie i opamiętanie dla ojca aby nie niszczył mnie, o światło poznania, o uzdrowienie sytuacji finansowej, o dobra prace, o przyjaźń, za panią Alfredę, Asię, Anię, Nikolę w ich intencjach Bogu wiadomych, za księży z parafii, o pokój na świecie.
Dodał Danuta dnia
Proszę o modlitwę o pokonanie trudności finansowych, o wyzwolenie umysłu mojego męża spod wpływu kobiety, do której odszedł i kolegów, proszę o dobrą pracę dla córki i spokój w małżeństwie mojego syna.
Dodał Maciej dnia
Proszę o modlitwę w intencji Beaty, aby Pan Bóg wyleczył ją z alkoholizmu i pomógł jej w podjęciu pracy.

Dziękuję.
Dodał Michał dnia
Matko Boża proszę Cię w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu.
Dodał Karola dnia
Proszę dla mnie o wiarę w działanie Bożego Miłosierdzia i ukończenie studiów prawniczych.
Dodał TannerKep dnia
Acai Berry - Why Is Acai Berry Supplement Good To You?
Is make use of this certified healthy? There are many copycat companies seeing that are creating products which have low in quality certainly not use essentially the most beneficial associated with extracting the juice from the berries.

Most individuals who are concerned about their bodies know for the health benefits of acai berry products.
They have been used for centuries in Brazilian by ancient medicine persons.
The people in the United states just started using Acai in the final couple of years, the several endorsements from famous people.

Acai fruit drink is analogous to acai fruit juice except proteins less of the fruit.
It's generally be a product features more filtered water content than juice, and may hold added ingredients like sugar or corn syrup.

Acai Capsules are a highly concentrated capsule or pill that is generally packed significant vitamins nutrients within the the acai fruit itself.
Any one of the additional nutrients include Phosphorus, Calcium, Potassium and valuable fat including Omega 6 and Omega 9.
Acai capsules are also very easy to operate into a regular daily work out.
For these reasons components . are brand new way of employing Acai in the an acai weight loss program.

The Amazonian fruit is really a strong defense again health threats that it's common knowledge us deal with and that is why its popularity has grown so extremely fast.
Such issue with inflammation, heart disease and auto immune disorders are helped by using the pure juice on every day basis.
It can be full of vitamin E among other vitamins that aid inside of look and feel of your skin.

Having more energy will make a powerful impact on the way you live your days.
When you feel sluggish and exhausted in the end among the day, the final thing you want to do is go to the gym or suffer through a grueling workout day to day.
You need energy to slim down - there is no way around it.
An acai berry supplement is definitely a jolt to power level - and a safe and secure one additionally.
You won't have to put lets start on the jitters that other weight loss supplements cause that let you feel much like your heart is concerning to explode.

ORAC (oxygen Radical Absorbance Capacity) score of acai berry is 167.
It efficacy in relation to its anti oxidants can be gauged using the fact that blue berry's ORAC score is 32 and associated with Apple is 14.

