Piątkowa Aktywacja Serca

Ecce_Homo_nmniejsze.jpg

 

 

Trzeba żyć pod okiem Pana Jezusa.
Wystarczy jedno spojrzenie duszy na Niego,
jedno słowo,
myśl jak błyskawica,
a to już jest modlitwa.

 

Św. Br. Albert Chmielowski

 

 

 

Piątkowa  Aktywacja Serca

 Piątek może być dniem, w którym wPASujesz się w rytm Serca Boga. Czuwanie  dla młodzieży i młodych duchem 8 grudnia 2017 roku, w Sanktuarium Ecce Homo w Krakowie , to dobry czas, by w Roku Św.Br. Alberta zatrzymać się nad tajemnicą modlitwy oraz podziękować za Naszego Świętego. Chcemy przeżywać ten wieczór kontemplując obraz Ecce Homo, przed którym bezinteresowną miłość Boga odkrywał autor - św. Brat Albert. Również Chrystus "Ecce Homo" był świadkiem zmagań, przemiany i długich modlitw Adama- potem Br. Albera. Będzie czas na konferencję - 20.00, sakrament pokuty i pojednania, adorację, zatrzymanie się i medytację przed obrazem "Ecce Homo", spotkanie z Gościem ( swą obecnością ubogaci nas Jasiek Mela), spotkanie ze sobą przy herbacie. Punkt kulminacyjny to Eucharystia odprawiana na Grobie św. Brata Alberta.Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:00 a skończy ok. 05:00 ( śniadaniem). Obok sanktuarium zatrzymują się nocne autobusy linii 601 i 610.  Prosimy nie zostawiać na noc samochodów na ulicy przy sanktuarium - należy wjechać na parking wewnątrz klasztoru (przez bramę główną przy furcie). Uczestnictwo większych grup prosimy zgłosić, aby nikomu nie zabrakło poczęstunku podczas agapy ;)

 

Do zobaczenia wkrótce!

 

Kontakt i informacje:
spotkania.krakow@otworzserce.pl, 664 047 704

Adres: ul. Woronicza 10, Kraków

pas2014.JPGRockowa Droga Krzyżowa saletyńskiego zespołu "Daj Spokój" wprowadziła nas w klimat wielkopostnego PAS-u 4/5.04.2014 r. Ks. Grzegorz Szczygieł - lider zespołu pomógł nam wejść w medytację Męki Pana Jezusa.


rce.jpgPAS w środku sesji egzaminacyjnej mamy za sobą. Ok. 30 osób poświęciło ten kawałek nocy na zatrzymanie się nad kolejnym elementem kerygamtu. "Jezus, który mnie zbawił" - ta prawda przewijała się we wszystkich punktach czuwania.


PAS grudniowy

08.12.2013

PAS1.JPGKolejny PAS mamy już za sobą. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się we wspólną modlitwę przed obrazem Ecce Homo. Szczególne dzięki dla ks. Karola Tomczaka MS, ks. Józefa, Sióstr Misjonarek dla Polonii, Magdy, Ks. Darka i ks. Piotra :)


Boliwia.JPG
© Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim (ZSAPU)
wykonanie:strony www Słupskstrony internetowe słupsk