Rekolekcje rozeznania powołania

Rekolekcje rozeznania powołania

30.08.2014

IMG_1764.JPG

"Przy studni" - Taki tytuł miały rekolekcje rozeznania powołania w Pustelni św. Brata Alberta w Zakopanem w terminie 20-25.08.2014 r. 7 odważnych dziewczyn pod kierownictwem ks. Marka Chmielniaka SAC wczytywało się w opowieść o spotkaniu Jezusa z Samarytanką.

Konferencje wprowadzajace w medytację odkrywały przed nami nowe spojrzenie na kolejne etapy rozmowy przy studni Jakuba. Z każdym dniem dostrzegałyśmy coraz więcej świateł dla naszego życia i rozeznawania. Ile radości jest w odkryciu, że Jezus w podobny sposób poszukuje okazji do kontaktu ze mną i z prawdą o moim życiu!
Wydeptywanie wąskich korytarzyków w pustelni albertyńskiej ma swój niezapomniany urok. Czułyśmy obecność założyciela tego miejsca - św. Brata Alberta i jego duchowej córki - bł. Bernardyny. I te widoki z okienek naszych cel... Niektóre były prosto na Kasprowy Wierch, a niektóre prosto na najbliższe drzewa ;) Nie omijając deszczowych chmur udało nam się zdobyć jakiś pagórek i Dolinę Białego. Wschód słońca na Giewoncie zostawiamy na następny rok (odkładany kolejny raz), żeby nie odbierać mocnych wrażeń następnej ekipie odważnych ;)
Kolejne rekolekcje w pustelni dopiero za rok, ale już zapraszamy.

Jeżeli nie możesz doczekać się rekolekcji zobacz inne nasze propozycje tutaj.

< powrót

nowicjat.JPG
© Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim (ZSAPU)
wykonanie:strony www Słupskstrony internetowe słupsk