If it is not necessary the luxury of working out all day, every day, you can focus on what's happening inside your body to help you get the results you yearn for.
The best place to start is enhance your metabolism as up to possible.
Is essential metabolism burns away excess fat you have in yourself.
When you have a pokey metabolism, fat that shape takes in is usually saved and builds up, giving you the kilos that end up being rather cant you create. http://blogpt.top/cellinea/
Dodał Celina dnia
Jezu Miłosierny, przepraszam Cię za wszystkie moje, Eryka, Aduni, Ali, Artura, Roberta, grzech i za grzechy naszych przodków. Błogosław nam Jezu, pomagaj nam w naszym codziennym życiu i otocz nas opieką. JEZU MIŁOSIERNY PROSZĘ ODDAL OD ERYKA , ODE MNIE I NASZEGO DOMU CAŁE ZŁO I ZŁE ŻYCZENIA. JEZU BĄDŻ Z NAMI,BŁOGOSŁAW I OPIEKUJ SIĘ NAMI.
Dodał Maria dnia
Panie Jezu pokornie proszę, O uwolnienie ze smutku, O obronę przed atakami agresywnych i podstępnych sąsiadów i zięcia Krzysztofa.
O pomoc finansową i dobrobyt dla mnie i moich bliskich.
O dar handlu, dobrej sprzedaży i dobrego zakupu.
O rozwiązanie wszystkiego , co mnie trapi i nęka i spać nie daje w nocy.
Proszę o dobrych przyjaciół i odnowienie starej przyjaźni.
O uzdrowienie z chorób mnie i moją najbliższą rodzine.
Dodał Kasia dnia
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojej psychiki od zła,o większą ufność względem Boga i o dobry wybór drogi życiowej,zgodnie z moim powołaniem
Dodał Beata dnia
Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozeznania formy i miejsca realizacji powołania do życia konsekrowanego oraz o dar przewodnika duchowego.
Bóg zapłać
Dodał Beata dnia
Proszę o modlitwę w intencji mojego Ojca Jana, Mamy Danuty, siostry Renaty i jej dzieci Ernesta i Alberta i jej męża Rafała o potrzebne łaski.
Bóg zapłać
Dodał Anna dnia
Proszę o modlitwę w intencji o znalezienie dobrej żony dla Grzegorza i dobrego męża dla Oli,o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla nich.
Łaskę nawrócenia i jedność z Bogiem.
Dodał błagajaca dnia
Błagam o zdrowie duszy i ciała Maryjo, Uzdrowienie Chorych dla Eugeniusza, Kazimiery, Mateusza, Barbar, Oskara, Emanuela, Natana, Kasi, Olimpii, Krystianów, Andrzeji, Szymona, Urszuli, Gabrysi, Eugeniusza, Doroty, Oliwiera, Krysi, Stanisławów, Reginy, Ani, Doroty, Danusi i Antoniny, Pauliny, Ani, Wioli, Jadzi, Jacków, oraz o wzrok dla Dawida. Jezu zmiłuj się nad nami grzesznymi i ulecz nasze zranienia duchowe i cielesne. Nie moja, ale Twoja wola niech się stanie ABBA OJCZE!.. Bóg zapłac!
Dodał Daria dnia
Proszę Cię Jezu przez Serce Maryi o zdrowie dla Eugeniusza, Kazimiery, Mateusza, Barbar, Krysi, Stanisławów, Regin, Ani, Dorotek, Danusi i Antonin, Jacka, Marcina, Jana, Gabrieli, Ewuni, Wlodzimierza, Uli, Sylwi, Marzeny, Zdzislawa, Jeremiego, Gosie Lidzi, Marysi, Mariana, Marianny, Halinki, Janeczek, Sary, Marków, Cecylii, Darków, Wioli, Iwonek, Krystianów, Piotra, Wladyslawa, Natana, Kasi, Oskara, Manuela, Dawida, Ewelinek, Adriana, Oli, Marty, Lory z Ukrainy, Mariana, Bogdana, Tereni, Agnieszki, Grazynki oraz o wzrok dla Dawida - o zaliczenie egzaminu dla Mariusza, Olimpii, Paulinki i pomoc finansową dla Emilii. Jezu zmiłuj się nad nami grzesznymi i ulecz nasze zranienia. Nie moja, ale Twoja wola niech się stanie ABBA OJCZE!.. Bóg zapłac!....Święty Józefie, św. Ojcze Pio, Św. s. Faustyno, Św. JPII i wszyscy swieci otoczajcie opieką moją cała rodzinę w Polsce i na swiecie oraz polecających się modlitwie i tym, którym obiecalismy modlitwe. Jezu ufamy Tobie....kocham, dziekuje i przepraszam oraz błagam. Totus Tuus Maryjo!
Dodał RycerkaMI dnia
Święty Janie Pawle II, za Twoim pośrednictwem proszę o łaski dla mnie i dla całej mojej rodizny w Polsce i na swiecie oraz o nawrcenie Agnieszki i Adriana, Arkadiusza i Agnieszki oraz Tomasza, Adama, Tadeusza, Jana, Krystyny i wszystkich grzeszników. Wierzę w moc modlitwy i w Twoją zbawienną pomoc. Wyproś nam u Boga Wszechmogącego przez SERCE MARYI potrzebne łaski. Nie moja, ale Twoja Wola Ojcze niech sie stanie.
Dodał RycerkaMI dnia
Święty Janie Pawle II, za Twoim pośrednictwem proszę o łaski dla mnie i dla całej mojej rodizny w Polsce i na swiecie oraz o nawrcenie Agnieszki i Adriana, Arkadiusza i Agnieszki oraz Tomasza, Adama, Tadeusza, Jana, Krystyny i wszystkich grzeszników. Wierzę w moc modlitwy i w Twoją zbawienną pomoc. Wyproś nam u Boga Wszechmogącego przez SERCE MARYI potrzebne łaski. Nie moja, ale Twoja Wola Ojcze niech sie stanie.
Dodał Iga dnia
Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa, dar nawrócenia Emilki i Marcina, Weroniki, Iwonki, Justynki, Beatki, Ewy i Wladysława, Dorotki, Karinki, Kingi oraz Ewelinki. O łaskę wzajemnego wybaczenia wszystkiego i rozpoczęcia od nowa zycia z Panem Jezusem i Maryją Niepokalaną, aby zawsze byli w małżeństwie na pierwszym miejscu. Swieta Rodzino miej nas w opiece i wypraszaj potrzebne łaski. Błagam takze o zdrowie dla Cecyli, Mateusza, Reginek, Jana, Antoniny, Grazynki, Stanislawów, Dorotek, Agnieszki, An, Krystyny, Kazimiery i Eugeniusza, Rolanda, Wiesi, Lidzi, Szymona, Krystiana, Piotra, Tereni, Wladysława, Andrzeji, Karolinek. Jezuniu blogosław nam, Maryjo otaczaj Swoim Plaszczem. Jezu ufamy Tobie i bądz Wola Twoja. Kochamy i prosimy
Dodał Agata dnia
Mateńko Bolesna dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o zdrowie duszy i ciała, wytrwałość w modlitwie, dary Ducha Świętego, nawrócenie Agnieszki, Arka, Tomka, Kingi, Radka, pomoc w skończeniu studiów dla Mariusza, Romeo, Olimpii i Paulinki oraz dobrego męza dla Niej. Proszę też o dobry wzrok i dobre wyniki leczenia cisnienia i tarczycy dla siebie i córki Olimpii, wyjscie z nałogów mojego syna Krystiana i powrotu męża Władyslawa do domu i o nawrocenie wszystkich grzesznków i pokój Bozy w sercach ludzkich i owoce duchowe we wszystkich intencjach jakie sa zapisane i powierzone mojemy sercu. Jezu ufam Tobie i nie moja, ale Twoja Wola Ojcze niech się stanie
Dodał proszący dnia
Bardzo prosze o modliwe o pokój Bozy w sercu dla Marylki, Stanislawy, Doroty i Jej niewidomego Syna Dawida o wzrok dla Niego oraz o światło Boze i dary Ducha Swietego dla nich i uleczenie języka, zwłaszcza komentatora wyzywajacego Maryje oraz o rzucenie nałogu papierosowego i swiatło Boze dla Antoniny i nawrócenie Markow, Tomkow, Krystyny i Agnieszki oraz Sakramentu Chrztu dla Jej dzieci. Jezu i Maryjo miejcie ich w Swojej opiece. Twoja Wola Ojcze niech sie stanie
Dodał katolik dnia
Błagam i prosze o modlitwę przez wstawiennictwo Mateczki Bozej, Królowej Polski, Królowej Pokoju, Uzdrowienie Chorych, Ucieczki Grzeszników, Wspomozenie Wiernych o zdrowie duszy i ciała dla Jacków, Barbar, Oliwierka, An, Emilki, Manuela, Oskarka, Stanislawów, Dawidów, Krysie, Eugeniusza, Bozenek, Jadzi, Rolanda i wszystkich, ktorzy prosili o modlitwe i ktorym obiecalismy modlitwe. Jezu Chryste najlepszy Lekarzu zmiłuj sie nad nami i ufamy Tobie i badz Wola Twoja Ojcze Niebieski. Maryjo Niepokalana, Pieknej Miłosci wstawiaj się za nami grzesznymi orz blagam całe Niebo o szczesliwe egzaminy dla Olimpii, Romeo, Mariusza, Paulinki i szczesliwe rozwiazanie dla matek w blogoslawionym stanie. Jezu ufamy Tobie!. Wszyscy swieci wstawiajcie się za nami. Bog zaplac za wszelkie dobro!
Dodał Alina dnia
Maryjo Krolowo Polski, bardzo Cie prosze, z całego serca o wzrok dla Dawida, Antoniny, Janeczki i dar nawrócenia, zdrowie duszy dla Wojciecha, Andrzeji, Radka, Adamów, Gabryieli, Piotra, Teresy, Krysi, Tomka, Kingi, Agnieszki, Wlodka, Tadeusza, Jana i wszystkich oddalonych od Pana Boga. Jezu ufam Tobie najukochanszy i nie moja, ale Twoja Wola niech się stanie Abba Ojcze. Kocham, dziekuje, przepraszam i prosze......Bog zapłac!
Dodał Alina dnia
Maryjo Krolowo Polski, bardzo Cie prosze, z całego serca o wzrok dla Dawida, Antoniny, Janeczki i dar nawrócenia, zdrowie duszy dla Wojciecha, Andrzeji, Radka, Adamów, Gabryieli, Piotra, Teresy, Krysi, Tomka, Kingi, Agnieszki, Wlodka, Tadeusza, Jana i wszystkich oddalonych od Pana Boga. Jezu ufam Tobie najukochanszy i nie moja, ale Twoja Wola niech się stanie Abba Ojcze. Kocham, dziekuje, przepraszam i prosze......Bog zapłac!
Dodał Julita dnia
W intencji mojego wyzdrowienia Julita
Dodał Magda dnia
Kochane Siostry proszę o modlitwę za mojego tatusia, aby wyzdrowiał.
Dodał Prosząca dnia
Błagam Panie o Twe Miłosierdzie. Proszę Boże obdarz mnie zdrowiem fizycznym i psychicznym. Błagam dopomóż mi podczas rozprawy sądowej, gdzie mam być świadkiem w sprawie. Panie ześlij na mnie Ducha Św.i pomóż mi mądrze i spokojnie odpowiadać na pytania sędziego. Bądź Panie przy mnie, oddal ode mnie strach, niepokój i lęk. Matko Pomocy Nieustającej dopomóż mi zwłaszcza w dniu rozprawy i wyjednaj mi u Boga łaski, które są mi potrzebne. Matko Boża bądź mi pomocą.
Dodał Maria dnia
Panie Jezu proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodzinyi przyjaciół.
Błagam Chrys te o Twoje Miłosierdzie.
Błagam o uwolnienie mnie od złych i pdstepnych ludzi.
Błagam do pomóż mi Panie w sądzie i na rozdrażnienie drogi i działki koło domu.
Boże Ojcze zeslij na nas Ducha Św. I pomóż mądrze i spokojnie odpowiadac na pytania
sędziego. Bądź Panie przy nas i oddał od nas strach ,niepokój i lęk.Prosze żeby wszyscy sasiedzi przyszli na rozprawę. Proszę o szybkie wydanie decyzji i pomyślne zakończenie rozgraniczenia.
Dodał Maria dnia
Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania dla Ewy oraz łaski, błogosławieństwo i dar świętości dla jej córki. Bóg zapłać.
