Weekend w klasztorze

Weekend w klasztorze

19.07.2019

zdjecie.pngJeśli szukasz swojej drogi życia lub rozeznajesz, że Pan zaprasza cię do poświęcenia się Mu przez konsekrację zakonną, zapraszamy cię na "weekend w klasztorze". Jest to forma rekolekcji, w czasie których można przyjrzeć się, jak wygląda nasza albertyńska codzienność - modlitwa, praca, siostrzana wspólnota; a także skorzystać z towarzyszenia duchowego w rozeznaniu powołania.

W programie: Eucharystia, liturgiczna modlitwa Kościoła (brewiarz), modlitwa Słowem Bożym, spotkanie we wspólnocie, poznanie "krakowskich miejsc" związanych ze św. Bratem Albertem, możliwość rozmowy indywidualnej z siostrą.

Najbliższy weekend w klasztorze odbędzie się 9-11 sierpnia 2019 r. w Krakowie. Zapraszamy dziewczyny w wieku 16-35 lat. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte, notatnik, różaniec i śpiwór. Spotkanie rozpoczyna się w piątek o godz. 18.00 a kończy w niedzielę ok. godz. 13.00. Warunkiem uczestnictwa jest udział we wszystkich punktach programu.

Koszt: dowolna ofiara

OSOBY ZGŁASZAJĄCE SIĘ PO RAZ PIERWSZY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY:

s. Ksenia tel. 664 047 704

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jeśli zgłaszasz się pierwszy raz na organizowane przez nas spotkanie, przed wypełnieniem formularza, skontaktuj się z nami telefonicznie.


Proszę wpisać litery i cyfry widoczne na obrazku.
 Kod CAPTCHAKliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.
 

< powrót

spacer.JPG
© Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim (ZSAPU)
wykonanie:strony www Słupskstrony internetowe słupsk