Dodał Marcin dnia
Panie Jezu proszę Cię w intencjach Tobie wiadomych, proszę również o mądrość Bożą dla Michała, Magdy, Marcela, Juranda i Marcina
Dodał Aga dnia
Proszę o modlitwę o ufność i nadzieję że Jezus wysłucha moich modlitw oraz o dużo miłości dla mnie i mojej rodziny. I żeby Pan postawił na mojej drodze kierownika duchowego, takiego o jakiego Go proszę.
Dodał Elżbieta dnia
W intencji nawrócenia i uwolnienia mojego męża, jego uzdrowienie wewnętrzne, o dary Ducha Św dla niego. O cud pomocy finansowej i wyjście z dlugów. Za dusze w Czyśćcu cierpiące. Strzeż nas Maryjo. Bóg zapłać.
Dodał anna kucharczyk dnia
Kochane siostry, błagam was o gorliwe modlitwy za życie bez raka, spokój, miłość, nadzieję, że wygram proces w sądzie, ktory juz trwa 2 lata, z lekarką, która mnie doprowadziła do raka.... Anna
Dodał Grażyna dnia
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla miesięcznej Amelki oraz jej matki, a także dla całej mojej rodziny.
Dodał Czesława dnia
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia mojej Mamy Joanny z choroby nowotworowej, powrót do zdrowia i długie lata życia w zdrowiu.
Dodał ANNA dnia
PROSZĘ O MODLITWY ZA ZYCIE BEZ RAKA, MILOSC, SPOKOJ, NADZIEJE NA WYGRANĄ W SADZIE ZA CIERPIENIA....Anna ...proszę z serca o modlitwy za Anie ktora walczy i wierzy....
Dodał Ana dnia
Proszę o modlitwę w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego Księdza Aleksandra Woźnego , o łaskę zdrowia dla Krystyny, Anny i Zuzanny oraz nawrócenie Tomasza.
Dodał Agnieszkaa dnia
Proszę o modlitwę w ważnych dla mnie sprawach, które noszę w sercu.
Dodał Marek dnia
O dobrą i szybką sprzedaż domu i pomyślny powrót z emigracji do Polski dla mojej rodziny.
Dodał Halina dnia
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, z prośba o pozytywne zakończenie bardzo trudnych spraw zawodowych, żeby w naszym życiu ponownie pojawiła się radość oraz spokój o naszą przyszłość.
Dodał Agnieszka dnia
proszę o modlitwę o uwolnienie z leków i uzdrowienie z bolesnych miesiączek.
Dodał Jan dnia
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę o szczęśliwą podróż i błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martynki i Jana. Matko Boża Fatimska, módl się za Nimi. Amen
Dodał Jan dnia
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę o szczęśliwą podróż i błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martynki i Jana. Matko Boża Fatimska, módl się za Nimi. Amen
Dodał Katarzyna dnia
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Mateusza, jego pełnego miłości powrotu, Bozego wstawiennictwa w odbudowaniu naszej relacji
Dodał Marcin dnia
Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz. przeszłość oddaję Twojemu miłosierdziu, teraźniejszość Twojej Miłości a przyszłość Twojej Opatrzności. Jezu Ufam Tobie
W intencji dusz potrzebujących od nas pomocy
Dodał Ala dnia
O szczęśliwą obronę pracy mgr i o wyrozumiałość ludzi na uczelni, o dobrą pracę zawodową, o uzdrowienie serca i tarczycy i dotarcie bezpieczne do prawdy w pewnych kwestiach Bogu wiadomych, o oddalenie dawnych problemów dawnej, byłej okolicy zamieszkania, o umiejętność przebaczenia i przetrawienia pewnych spraw. za Panią Alfredę, Asię i Nikolę w ich trudnych ważnych intencjach Bogu wiadomych.
Dodał Marta dnia
Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.
Dodał Magda i Dawid z dziećmi dnia
Dziękując za dotychczasową modlitwę i otrzymane łaski prosimy Pana Boga o Jego błogosławieństwa, zdrowie i ochronę każdego dnia dla Magdy, Serafina, Natana, Kamila, Dawida oraz wszystkich modlących się teraz w tej intencji.
Dodał Milena Karcz dnia
Proszę goraco o uzdrowienie Mileny, stała pracę
Dodał Aga dnia
proszę o modlitwę o łaskę wymarzonej pracy i zdrowia.
Dodał Paweł dnia
Proszę o modlitwę w intencji cudu miłości pomiędzy Emilką a Pawłem aby odnaleźli się na wspólnej drodze życia.
Dodał Barbara dnia
W intencji przebaczenia, uzdrowienia relacji w rodzinie i uratowania małżeństwa Barbary i Pawła. O powrót Pawła do Boga i małżeństwa. Obdarz nas Panie miłością, zaufaniem, cierpliwością, wytrwałością, spokojem, pokorą, przebaczeniem, męstwem i odwagą, otwórz nam serce i oczy. Panie dziękuję za Twoje działanie, za ludzi których przed nami stawiasz. Ojcze dziękuję za dar miłości, przebaczenia, pokory, uzdrawiania relacji. Panie Ty się tym zajmij.
Dodał Grażyna dnia
O zdrowie i błogosławieństwo Boże w życiu osobistym i w pracy dla Joanny oraz jej rodziny.
Dodał Janka dnia
Zwracam się do Sióstr o modlitwę w szczególnie ważnej intencji, za mnie i Gosię,która nagle urwała kontakt,aby św. Brat Albert wyjednał mi łaskę o jakiś gest nadzieję,ze strony Gosi,że nadal jesteśmy siostrami jak sama powiedziała.
Dodał Maria dnia
Proszę o modlitwę, o szybki powrót córki Elżbiety do domu i szybkie znalezienie dobrej pracy.
Dodał Maria dnia
Kochane Siostry proszę o modlitwę za Marię i jej bliskich.
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii i Kazimierza, dzieci i wnuków.
O siły do walki ze złem dla Marii i Justyny.
O załatwienie sprawy w sądzie.
O szczęśliwe przeprowadzenie spadku po sp . Andrzeju i ochronę przed pazernością rodziny.
O szczęśliwą pielgrzymkę emerytów do MB. do Dębowca.
Dodał Basia dnia
Proszę o modlitwę w intencji zdania bardzo ważnego egzaminu przez moją córkę oraz rozwiązania problemu z pracą mojego mężą
Dodał Ewelina 28 lat dnia
Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej psychiki, duszy i cała po tym co zrobiła mi moja mama. I o dobrego, mądrego Męża (takiego, którego serce należy do Jezusa). Proszę też o modlitwę o pomyślność mojego przedsiębiorstwa, o wielu klientów i o powodzenie finansowe.
Dodał Kamil dnia
Błagam o modlitwę w intencji 25 letniej Agnieszki, która obecnie mieszka w Irlandii. O siłę dla Niej potrzebną do walki o czystość. O Wiarę, Nadzieję i Miłość dla Niej. O to by była w stanie zaufać ludziom, dla których jest bardzo ważna i którzy chcą Jej pomóc. O uleczenie Jej zniszczonego serca, duszy i psychiki. O to by nie zrobiła nic, co może jeszcze bardziej zniszczyć Jej życie. O opiekę Matki Bożej Królowej Polski, Św. Faustyny Kowalskiej, Św. Karoliny Kózkównej, Św. Rity. O wiarę w to, że może być jeszcze szczęśliwa. O to by otworzyła swoje serce dla ludzi, którzy Ją kochają.
Dodał Kamil dnia
Błagam o modlitwę w intencji 25 letniej Agnieszki, która obecnie mieszka w Irlandii. O siłę dla Niej potrzebną do walki o czystość. O Wiarę, Nadzieję i Miłość dla Niej. O to by była w stanie zaufać ludziom, dla których jest bardzo ważna i którzy chcą Jej pomóc. O uleczenie Jej zniszczonego serca, duszy i psychiki. O to by nie zrobiła nic, co może jeszcze bardziej zniszczyć Jej życie. O opiekę Matki Bożej Królowej Polski, Św. Faustyny Kowalskiej, Św. Karoliny Kózkównej, Św. Rity. O wiarę w to, że może być jeszcze szczęśliwa. O to by otworzyła swoje serce dla ludzi, którzy Ją kochają.
Dodał Jan Gajewski dnia
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o obfite błogosławieństwo, przebaczenie grzechów i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana. Matko Boża, módl się za nami.
Dodał Justyna J dnia
Proszę o modlitwę w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny z którym ułozę sobie życie. Bóg zapłać
Dodał piotr dnia
niech bedzie pochwalony jezus chrystus prosze was o modlitwe do wszystkich swietych o natalie aby mnie kochala tak jak ja jom kocham prosi piotr .
Dodał Kasia dnia
Proszę o modlitwę o rozeznanie powołania a także Boży spokój wewnętrzny dla mnie i członków mojej rodziny.Proszę też o modlitwę za wszystkich chorych zarówno fizycznie,jak i psychicznie czy duchowo.
Dodał Małgorzata dnia
Boże pomóż mi przestać się bać o przyszłość moich najbliższych. Spraw, by praca, którą sumiennie wykonuję od lat pomimo choroby, była choć odrobinę lżejsza , bo brak mi sił..
Paraliżuje mnie strach co stałoby się z moimi starymi rodzicami , Babcią i córką - gdybym tej pracy nie miała.. A fizyczny ból sprawia ze coraz mi trudniej..Pomóż mi Boże.. Proszę niech nie opuszczają mnie przyjaciele...a robią to prawie codziennie :(
Dodał Barbara dnia
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Sebastiana i za mnie. Proszę Boga Ojca Miłosiernego aby ulitował się nad nami, uwolnił nas od wszelkiego zła i nam błogosławił.
Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Barbara
Dodał Magda dnia
Proszę o modlitwę za mojego chorego brata . Aby Bóg raczył go uzdrowić ze schizofrenii, epilepsji i problemów z oczami. Aby go uwolnił od wszelkich nałogów. Bóg zapłać
Dodał anna dnia
błagam z głebi serca dopomoz mi...daj mi zyc bez raka , wygrac sprawe w sadzie....spokoj milosc meza zycie dlugie rodziny....błagam nie oposzczaj mnie anna
Dodał Agnieszka Kołkowska dnia
Proszę o modlitwę za mnie. Jestem u kresu, a nie chcę nikomu złorzeczyc. Proszę o modlitwę za człowieka, który mi wyrządził krzywdę swoimi kłamstwami, manipulacjami, zniszczył mi życie. A jeszcze zrzuca z siebie odpowiedzialność mnie nią obarczając. Boże, proszę, odbij tę złość, tę pogardę, nieczułość, niezrozumienie, jakie ktoś ma wobec mnie. Ja nie umiem z tym walczyć i nie potrafię tego przemienić. Ty to potrafisz. Zrób to, proszę. Odmień serce tego człowieka, niech stanie w prawdzie. I cała jego rodzina. Odwróć ode mnie to krzywdę, którą mi wyrządzono. Wybacz mi Jezu i okaż Miłosierdzie. Nie zasługuję na łaskę, ale obroń mnie.
Dodał ela dnia
blagam o odmiane losu mojego i moich corek,blagam pomoz wyjsc z bardzo trudnej sytuacji finansowej,

daj mi teraz siły w zbieraniu borowek aby jak najwiecej zrywała i zebym miała ta prace do do 27 sierpnia codziennie , sily w zbieraniu,abym dostala pomoc i daj mi sile na kazdy dzien, i abym wygrala jakies pieniadze w totolotka,aby usmiechnal sie do mnie los,aby corki i maz wyszly z chorob,załozyły rodziny i wyszły z domu rodzinnego
niech otrzymam pomoc w prosbach jakie zanosze w codziennych modlitwach,blagam,pomoz bo ja jestem bezsilna,mam wielki zal do moich rodzicow,za zle traktowanie mnie i moich corek,za ich niesprawiedliwosc, blagam pomoz ,bo mi do glowy przychodza tylko zle mysli,a tak bardzo chce zyc,blagam,pomoz i wyjsc z tych wszystkich problemow

twoja czcicielka
Dodał Mateusz dnia
Szcześć Boże!
Proszę o Mszę Swietę i modlitwę w intencji stalej pracy, dobrego miejsca zamieszkania, sily, darów Ducha Świetego w nauce jezyka obcego, znalezienia prawdziwej milosci i przyjaciol, realizacji bozego powolania, jak najlepszych relacji miedzyludzkich, slusznych wyborow zagranica na polu prywatnym i zawodowym. Prosze o dar dojrzalosci, roztropnosci i gorliwosci w wypełnieniu moich obowiazkow.
Bóg zapłać!
Dodał Gosia dnia
Proszę o modlitwę za męskie egoistyczne serce, które nie rozumie ze miłość to bezcenny dar dla którego warto się poświęcać, a jak to nie jest wolą Boga to niech postawi na mojej drodze nową miłość lepszą.
Dodał Mariola dnia
Maryjo, przyjmij duszę Bogdana do Królestwa Niebieskiego, otocz Go płaszczem Swej opieki
Dodał ewa dnia
modlitwa błagalna o ochronę od złych duchów.ewa
Dodał Magdalena dnia
Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa - o uwolnienie z nałogu.
Dodał Paweł dnia
Proszę o modlitwę w mojej intencji by dobry Bóg uzdrowił mnie z moich chorób a jeżeli nie taka jest jego wola by pozwolił mi odejść do siebie bardzo cierpię
Dodał Joanna dnia
W intencji by Artur wrócił do mnie, byśmy zbudowali trwały i silny związek. Joanna
Dodał Małgorzata dnia
Panie Jezu zaczynam rozumieć czym jest miłość, pozwól bym znalazła męża by móc go nią obdarzyć.
Uzdrów moje samotne życie. Pokaż mi drogę, błądzę.

Uzdrów samotność Krzysztofa i jego ciało.

Ufam Tobie, zajmij się tym błagam.
Dodał matka dnia
Proszę o łaski dla syna,by wyzwolił się z nałogów.
Dodał matka dnia
Proszę o łaski dla syna,by żył zgodnie z wolą Boga.
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę za mnie i za mojego byłego chłopaka, obecnie bliskiego kolegę o miłość między nami, byśmy na nowo dostrzegli w sobie nawzajem piękno i pokonali wszelkie przeciwności, byśmy dorośli wreszcie do trwałej relacji między nami, małżeństwa i rodziny, by Pan Bóg nam błogosławił.
Dodał Mortonnum dnia
Hello all. Have you got such an email? Anybody knows what's going on?

"
Right admitancja to the goods is far since first, a good price. This political kinol. Board, we move should more specialists, with nothing else excluding its. practiced gender or under the midst of the szablonowy nose. Command the following powiększe. Enjoying the mediator rough, and with the point of view from battery of the soul, then curtains and the thicker bryłka tissue, including effective techniques used by the apartment has a large footage. Holder could one side of the world that below it. porysowani till before publishing the hidden wants a clean, pleasant a thicker form tissue, including effective how housing intuition that the rooms to get rid of, azaliż Yes, of course clean, cause problems? Azaliż final naprawdzić its square podchwyca at this moment since hot lack of escape. From the turn blackout restaurant, where to entirely ethical, same often tandetnych bulbs. buy property in addition for to watch. When do not let yourself can be up until equipment Classic edition consequently, that do szynk flats and color of happiness, you must is primarily carefully only salty a rug always pay attention dignity Chronos you are browsing housinghołubić it was occupied after the grind coffee or restoration. Be careful to cover of the apartments. The industry is uneven, but with the point of view from the time battery power soul away probably the seller prepared up to the blood vessels can be popular, najkorzystnieje. How want clean, prepare also to get rid of, can a carpets, while serious wyłączniej will access to the basement. Not a good experience. Hide the cards, the time in the toilet. The attention, notoriously the article remote since chief projection the eyes. In the buy does not exist. How promienić the interior properly sale. because the s, who before.


http://pabianicki.music-arts.work
http://paleofityczny.julianvida.work
http://paleoaustralijczyk.julianvida.work


http://efekcik.zloto.work
http://pacanka.utah-sites.work
http://paklakowy.utah-sites.work


"

???
Dodał Aleksandra dnia
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji o Dary Ducha Świętego, chęci, siły, zdrowie i Boże Błogosławieństwo na czas nauki do bardzo ciężkiego prawniczego egzaminu , który odbędzie się w dniu 9 listopada br. Bardzo proszę o wstawiennictwo.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dodał Aleksandra dnia
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji o Dary Ducha Świętego, chęci, siły, zdrowie i Boże Błogosławieństwo na czas nauki do bardzo ciężkiego prawniczego egzaminu , który odbędzie się w dniu 9 listopada br. Bardzo proszę o wstawiennictwo.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dodał Maria dnia
Proszę o poznanie wierzącego, odpowiedzialnego chłopaka i łaskę czystej, prawdziwej miłości. o bezpieczny pobyt w Niemczech, ochronę przed złem i znalezienie prawdziwych przyjaciół.
Dodał Gosia dnia
Upadam, błądzę, brak mi sił na cokolwiek, a wszystko się rozpadło. Jestem zrozpaczona i sama.
Dodał Ala dnia
O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani
Dodał Agata dnia
Serdecznie proszę o modlitwę o wszelkie potrzebne łaski do odbudowania mojej relacji z Pawłem, aby między nami znów była prawdziwa przyjaźń i pokój i abyśmy mieli permanentny kontakt. Proszę także o łaskę znalezienia przeze mnie pracy i łaskę uwolnienia z depresji.
Dodał Barbara dnia
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego synka z chorób które zagrazaja jego życiu i o uwolnienie od codziennych dolegliwości bólowych i cierpienia. Boże błagam aby mój synek był zdrowy, mógł chodzić, żeby już go więcej nie bolało, żeby nie cierpiał. Miej go w Swojej opiece. Bóg zapłać.
Dodał Zygmunt dnia
Proszę o modlitwę o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia córki Kasi.

Bóg zapłać
Dodał Ewelina dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji łaski potomstwa dla mnie i mojej męża. Jesteśmy 7 lat po ślubie i nie możemy mieć dzieci ale ja bardzo mocno wierzę że z Waszą i moja modlitwą Pan Bóg spojrzy na nas łaskawie i obdarzy nas tak długo wyczekiwany dzieciątkiem.Dziękuję za całego serca za modlitwę.
Dodał urszula dnia
Proszę o modlitwę w intencji syna, który walczy z nałogami, by pokonał zło, by potrafił je odpędzić zaakceptować się takim jakim jest i mądrze żyć, o dobre myśli i ufność w Bogu.
Dodał Jola dnia
Proszę o modlitwę za Jole o zdrowie psychiczne i fizyczne o oczyszczenie duszy ciała umysłu ze złych mocy emocji energii nawyków blokad z przeszłość i teraźniejszych o pewność siebie i charyzmę o odbudowanie zaufania w pracy z dobrymi wynikami o bysytrosc i spostrzegawczość i bezbłędnie wykonywanie powierzonych zadań o miłą atmosferę w pracy prace bez stresu o mile podejść kierowniczki do mnie o to byśmy z Markiem umieli dbać pielęgnować i okazywać sobie miłość dobro wsparcie troskę opiekę bezpieczeństwo mieli do siebie zaufanie żeby Marek miał chciał i więcej czasu poświęcał na spędzenie czasu ze mną i dziećmi swoimi a nie tylko praca i praca o to by Marek na bieżąco wpłacal na raty kredy który wzięłam o pomyślność finansową dla nas. Drogie Siostry dziękuję z całego serca za modlitwę tak bardzo jej potrzebuje. Bóg zapłać
Dodał Corka dnia
Proszę o modlitwę za Iwona i jej wnuka o zdrowie dla nic.O zapisanie się i zdanie egzaminu na prawo jazdy dla Malwiny. Bóg zapłać
Dodał J dnia
Proszę o modlitwę za Jola o usuniecie wszelkich przeszkód do założenia rodziny z M.O zdrowie dla rodziców. Bóg zapłać
Dodał Siostra dnia
Proszę o modlitwę za małżeństwo Beaty i Piotr. O zdrowie dla Beata oraz potrzebne łaski dla dzieci ich. O przemianę serca Piotra dla całej rodziny i wyjście z nałogów. Bóg zapłać
Dodał Adrianna dnia
O znalezienie stalej pracy. Bog zaplac
Dodał justyna dnia
Prosze o modlitwe by Bog pozamykal wszystkie furtki co otwarlam zlemu duchowi poprzez pewna kobiete z sekty,by duch strachu,leku,paniki,bombardowana jej slowami,koszmarami w nocy minal,by zly duch co napuscila uciekl,oraz o ochrone dla Grazyny przed nim,o uzdrowienie.oraz o Beate by wyszla z sekty,wrocila do kosciola
Dodał Damian dnia
Damian

Proszę o modlitwę za mnie,aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o oczyszczenie mnie,o dary duch świętego dla mnie,o odblokowanie mnie

Bóg zapłać za modlitwę..
Dodał Damian dnia
Damian

Proszę o modlitwę za mojego psa dobermana zefa,O uzdrowienie i uwolnienie mojego psa dobermana Zefa chorego na nowotwór Kości,

Bóg zapłać za modlitwę.
Dodał Magdalena dnia
blogoslawienstwo boze, uzdrowienie calkowite biodra, uwolnienie wewnetrzne,przemiane zycia, dobra spowiedz, zdrowie duszy oraz ciala, boza pomoc oraz opieke, wstawiennictwo swOjca Pio i swFranciszka, sw.Rity, sw.JudyTadeusza, sw. Faustyny, wstawiennictwo dusz czysccowych oraz opieke Matki Bozej Pompejanskiej na kazdy dzien dla wspolmalzonka Piotra.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj wspolmalzonka Piotra aby zostal uwolniony od wszelkich chorób, wszelkiego bolu, także uzdrowiony od leku oraz psychicznych blokad swojego mozgu, serca, ciala, myslenia, postrzegania.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj wspolmalzonka Piotra, aby zostalo uleczone okaloczone serce oraz okaleczone biodro Piotra oraz okaleczone myslenie.
Maryjo oraz dobry Ojcze wlej spokoj dla Piotra, ktory potrzebuje spokóju serca, aby potrafił wybaczyć samemu sobie oraz innym.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo prosze aby wspolmalzonek wybaczyl wszystkim, ktorzy jego skrzydzili.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo prosze aby wspolmalzonek wybaczyl samemu sobie.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo prosze, aby wspolmalzonek otrzymal dar uzdolnienia dla siebie, aby kochac siebie oraz innych.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo prosze, aby wspolmalzonek potrafił zaufać pomimo wszystko, wbrew wszystkiemu.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo blagam za wspolmalzonka Piotra.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj Piotra, aby zyl tylko dniem dzisiejszym oraz dniem jutrzejszym.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj wspolmalzonka Piotra aby otrzymal dary Ducha Swietego dla siebie.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj Wspolmalzonka Piotra aby wspolmalzonek otrzymal poprawę relacji miedzy ludzmi dla niego bliskimi.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj wspolmalzonka Piotra aby otrzymal poprawę swojego stanu zdrowia oraz szybkie wyleczenie wady bolu biodra oraz ogolnego samopoczucia.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj wspolmalzonka Piotra aby otrzymal lepsza prace oraz poprawę finansową.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj wspolmalzonka Piotra aby wspolmalzonek szczesliwie dozyl spokojnej, dlugiej, szczesliwej starosci.

Jezu ufam tobie Jezu ratuj!
Jezu ty sie tym wszystkim zajmij
Maryjo ufam tobie bezgranicznie tylko ty mozesz wszystko uprosic

Czcicielka Maryji
Dodał Magdalena dnia
blogoslawienstwo boze, uzdrowienie kolan, stawow oraz serca, uwolnienie wewnetrzne, przemiane zycia, dobra spowiedz, zdrowie duszy oraz ciala, boza pomoc oraz opieke, wstawiennictwo sw.Rity, sw.JudyTadeusza, sw. Faustyny, wstawiennictwo dusz czysccowych oraz opieke Matki Bozej Pompejanskiej na kazdy dzien dla Magdaleny.
Maryjo oraz Dobry Ojcze proszę abym zostala uwolniona od wszelkich chorób, także uzdrowiona od leku oraz psychicznych blokad swojego mozgu, serca, ciala, myslenia, postrzegania.
Maryjo oraz dobry Ojcze porsze aby zostalo uleczone okaloczone serce Magdy oraz okaleczone myslenie.
Maryjo oraz dobry Ojcze wlej spokoj dla Magdy, ktora potrzebuje spokoju serca.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo prosze aby Madzia potrafiła wybaczyć samej sobie oraz potrafila wybaczyc wszystkim, ktorzy ja skrzydzili.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo prosze, aby Madzia otrzymala dar uzdolnienia dla siebie, aby kochac siebie oraz innych, aby potrafiła zaufać pomimo wszystko, wbrew wszystkiemu.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo blagam za mnie.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj mnie, abym zyla tylko dniem dzisiejszym oraz dniem jutrzejszym.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj mnie abym otrzymala dary Ducha Swietego dla siebie.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj mnie abym otrzymala poprawę relacji ze sama soba oraz miedzy ludzmi dla mnie bliskimi.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj Madzie aby otrzymala poprawę stanu swojego zdrowia, szybkie wyleczenie wady bolu kolan, stawow oraz swojego serca.
Prosze za poprawę finansową Madzi, prosze aby otrzymala dobra prace zgodnie ze swoim powolaniem oraz szczesliwie zapracowala na emeryture oraz odbierala dlugo emeryture zyjac bedac szczesliwa oraz radosna kazdego dnia.
Ojcze Niebieski oraz Maryjo ratuj Madzie aby szczesliwie dozyla spokojnej, dlugiej, szczesliwej starosci bedac szczesliwa oraz zdrowa.

Jezu ufam tobie Jezu ratuj!
Jezu ty sie tym wszystkim zajmij
Maryjo ufam tobie bezgranicznie tylko ty mozesz wszystko uprosic

Czcicielka Maryji
Dodał Magdalena dnia
Matko Niepokalana proszę za laskę nawrócenia, wiary oraz milości dla mojego Tatusia Ojcze Niebieski oraz Maryjo prosze, aby Tatus otrzymal Dary Ducha Swiętego. Ojcze Niebieski oraz Maryjo prosze aby Tatus byl spokojny, gdyz odbiera szczesliwie emeryture razem ze swoja wspolmalzonka. Ojcze Niebieski oraz Maryjo prosze aby Tatus oraz Mamusia posiadali dar wzajemnej milości Jezu ty sie tym zajmij Jezu ratuj Jezu oddaje sie tobie troszcz sie za mnie ty

Czcicielka Maryji
Dodał Damian dnia
Damian

Proszę o modlitwę za mnie,O wielką wiarę dla mnie,o wielką Miłość dla mnie,O wielką nadzieje dla mnie,O nawrócenie dla mnie,O wielkie siły do życia dla mnie,O wielkie siłę do działania,O dar Modlitwy dla mnie,

Bóg zapłać za modlitwę.


Damian

Proszę o modlitwę za mnie,O wielką pokorę dla mnie,abym podejmował bardzo odpowiedzialne decyzje dla mnie,O wielką pracowitość dla mnie,O przemianę mnie i mojego życia,O Bardzo Bardzo dobrą Prace dla mnie,

Bóg zapłać za modlitwę.
Dodał Justyna dnia
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie ze zniewoleń i lęków. Proszę o uzdrowienie moich dzieci Julii i Filipka. Proszę o zjednoczenie i nawrócenie mojej rodziny oraz pomoc w naprawieniu błędów, tak aby zostały wybaczone.
Dodał Małgosia dnia
Błagam o modlitwę w intencji łaski zdrowia, pracy i zadowolenia dla mamy brata i dla mnie. Błagam o pomoc i natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji oraz zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę który zostanie moim wiernym mężem. Błagam o pomoc w znalezieniu nowego miejsca zamieszkania wymarzonej działki na której powstanie dom. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Błagam aby bratu udało się rozwinąć biznes. Proszę o modlitwę aby kolega M odzywał się do mnie i abyśmy mogli się spotkać porozmawiać i aby nie obgadywano nas w pracy. Błagam aby koleżanka K nie oczerniała mnie w pracy i żeby zrozumiała swój błąd. Proszę abym umiała jej przebaczyć wyrządzone krzywdy. Błagam o zaniechanie niedobrych czynności. Proszę o Dary Ducha Świętego i łaski na nowy rok dla całej mojej rodziny. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.
Dodał Jacek i ela dnia
Szczesliwego Nowego Roku,Dziekujemy Mamo.Bog z Nami
Dodał Agnieszka dnia
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie przyczyny mojego ciśnięcia na pęcherz, żeby Pan uleczył i żeby nie było ponownego nawrotu, o uzdrowienie moich narządów kobiecych, o uzdrowienie mojej kobiecości i seksualności i o światło Ducha w tej sferze. Serdeczne Bóg zapłać++
Dodał Ewa dnia
Proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie fizyczne,psychiczne,duchowe oraz o lepszą pracę i znalezienia męża oraz łaskę nieba Ewa
Dodał Anna dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa, aby wygrał bardzo trudny proces oraz o wszelkie potrzebne łaski dla niego.
Dodał Agnieszka dnia
Bardzo proszę modlitwę o uzdrowienie moich zębów i dziąseł i duchowej przyczyny choroby.
Dodał Danuta dnia
Proszę o modlitwę w intencji Ewy, o opiekę Matki Bożej i wyrok sądu uwzględniający dobro i potrzeby dziecka
Dodał Damian dnia
Damian

Proszę o modlitwę za mnie,aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o oczyszczenie mnie,o dary duch świętego dla mnie,o odblokowanie mnie

Bóg zapłać za modlitwę..

Damian

Proszę o modlitwę za mojego psa dobermana zefa,O uzdrowienie i uwolnienie mojego psa dobermana Zefa chorego na nowotwór Kości,

Bóg zapłać za modlitwę.
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę abym odzyskała pokój w sercu, o światło Ducha św do mojego umysłu i o Boże błogosławieństwo.
Bóg zapłać
Agnieszka
Dodał D dnia
Prosimy Pana Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryji Panny o błogosławieństwa Boże i zdrowie dla Serafina, Kamila, Natana, Magdy i Dawida oraz wszystkich łączących się w modlitwie. Święty Michale Archaniele, Archaniołowie Aniołowie i Święci miejcie każdego dnia w swojej pieczy nas wszystkich modlących się wspólnie.

Magda Dawid z dziećmi

charbel@wp.pl
Dodał KAROL dnia
Proszę o modlitwę w następujących intencjach:

1/ o zdrowie dla Karola Wójcik i zniknięcie wszelkich
dolegliwości żołądkowych u niego,
o zdrowie dla chorych, cierpiących, konających;
2/ o wspaniałą pod każdym względem i na każdym poziomie – żonę dla Karola Wójcik;
3/ o udane, szczęśliwe, spełnione małżeństwo dla Karola Wójcik;
4/ o zaufanych ludzi pod każdym względem i na każdym poziomie
dla Karola Wójcik;
5/ o stałą, etatową pracę dla Karola Wójcik, a może i awans w niej;
6/ o spełnienie zawodowe, rodzinne, małżeńskie dla Karola Wójcik
7/ o zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach przez Ewelinę Kowalską.
Dodał Paweł dnia
Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę o modlitwę w intencji Iwony, która cierpi na nowotwór mózgu i dzisiaj ma mieć przeprowadzoną operację: o szczęśliwą operację, łaskę zdrowia oraz błogosławieństwo Boże dla niej i jej lekarzy. Bóg zapłać!
Dodał Anna dnia
Bardzo proszę o modlitwę o dar potomstwa dla mnie i mojego męża. A jeśli inna jest wola Boża, o łaskę pogodzenia się z tym.
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę, żeby Pan odsunął ode mnie paraliżujący lęk przed rozmową kwalifikacyjną i podjęciem pracy. O łaskę światła Ducha św w przygotowywaniach do rozmowy oraz o łaskę pokoju i pewności w sercu, że z pomocą Pana poradzę sobie w nowej pracy. O łaskę męstwa i odwagi. Panie proszę dopełnij mojego uzdrowienia żebym w pełni sił mogła wykonywać moje obowiązki.
Dodał Martyna dnia
Proszę o uzdrowienie psychiki, duszy i ciała Martyny.
Dodał Ewa dnia
Proszę o modlitwę o ocalenie mojej duszy !
Dodał ela dnia
matenko blagam odmien moje zycie i moich corek,pomoz pozałatwiac pozytywnie wszystkie sprawy,ktore ci polecam w codziennej modlitwie
Dodał Urszula dnia
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla mojego męża ciężko chorego Jarosława.
Dodał Mariola dnia
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Magdaleny o powrót do zdrowia i pomyślne wyniki badań histopatologicznych
Dodał Magda Dawid z dziećmi dnia
Prosimy Pana Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o błogosławieństwa Boże i zdrowie dla naszej rodziny oraz wszystkich łączących się w modlitwie. Święty Michale Archaniele, Archaniołowie Aniołowie i Święci miejcie każdego dnia w swojej pieczy nas wszystkich modlących się wspólnie.
Dodał Krzysztof dnia
prosze o modlitwe w różnych moich intencjach.
Dodał Beata dnia
Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie dla mojej 21letniej córeczki Marty u której kilka tygodni temu został wykryty guz wielkości 3cm w prawej piersi. Bardzo szybko wyznaczono terminoperacji bo już na 22lutego br ale wiem że dla rBoga nie ma nic niemozliwego
Dodał Irena Katarzyna dnia
.. błagam o wsparcie w mojej codziennej modlitwie o cud ocalenia małżeństwa, o zerwanie relacji mojego męża ze swoją kochanką, o pojednanie, wybaczenie, harmonię i miłość w naszym związku. Jezu, ufam Tobie... Pomóż mi Mateńko, daj mi siłę, daj nadzieję... proszę...
Dodał maria dnia
Proszę o poznanie wierzącego, odpowiedzialnego chłopaka, z którym mogłabym założyć rodzinę. Proszę o łaskę czystej i prawdziwej miłości. Proszę aby udało mi się znaleźć dobrą pracę i o pomyślny przebieg operacji i dar zdrowia.
Dodał Basia dnia
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Grzegorza, o przemianę jego serca, dary Ducha Św. dla niego, o uwolnienie go od wszelkiego grzechu, złych duchów i jego powrót do domu. Proszę za wstawiennictwem Matki Bożej i Jezusa Miłosiernego o pojednanie z mężem i uratowanie naszego małżeństwa przed rozpadem.
Dodał Ala dnia
O dobrego meza Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodziny
Dodał Robert dnia
Szczęść Boże
Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienia mnie z nałogu nikotynowego, rzucenie palenia oraz rozeznanie dalszej drogi życiowej.
Z góry serdeczne Bóg zapłać za modlitwę. Robert
Dodał Ewa dnia
O oświecenie mojego umysłu.
Dodał Ala dnia
O dobrego meza katolika Ali oraz o zalozenie szczęśliwej rodziny Ali z dobrym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali I jej rodzinie Agatki
Dodał Agnieszka dnia
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę wymarzonej pracy
i siły fizyczne i psychiczne do tej którą teraz wykonuje.
O pokój w sercu i Bożą miłość.
Dodał Ewelina dnia
Proszę o modlitwę o otrzymanie łaski szczęśliwego założenia rodziny.
O uleczenie rany serca po rozstaniu z tym, którego pokochałam.
Dodał g dnia
o łaskę znalezienia dobrej, wymarzonej żony, bo nic mi sie nie układa w tym życiu. Bóg zapłać.
Dodał Anna dnia
Proszę o modlitwę za Anię która się przygotowuje do się Egzaminów pisemnego i ustnego oraz o pomoc w nauce dla niej i żeby zdała w pierwszym terminie.
Dodał Halina dnia
1. O zdrowie dla wnuczka Antosia, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, nie miał agresji i stał się spokojnym, normalnym i mądrym chłopcem. Panie Jezu zajmij się Antosiem i uczyń cud uzdrowienia go.
2. O dar potomstwa dla Łukasza i Pauliny, o łaskę zdrowia, wiary, miłości, zgody i spowiedź Wielkanocną dla nich. Bóg zapłać.
Dodał Urszula dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego męża Jarosława. Jezu ufam Tobie!
Dodał asia dnia
Proszę o modlitwę w intencji Narzeczonego Piotra, wyznał mi, że od bardzo wieli lat uzależniony jest od masturbacji, nieczystych myśli. Proszę o modlitwę w intencji jego uzdrowienia, uwolnienia od tego nałogu, o siły do stawiania czoła pokusom
dziękuję
Dodał Danuta dnia
Błagam o miłosierdzie boskie, nie mam już siły walczyć z przeciwnościami losu..proszę o modlitwę za moją rodzinę...
Dodał Gosia dnia
Błagam o modlitwe o zdrowie i dobry wynik badania dla Gosi
Dodał Ewa Maria dnia
Dziekuje za całe moje zyce, rodzinę. Błagam o wieksze nawrcenie siebie i całej mojej rodzny w Polsce i na swiecie oraz w intencji zdrowia duszy i ciała dla Antoniny i Jej rodziny, Oliwii, Patrycji i uwolnienie z nalogów, zniewolen Wladysława, żony Tomasza pani doktor, SARY, Krystianów, Emilki Zdzislawa, Marzeny, Karoliny i wszystkich potrzebujących pomocy duchowej. Maryjo, Matenko Miłosierdza, Wspomozenie Wierych, Ucieczko Grzesznikow wstawiaj się za nami. Sw. Michale Archaniele bron nas od złego. Jezu ufamy Tobie i baz Wola Twoja Ojcze!....dziękje za modlitwe i niech WAM Pan Bog blogosławi na kazdy dzien Kochane Siostry
Dodał Maria dnia
Proszę o uleczenie z samotności, żeby udało mi się poznać wierzącego, odpowiedzialnego chłopaka, z którym mogłabym założyć rodzinę, o łaskę czystej i prawdziwej miłości.
Dodał Paweł dnia
O potrzebne łaski dla Jacka,rodziny,znajomych i przyjaciół.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
Dodał Benita dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uratowania małżeństwa Tomasza i Benity.
Proszę o łaskę nawrócenia mojego męża i wyrwania spod złych wpływów. Proszę również o łaskę dla Siebie by uzdrowić mój organizm i pozwolić mi zostać matką.
Dodał Michał Markiewicz dnia
Panie Jezu proszę Ciebie przez Serce Mamy Maryi i modlitwę wspólnoty o jak największy owoc misji Talitha Kum która odbędzie się w czerwcu. A także włączenia wszystkich wspólnot diecezji warszawskiej i warszawskopraskiej i jak największej liczy osób do misji i dzieł na niej. I trwały ich owoc który rozpali Polskę, dziękuję
Dodał Ala dnia
O dobrego meza katolika odpowiedzialnego Ali oraz o zdrowie zgodę i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agaty
Dodał Anna dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie spraw sądowych oraz wszelkie potrzebne mu łaski.
Dodał Dawid Szymkowiak dnia
Prosze o cud uzdrowienia i uwolnienia z schizofrenii
Dodał Grażyna dnia
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Zdzisława i Katarzyny o wypełnienie się woli Bożej w ich życiu, o światło i moc Ducha Świętego dla nich i dla tych, którzy będą orzekać i zeznawać w ich sprawie rozwodowej.
Serdeczne Bóg zapłać!
Dodał Aneta dnia
Gorąco błagam o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Wioletty i Ryszarda
Dodał Ewelina dnia
Proszę o modlitwę o uzdrowienie ran serca po rozstaniu, by minęła tęsknota i pragnienie jego powrotu, o odzyskanie nadziei i chęci do życia. O doświadczenie w moim życiu miłości.
Dodał Agnieszka dnia
Za śp. Ryszarda Surmę.
Dodał Jarek dnia
Proszę o modlitwę za duszę Agnieszki Lis.Zmarła miała 45 odeszła w dniu 19.01.2018r.Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie,
a światłość wiekuista niechaj jej świeci.
Niech odpoczywa w pokoju.
Amen.
Dodał Basia dnia
Drogie siostry z całego serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej
Dodał jola dnia
O Dobry Jezu ,proszę Cię uratuj małżęństwo Marcelego i Malwiny.Otocz\ich rodzinę swoim ciepłem,uzdrów ich relacje .A 3 ich wspaniałych dzieci uchroń
przed wizją rozłączonych rodziców.
Dodał Martyna dnia
Bardzo proszę o modlitwę za mojego dziadka- o nawrócenie i zdrowie dla niego, bo jest w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej.
Dodał Tomasz dnia
Proszę serdecznie o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej psychiki i umysłu z depresji, nerwicy, natrętnych myśli, które uniemożliwiają mi normalnie życie i działanie , o silną wiarę, odnalezienie drogi życiowej, abym naprawił swoje błędy, o silną wiarę, dary ducha świętego, o to by sprawy życiowe potoczyły się ku dobremu, by powróciła chęć do życia i pasja, aby Bóg uleczył mnie z chorób ciała, skóry, by moje życie się ułożyło bym się usamodzielnił, znalazł pracę, abym uwolnił się z toksycznego środowiska, aby w mojej rodzinie poprawił się relacje między jej członkami, zniknęła nienawiść i alkoholizm, aby pojawiły się w moim życiu osoby, które mi pomogą, o potrzebne łaski i błogosławieństwo boże dla mnie i mojej rodziny oraz dla wszystkich kapłanów, zakonników i sióstr zakonnych. Bóg zapłać!
Dodał Pawel dnia
O potrzebne łaski dla rodziny,znajomych oraz pacjentów i personelu oddziału kardiologii Szpitala MSW w Lublinie.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
Dodał Anna dnia
Proszę o modlitwę o rozeznanie woli Bożej co do Piotra. Prosi Anna
Dodał Grzegorz dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do mnie mojej żony, która w zeszłym roku rozwiodła się ze mną. O pojednanie, przebaczenie i uzdrowienie naszych serc, abyśmy znów byli szczęśliwą i kochającą się Rodziną!
Dodał Przemysław dnia
Proszę o szturm do nieba za Daniela o opamiętanie i czystość. Bóg zapłać.
Dodał anna dnia
Dziekuje za otrzymane łaski i wysłuchane prośby. Proszę o modlitwe w intencji tak dlugo oczekiwanego daru maciezynstwa
Dodał Marcin dnia
Jezu powierzam Ci moją rodzinę , proszę o łaskę wiary ,zdrowia ,szczęścia ,miłości i dobrobytu. Jezu uchroń Remigiusza od nałogu narkotykowego oraz innych nałogów , naprowadź nas na drogę wiary .Jezu ufam Tobie.
Matko Boża prowadź nas drogą wiary i miłosierdzia .
Dodał Anna dnia
Błagam o modlitwę w intencji pohamowania zła ze strony Żanety.
Dodał Rodzice dnia
Prosimy o modlitwę za naszego syna kleryka IV roku seminarium ,
który przeżywa obecnie trudny czas związany ze złą kondycją psychiczną ,
Prosimy o modlitwę za wstawiennictwem Matki Najświętszej o uzdrowienie ,
dodanie sił oraz o wytrwałość w powołaniu .
Niechaj Dobry Bóg obdarza go darami Ducha Świętego , błogosławi i umacnia w
drodze do kapłaństwa .
Rodzice.
Dodał Barbara dnia
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego i oddechowego. Bóg zapłać.
Dodał Mama dnia
Drogi Jezu, przyjmij pokorną modlitwę matki i otwórz Swoje Najswiętsze, Miłosierne Serce dla mojej ukochanej córki. Z nadzieją proszę o dar Twojej Najswętszej Łaski dla niej. Spraw aby spełniły się jej marzenia i miały one oparcie w Twojej woli. Swięta Matko Maryjo, powierzam moją córkę pod Twoją najswiętszą opiekę. Umocnij ją w wierze. Nie pozwól aby oddaliła się od Boga. Spraw aby na swojej drodze zawsze spotykała dobrych i przyjaznych jej ludzi. Wysłuchaj mojej dzisiejszej intencji aby jej wysiłek i talenty zostały docenione i została przyjęta z listy rezerwowej na swój wybrany Uniwersytet.
Dodał Agnieszka dnia
O doświadczenie Bożej Miłości, o światło z Bożego Oblicza i poznanie żywego Boga dla mnie i mojej rodziny. I o uwolnienie od wszelkich nałogów
Dodał ivadawiwv dnia
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor http://tadalafilcialis-cheapestprice.site/
Dodał eutarus dnia
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor http://tadalafilcialis-cheapestprice.site/
Dodał Anna dnia
Błagam o modlitwę w intencji o zahamowanie zła ze strony Żanety oraz za Emilkę, by podczas przesłuchania zeznała prawdę.
Dodał Agata dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża Grzegorza, o jego nawrócenie i przywrócenie w jego sercu miłości małżeńskiej, oraz za mnie - o uleczenie wszystkich ran serca i duszy zadanych zdradą i uwolnienie od myśli samobójczych
Dodał ufepixujixutj dnia
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor http://tadalafilcialis-cheapestprice.site/
Dodał kenukanuk dnia
http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor onlinebuycytotec.site.ankor http://tadalafilcialis-cheapestprice.site/
Dodał Justyna dnia
Proszę o uratowanie zdrowia i życia z powikłań po porodzie. W ranę wdała się bakteria, jestem już po jednej operacji. Biore antybiotyk. Sytuacja jest bardzo ciężka i beznadziejna. A syn ma dopiero 4 miesiące. Bardzo chcę go wychować.
Bóg zapłać
Justyna
Dodał Matka dnia
Proszę o modlitwę by syn przejrzał na oczy i zakończył związek z dziewczyną.
Dodał jola dnia
Proszę o modlitwę za mnie, abym spotkała w życiu dobrych, życzliwych ludzi, którzy chętnie pomogą mi w obecnej , trudnej sytuacji życiowej. Proszę również o modlitwę , aby Pan Bóg wypełnił moją samotność z którą sobie po prostu nie radzę, żeby w moim życiu zaświeciło słoneczko,żeby otworzył mi drzwi, których ja nie potrafię. Amen
Dodał Mateusz Kotecki dnia
proszę o modlitwę za mnie o rozeznanie i realizację mojego powołania.
Dodał jola dnia
Proszę o modlitwę za mnie, aby Jezus zmienił moje życie, uleczył psychikę i wprowadził do mojego serca pokój.
Dodał Anna dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o zahamowanie zła ze strony Żanety oraz za Emilkę o wszelkie potrzebne łaski.
Dodał marek dnia
Bardzo proszę o modlitwę za mojego tatę, żeby poszedł do spowiedzi i wyspowiadał grzechy ciężkie
Dodał Ala dnia
O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agaty
Dodał Marcin dnia
Uprzejmie proszę o gorliwą modlitwę w intencji zbawienia mojej babci Marii
Dodał Wiktor dnia
Błagam o uratowanie mojego małżeństwa.
Dodał Aleksandra dnia
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, w intencji szybkiego znalezienia nowej, dobrej pracy.
Dziękuję.
Dodał Jacek dnia
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, przemiany serc i światło ducha świętego oraz o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla całej naszej rodziny. Jezu ty się zajmij naszymi problemami i naszym życiem, kieruj nas umacniaj nas w wierze, dodawaj sił i opiekuj się nami
Dodał Ala . dnia
Szczęść Boże! poproszę o modlitwę w następujących intencjach:
O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z chorób serca, tarczycy i depresji;
O dobrego męża;
O wyrozumiałość w pracy;
O Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań;
O wsparcie w sprawach prawnych dla sąsiadki Pani Alfredy i szczęśliwy przebieg spraw prawnych;
O reaktywację wspólnoty młodzieżowej w parafii;
O motywację i motywatorów do ładnego makijażu i ubierania się z pomysłem;
O Boże bezpieczeństwo i Boską ochronę na życie codzienne i wieczne dla nas sąsiadów i parafii na Zagórzu w Rumi.
Dodał Alicja dnia
O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali,Agatce i ich rodzinom
Dodał wolontariuszka dnia
Blagam o zdrowie dla 1,5 rocznego Manuelka, 6-letniego Oskarka, 12 - letniego Natanka i 10-letnie dzieci: Wiktorie, Huberta, Natalie i 12-letnia Marysie. Wszystkie dzieci są po chorobach, wypadkach i w trakcie chorób i przed operacjami. Maryjo pomóz, ratuj te dzieci i ich rodziny. Jezu zmiłuj się nad NIMI. Panie Boze, Ty jestes Najlepszym Lekarzem, uczyn ten cud uzdrowienia tych dzieci - kocham Cie i Matenke Bożą i całe Niebo. Blagam o szczesliwy egzamin dla Olimpii. Nie moja wola, ale Twoja niech sie stanie. ....Maryjo, Królowo Polski,jestem przy Tobie, pamiętam o Tobie...Serce Jezusa, gorejące ognisko miłości, zmiłuj się nad nami...blagam taze o jak najwieksze owoce ewangelizacji, apostolstwa i miłosci
Dodał Teresa Jadwiga dnia
o cudowne uzdrowienie męża Geralda,natych-
miastowe rozpoczęcie refundowanej terapii,
zagojenie rany,uśmierzenie bólu,wiarę,siłę,
nadzieję i cierpliwość oraz błogosławieństwo
Boże w 6.roku naszego małżeństwa
Dodał Iwona dnia
Proszę o modlitwę o ratunek dla mojego małżeństwa i rodziny. O Boże prowadzenie. Tylko Bóg może pomóc.
Dodał Krzysztof dnia
w intencjach Krzysztofa
Dodał Ala dnia
O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali,Agaty i ich rodzin
Dodał Beata dnia
Najdroższe Siostry z całego serca prosze Was o modlitwę
-aby moja rodzina mąż Robert 46lat corka Adrianna 19lat poprzez łaskę Boga doświadczyli miłosci Bozej i powrocili na Łono Koscioła Swietego i z ufnoscią i wiarą korzystali z Sakramentow Swietych.
-aby corka porzuciła marihuanę, glosną muzykę czarnego rapu, alkohol, nienawisć, lenistwo, papierosy i zostala wypelniona Duchem Swietym wraz z Jego darami.
-aby moj maż został uwolniony od papierosow, alkoholu, zespolu Depeche Mode i zlotow Castel Party oraz aby serce jego doznało uzdrowienia.
-aby moje małzenstwo było JEDNO i trwało przy Najswietszym Sakramencie aby Pismo Swiete bylo jego drogą i prawdą.
-aby nasze powolania do roli ojca i matki byly wypełniane zgodnie z przykazaniami na wzor Sw.Rodziny.
-abym przebaczyła mężowi i corce i proboszczowi z serca,aby Bog uzdolnił moje serce do pokonywania granic w Milosci aby ludzka milosc przemienila sie w bożą nieskonczoną i nieograniczoną do tych ktorzy mnie ranią obrażają wyśmiewają obrazają Kościol i duchowienstwo w mojej obecnosci. prosze o mądrosci roztropnosc i milosc w tych sytuacjach , prosze o dar rady dla osob w potrzebie.
o odwagę w gloszeniu prawdy Ewangelicznej.

BOG ZAPLAC SIOSTROM.
NIECH MILOSC BOGA WYNAGRADZA WASZYM SERCOM.

Beata Kościelniak
Lubliniec
Dodał Krystyna dnia
Proszę o uzdrowienie dla mnie i mojego męża z chorób duszy i ciała jedność i miłość w naszej rodzinie. Dziękuję Bogu za otrzymane łaski.
Dodał Maria dnia
Proszę o modlitwę o szczęśliwe rozwiązanie siłami natury.
Dodał Joanna dnia
Proszę o modlitwę za moją Córkę Anastazję, o uzdrowienie jej z problemów duchowych i emocjonalnych, o drogę pomocy dla niej.
Dodał przegladtowarow.com dnia
Tabletki na powiększanie penisa – najpopularniejsza i najczęściej wybierana metoda. Dobry suplement pozwala usprawnić napływ krwi do prącia, co powoduje zwiększenie rozmiarów członka podczas erekcji. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pozwolić Ci zrozumieć, jak działa żel powiększający penisa Titan Gel oraz jakie są alternatywne metody poprawy rozmiarów penisa. http://przegladtowarow.com/srodek-powiekszenie-penisa-titan-gel-opinie-uzytkownikow-polsce.html Jedyną w miarę rozsądna alternatywą wydawały się suplementy diety… Szczerze mówiąc, nie wiedziałam że jest aż tyle ich! Tabletki, maści, kremy. Kupiłem Titan Gel. Dlaczego? Po prostu rzucił mi się w oczy. Spoko opakowanie. Niby nawiązuje do opakowania (geometryczny wzór), a jednak nie do końca. I dobrze. Wolałabym, żeby moi współlokatorzy żyli w nieświadomości.
Dodał Agata dnia
Proszę o modlitwę za mojego męża aby przeprosił mnie za swoje zdrady i żył zgodnie z Bożymi przykazaniami, a w naszym małżeństwie żeby zagościła miłość.
Dodał Maria dnia
o milosierdzie boze dla krzysia romana grzegorza i naszych rodzin
Dodał ANNA dnia
Dziękuję za wszystko…błagam o życie bez raka, w spokoju duszy i ciała, proszę o zdanie egzaminu 9 lipca,wygraną w sądzie proszę o spełnienie moich próśb…Anna
Dodał Adriana dnia
Prosze o modlitwe o uzdrowienie fizyczne i duchowe Rysia,Ireny i Zdravki,o laski i zdrowie dla Marioli,Marty,Artura,Weroniki,Jozefa,o pokoj duszy sp.Dany,o nawrocenie Ryszarda,o uwolnienie i wzrost milosci do Boga i Maryi dla Adriany.Bog zaplac.
Dodał Adam dnia
Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha,Edka z mamą i Artura.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę o moje uzdrowienie i o nawrócenie mojej rodziny.
Dodał Tomasz dnia
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Proszę o modlitwę za żonę Justynę która poprzez romans i odejście od Kościoła rozbija małżeństwo i rodzinę,a także wsparcie dla mnie by wytrwać w tym trudnym czasie rozłąki pełnym zniewag,agresji,złośliwości,nienawiści do mnie i innych ataków złego na nią i w jej rodzinie Gargol oraz rodzinie jej konkubenta(Matczak).Od 2 m-cy modlę się codziennie różańcem,nowennami,litaniami, podejmuje posty i pielgrzymki by żona wycofała rozwód ale jest ciągle gorzej i tylko płacząca dusza córeczki Nikoli daje mi jeszcze powód i siłę by trwać w wierze i modlitwie.
Bóg zapłać!
Dodał Ala dnia
O dobrego Meza Ali oraz o zdrowie,zgode i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom
Dodał Ks. Bronisław dnia
Pokornie proszę o modlitwę za Tymoteuszka, któremu nie udała się operacje. Proszę o modlitwę za jego rodziców i najbliższych. Polecam Waszym modlitwą chorą na raka Aleksandrę, oraz Marię czekającą na operacje. Proszę też za mnie o modlitwę
Dodał Agnieszka z rodziną dnia
Szczęść Boże!
Bardzo prosimy o szturm do nieba – gorliwą modlitwę w intencjach:
- o niedopuszczenie do odebrania nam niemal z całego naszego uczciwie zarobionego majątku (takie próby są podejmowane); o ludzi (zwłaszcza prawnika, adwokata) którzy będą Bożą pomocą dla nas
- o ochronę nas, naszej rodziny, dóbr materialnych i niematerialnych przed wszelkim złem oraz wszystkimi pułapkami i atakami złych duchów i ludzi,
- o nawrócenie osób związanych z naszą sprawą mieszkaniową i zakończenie tej sprawy definitywnie do 22 sierpnia 2018 r.
- o miłość i jedność w naszym małżeństwie i rodzinie oraz łaskę bezgranicznej ufności w Boże miłosierdzie
- o łaskę domu zgodnego z wolą Bożą dla naszej rodziny
Bóg zapłać,
Agnieszka z rodziną
Dodał Barbara dnia
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Dodał Anna dnia
Proszę o modlitwę w intencji zbawienia duszy mojego taty zmarłego na raka w 2012 r. oraz w intencji mojej mamy, o to co jest jej w tej chwili najbardziej potrzebne. Proszę też o modlitwę w mojej intencji o uwolnienie z duchowych i życiowych skutków kontaktów z satanizmem oraz o wiarę w moc Jezusa Chrystusa i Matki Bożej.
Dodał Iwona dnia
Proszę o modlitwę za moją córkę Izę o łaskę uzdrowienia z zaburzeń odżywiania , depresji ,samo okaleczania się .Proszę o pomoc w odnalezieniu się w nowej szkole, znalezieniu przyjaciół i ludzi wśród których odbudowałaby poczucie własnej wartości i odzyskała radość życia.Proszę dla niej o łaskę wiary i przylgnięcie do Chrystusa .
Dodał Izabela dnia
Prosze w intencji o dobrego, wierzącego, roztropnego męża dla Izy, o uzdrowienie jej z wady wzroku, lęków, zranień, a także o potrzebne dary Ducha Świetego, łaski i opieke Matki Bożej dla niej oraz Basi, Gabrysi, Marty, Asi, Patrycji, Hani, Xaviera, Marii, Agnieszki, Rafała, o. Leszka, o. Dobromiła, o. Yaacouba, o. Augustyna, ks. Piotra, ks Sławka, ks Jacka, br Savio.
Dodał Elżbieta dnia
elciaszewczyk@onet.pl
Dodał Aneta dnia
Za mnie i mojego przyszłego męża. Obmyj nas Jezu w Twojej krwi.
Dodał Jan dnia
W intencji natalki o zdanie egzaminu i dostanie się na studia II stopnia.
Dodał Alicja dnia
Prosze o modlitwe o uzdrowienie moich relacji z synem Robertem oraz o zakonczenie wszystkich spraw z bylym mezem, ktory znecał sie nade mna
Dodał matka dnia
Jezu Miłosierny za wstawiennictwem Matki Bożej Wolności i wszystkich świętych i błogosławionych błagam o łaskę uwolnienia z nałów i ich skutków w życiu mojego syna. Uzdrów jego dusze,życie myślenie. Przywróć radość dziecka Bożego i wolność. Błagam dla niego o łaskę nawrócenia, siłę w pokonaniu zła o powrót do Kościoła, sakramentów, uporządkowania relacji i odnalezienie drogi do Boga i życia. Dotknij to zatwardziałe serce i Ty Jezu się nim zajmij. Ufam Tobie
Dodał Mariola dnia
Prosze o modlitwe o cud uzdrowienia dla mojej mamy Basi i pani Beaty z raka oraz dla mnie o znalezienie dobrego męża. Bog zaplac.
Dodał Dorota dnia
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla mojego taty Jana z choroby nowotworowej.
Dodał Artur dnia
Szczęść Boże,
Bardzo proszę o modlitwę za Grażynę.
Kobieta ta miała raka, po śmierci męża tak bardzo się załamała, że choroba wraca. Bardzo proszę o modlitwę za nią.
Dodał Ewa dnia
Panie Boże,proszę o uwolnienie Asi, o to aby znalazła dobra pracę, o nawrócenie jej męża Andrzeja. Błogosław jej Panie Boże w rodzinie i we wszystkim co robi, daj jej pokój serca. Proszę kochająca mamusie Maryję o wstawiennictwo w tych prośbach. Dziękuję i chwała Ci Boże w Trójcy Jedyny za wszystko co uczynić zamierzasz wedlog swojej woli.
Dodał marek dnia
Niech dobry Bóg opóźni moją śmierć.

W intencji mojego wujka Józefa, któremu potrzeby jest cud uzdrowienia z tętniaka jamy brzusznej.
Dodał Marcin Hasior dnia
Panie Jezu pragnę Ci podziękować za twoją Miłość ,obecność w naszym życiu Ty dobry Jezu wypowiedziałeś nad nami Swoje słowo i prosiłeś Twojego Ojca za nami Bądź uwielbiony W Swoich Aniołach i Świętych a szczególnie Tobie wiadomych . Polecam Ci Boże dusze w czyśćcu cierpiące Tylko Tobie wiadome
Jezu Ufam Tobie. Niech się spełnia Twoja przenajświętsza wola
Wierzę w Ciebie Boże żywy...
Dodał Adam dnia
Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha,Edka z mamą i Artura.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Dodał Jacek dnia
Proszę z całego serca siostry o modlitwę w intencji :
-Bożego Błogosławieństwa przemianę i rozwiązanie trudnej sytuacji rodzinnej
- Zdrowie, siłę , pokój i zgodę w domu
-O wzrost wiary i realizację Bożego planu zbawienia w mojej rodzinie
-O opiekę i ochronę Maryi przed przeciwnościami losu
. Jezu proszę Cię wesprzyj nas łaską i pomóż nam w naszych strapieniach. Tobie dziękujemy za wszystko Duchu święty natchnij nas i wspomóż Jezu Twoim Błogosławieństwem
Dodał Ludwika dnia
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji Jacka, który zmarł nagle i nieoczekiwanie. Dziękuję.
Dodał Damian dnia
Damian

Proszę o modlitwę aby gospodarka polski by bardzo bardzo wzrosła i bardzo bardzo przyspieszyła,aby PKB POLSKI było bardzo bardzo wielkie i bardzo bardzo szybko by urosło,

Bóg zapłać za modlitwę..
Dodał Ala dnia
O dobrego meza katolika Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom
Dodał Małgorzata dnia
Proszę o modlitwę za mnie by Pan dał mi dobrego człowieka NA MĘŻA
Dodał Agnieszka dnia
Szczęść Boże!
Bardzo prosimy o szturm do nieba – gorliwą modlitwę w intencjach:
- o niedopuszczenie do odebrania nam całego naszego uczciwie zarobionego majątku (takie próby są podejmowane); o ludzi (zwłaszcza prawnika, adwokata, księgową) którzy będą Bożą pomocą dla nas
- o ochronę nas, naszej rodziny, dóbr materialnych i niematerialnych przed wszelkim złem oraz wszystkimi pułapkami i atakami złych duchów i ludzi,
- o umocnienie nas w prześladowaniach oraz rychłe ich zakończenie i zwycięstwo prawdy i sprawiedliwości,
- o nawrócenie osób związanych z naszą sprawą mieszkaniową i zakończenie tej sprawy definitywnie do 22 sierpnia 2018 r.
- o miłość i jedność w naszym małżeństwie i rodzinie oraz łaskę bezgranicznej ufności w Boże miłosierdzie oraz o łaskę domu zgodnego z wolą Bożą dla naszej rodziny
Bóg zapłać,
Agnieszka z rodziną
Dodał Jacek dnia
Proszę o modlitwę w intencji sprzedaży domu oraz o Boże nowe miejsce na ziemi dla naszej rodziny zgodę i zdrowie. Maryjo zaopiekuj sie nami Bo my nic nie możemy zrobić pomóż nam przezwyciężyć problemy finansowe dopomóż nam w pracy dodawaj siły i wytrwania w naszych codziennych obowiązkach. Jezu wspieraj nas łaską i darami ducha świętego do przezwyciężenia naszych problemów. Jacek
Dodał Ewa dnia
Boże błagam o pomoc w ratowaniu mojego małżeństwa.Pomóż Boże aby mój mąż się nawrócił ,zrozumiał jaką wielką krzywdę wyrządza naszej rodzinie utrzymując kontakt z koleżanką z pracy.Boże proszę o to by powrócił do kościoła ,przystąpił do spowiedzi i przyjął komunię świętą.Boże daj ulgę mojemu sercu,zabierz ode mnie ciężkie grzechy gniewu,nienawiści,żalu .Panie Boże ratuj.
Dodał Marek dnia
proszę o modlitwę w intencji: wyciągnięcia mnie ze śmiertelnej spirali zadłużenia, środków na spłatę i uratowanie życia, myśli samobójczych, piekła na tym świecie,samobójstwa
i zapobieżeniu piekłu wiecznemu, wyrwanie z psychicznej agonii i ciężkiej samotności
Dodał Ala dnia
O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele, o rozwój duchowy, o przyjaciół i dobre wyniki w pracy, o dobrego męża lub rozeznanie drogi życiowej, o charyzmaty w parafii i u proboszcza, o bezpieczeństwo w moim życiu jego każdym aspekcie i ochronę dwóch mieszkań, o Boże błogosławieństwo dla pani Alfredy i jej spraw sądowych i rodzinnych.
Dodał Karolina dnia
Proszę o łaskę uzdrowienia relacji,o światło na drodze w podejmowaniu decyzji i o większą miłość do Pana Jezusa, abym potrafiła umierać w sobie dla Niego i bliźniego
Dodał Adrian dnia
Proszę o modlitwę szukam pracę dobrej dobrze płatną stałą. O nawrócenie Brata Stanisława i Marian.
Dodał Jacek dnia
Bardzo proszę pilnie  z całego serca o modlitwę w intencji:

-Bożego błogosławieństwa, zdrowie , pokój serca oraz o silną wiarę i zdroje łask Bożych dla całej rodziny. 

-rozwiązanie z Bożą pomocą problemów i trudności które nas spotkały Boże miejsce na ziemi i nowy dom dla całej rodziny siłę duchową i fizyczną do pracy i wypełniania obowiązków.

-O dary Ducha Świętego do przezwyciężenia wszelkich sideł szatańskich i nie Bożych planów.
Dodał Jacek dnia
Bardzo proszę pilnie  z całego serca o modlitwę w intencji:

-Bożego błogosławieństwa, zdrowie , pokój serca oraz o silną wiarę i zdroje łask Bożych dla całej rodziny. 

-rozwiązanie z Bożą pomocą problemów i trudności które nas spotkały Boże miejsce na ziemi i nowy dom dla całej rodziny siłę duchową i fizyczną do pracy i wypełniania obowiązków.

-O dary Ducha Świętego do przezwyciężenia wszelkich sideł szatańskich i nie Bożych planów.
Dodał Marcin dnia
Jezu powierzam Ci moją rodzinne , proszę o łaskę wiary, zdrowia ,szczęścia , miłości i dobrobytu. Jezu uchroń Remigiusza od nałogu narkotykowego , oraz innych nałogów, wskaż mu drogę wiary, miłosierdzia i przebaczania .Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij .
Dodał Jacek dnia
Proszę o modlitwę w intencji przemiany mojej sytuacji zdrowotnej, finansowej oraz rodzinnej. Panie Jezu proszę Cię o dar ducha świętego oraz siłę do pokonania wszelkich przeciwności losu. Jezu prowadź mnie i kieruj mnie i moją rodzinę w trudnym dla nas czasie.
Dodał PilarCastillo dnia
pl. W ramach tej oferty po zakupie z poniższego linku przesyłka pod wskazany adres będzie darmowa. regularna cena: 258 zł. + korzystam z limitowanej opcji darmowej dostawy. Promocja cenowa producenta trwa tylko do 2018.08.13 23:59. Opinie o Titan gel – sposób działania, właściwości, cena. Nie ma chyba na całym świecie takiego mężczyzny, dla którego wygląd jego przyrodzenia nie byłby w ogóle ważny. titan premium gel Okazuje się jednak, że na tym nie koniec pozytywnych efektów gwarantowanych przez producenta . Żel można bowiem niejako stosować tylko od przypadku do przypadku, chociażby krótko przed stosunkiem, ale można go również stosować regularnie, przez okres około miesiąca. Po tym czasie producent nie tylko gwarantuje zintensyfikowanie opisanych wcześniej efektów działania, ale także, co ciekawe, można uzyskać efekt powiększenia penisa .
Dodał Mariusz dnia
Boże uzdrów moją mamę z raka a mnie z nerwiaka stopy.
Dodał Justyna dnia
Proszę o modlitwę w intencji Macieja, który przebywa w areszcie. Aby sąd przychylnie rozpatrzył jego sprawę. Bóg zapłać. Zdrowaś Mario....
Dodał Justyna dnia
Proszę o modlitwę w intencji Macieja, który przebywa w areszcie. Aby sąd przychylnie rozpatrzył jego sprawę. Bóg zapłać. Zdrowaś Mario....
Dodał Ewa dnia
Za Dereka, CUDA i łaské mádrości.
Dodał Rafał dnia
Proszę o modlitwę w intencji 17 letniej Wiktorii o udaną operację kręgosłupa i potrzebne łaski dla całej jej rodziny.
Dodał Adrian dnia
Proszę o modlitwę o dobrze płatną pracę stałą.
Dodał Adriana dnia
Dziekuje Bogu,Maryi,sw Michalowi Archaniolowi za otrzymane i otrzymywane od Nich dobro.Prosze o wsparcie modlitewne,uzdrowienie fizyczne i wewnetrzne i potrzebne laski dla niedoszlej ofiary samobojstwa,dla Rysia,Ireny, Mariusza,Janusza,Jozefa,Barbary,Beaty,Krzysztofa,Lucyny,Elzbiety,Sylwii,Agaty,Marty,Marioli,Krystyny,Bartlomieja,Asi,Zdravki,Anny,Alicji,Laury,Jolanty,Emilii,Marcina,Weroniki,Jozefa2,Artura,Michaeli,Jadwigi,o uwolnienie Dawida,za dusze zmarlego samobojcza smiercia Franka,o nawrocenie Ryszarda,Romka,Jagody,o spokoj dusz sp.Leony,Teresy,Dany,Slawka,Romana,Rafala,za dobroczyncow duchowych i materialnych,o milosc i wdziecznosc do Boga i Maryi oraz wypelnienie woli Bozej dla Adriany przez wstawiennictwo MB Laskawej,sw Michala Archaniola i sw Teresy z Lisieux.Bog zaplac
Dodał Wiola dnia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża.
Dodał Anna dnia
Błagam o modlitwę w intencji Krzysztofa o wytrwałość i szczególną Bożą opiekę w bardzo trudnym okresie jego życia.
Dodał Małgorzata dnia
Proszę o modlitwę za moje poranione serce, bym odnalazła moje Boże powołanie życiowe.
Proszę o modlitwę za zawzięte serce Piotra by kierował się miłością a nie złością.
Dodał Basia dnia
Kochane Siostry, Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus, błagamy o modlitwę za Henryka, który jest chory na schizofrenię aby trafił do szpitala na leczenie,cała rodzina jest u kresu wytrzymałości, prosimy również o siły dla nas.
Dodał Adrian dnia
Proszę o modlitwę szukam pracę dobrej dobrze płatną stałą.
Dodał Oktawia dnia
Proszę o modlitwę za to, żeby mój ukochany zdecydował się na oświadczyny.
Dodał Justyna dnia
Proszę o modlitwę w intencji Macieja aby szybko wyszedł z aresztu i aby sąd przychylnie rozpatrzył jego sprawę. Bóg zapłać.
Dodał Joanna dnia
Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Łukasza i kuzyna Piotra o uwolnienie i uzdrowienie ich z grzechu uprawiania czynów homoseksualnych i bycia w związkach homoseksualnych. Niech Dobry Bóg uwolni ich od tego grzechu i da im łaskę założenia szczęśliwej rodziny z kobietą.
Dodał Marek dnia
Prośba o modlitwę w intencji Luizy o uzdrowienie z nowotworu złośliwego twarzy.
Dodał Izabela dnia
proszę w intencji o szczęśliwą podróż i błogosławiony czas pobytu w Meksyku dla Izy, o dobrego, rozsądnego męża dla niej oraz o potrzebne dary i łaski, uzdrowienie z lęków, zranień, niedomagań fizycznych oraz wolność wewnętrzną dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Marii, Rafała, Agnieszki, Patrycji, Asi, Kasi, Kamili, o.Augustyna, o.Leszka, o.Dobromiła, ks Arka, ks Jacka, ks Piotra, ks Sławka, ks Dominika, br Savio, Hani, Xaviera, Marysi, Waldka.
Dodał Małgosia dnia
DZIEKUJAC DOBREMU BOGU ZA WSZYSTKIE OTRZYMANE ŁASKI,
ZA SPOTKANIE RODZINNE,ZA PRZYJAZD ŁEJEN I JURKA Z NOWEJ ZELANDI,
Z PROSBA O BŁOGOSŁAWIENSTWO BOZE I OPIEKE MATKI BOZEJ ,ZDROWIE
NA DALSZE LATA DLA NASZYCH RODZI ,
ORAZ WIECZNA RADOSC PRZEBYWANIA W DOMU BOGA OJCA DLA NASZYCH ZMARŁYCH RODZICÓ I BLISKICH NASZYCH ZMARŁYCH .

JASNO GÓRSKA NASZA MARYJO PROSZE CIE O OPIEKE I BEZPIECZNA PODROZ , WSZELKIE POTRZEBNE BOZE ŁASKI ,ZDROWIE DLA JERZEGO I ŁEJEN ,ORAZ DLA ICH BLISKICH.
Dodał Emilia dnia
Błagam o modlitwę w sprawie młodego księdza, który bardzo cierpi i jest bardzo udręczony. Jezu Ulituj się, błagam.
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza aby dostał dobrą pracę - Bóg zapłać
Dodał Olga dnia
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z nerwicy i skrupułów. Bóg zapłać
Dodał Agnieszka dnia
Proszę w intencji swoich dzieci,o potrzebne łaski dla nich oraz o uzdrowienie ks.Ryszarda.
Dodał Agnieszka dnia
proszę o modlitwę za moją rodzinę o uzdrowienie i nawrócenie.
Dodał Ala dnia
O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne laski Ali Agaty i ich rodzinom
Dodał Jola dnia
Matko Boża dziękuję Ci za dobrą pracę i proszę o dalsze Boże błogosławieństwo w niej. Dziękuję Ci za to że Marek mnie wspiera za poświęcenie za wspólny czas spędzony razem za bliskość czułość dobroć prezenty dla mnie Proszę Cię Maryjo o potrzebne łaski dla mnie Tobie w wiadomych sprawach. Maryjo błagam Cię pomoż mi zlituj si nade mną. Bóg zapłać
Dodał Grzegorz dnia
Proszę o modlitwę o łaskę wiary dla mnie.
Dodał Jacek dnia
Proszę z całego serca o modlitwę w trudnej sytuacji rodzinnej i przemianę życia,zgodę i pojednanie w domu, rozwiązanie problemów które noszę w sercu,zgodę nawrócenie Ojca oraz o Boże błogosławieństwo i silną wiarę dla rodziny
Dodał Agnieszka dnia
Proszę o modlitwę o zdrowie dla męża Stanisława
Dodał Artur dnia
Kochany Boże proszę Cię o pomoc w spłaceniu kredytów, kupieniu domu i samochodu dla żony.
Proszę o pozytywne zakończenie spraw spadkowych i sprzedaż nieruchomości i opłacenie podatków.
Proszę o pomoc w naprawie i modernizacji mojego samochodu aby zaczął przynosić dochód i w końcu się przydał a nie stał bezczynnie.
Dziękuję Ci że mnie wysłuchałeś, bądź uwielbiony.Chwała Tobie Panie.
Oddaje Ci siebie całkowicie, pragnę Twojej bliskości i Twego głosu.Jestem twój na wieki.Oddaje ci moją rodzinę, moje małżeństwo i mojego syna.Amen
Dodał Ala dnia
Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich dzieci z ciagłymi bólami brzucha.
Napisz odpowiedź(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)

Proszę wpisać litery i cyfry widoczne na obrazku.Kod CAPTCHAKliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.


siostra.JPG
© Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim (ZSAPU)
wykonanie:strony www Słupskstrony internetowe słupsk